Originálne tipy na Valentínske darčeky

 
 
 
 

 
 

Zážitkové darčeky - Valentínske darčeky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Zorbing - Šialená guľa

 
Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.
 
15 €
Zážitky SK

Klasická masáž

 
Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia ...
 
20 €
Zážitky SK

Luxusná čokoládová masáž

 
Milujete čokoládu? Zjedli ste celú a máte pocit, že ste zase ublížila svojej línii? Keď si dáte čokoládovú masáž, tak nepriberiete ani gram a nebudete musieť premýšľať o kilách navyše.
 
36 €
Zážitky SK

Masáž lávovými kameňmi

 
Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie, najviac vyhľadávané masáže. Nieje tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí.
 
36 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilot na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
37 €

Romantická večera v tradičnom šate

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.
 
39 €
Zážitky SK

Simulátor voľného pádu

 
Zasimulujte si a nechajte sa unášať vetrom, ktorý vás nielen lizne, ale odignoruje celú vašu váhu a pohrá sa s vami ako s pierkom. Staňte sa simulantom v padaní a precíťte voľný pád plný adrenalínu a eufórie až do špiku kosti a do končekov vlasov.
 
40 €
Zážitky SK

Tradičná thajská masáž

 
Rozprúďte energie tela, zbavte sa negatív mysle a spoznajte svet v krajšom svetle. Tradičná thajská masáž stimuluje orgány k činnosti, zregeneruje Vaše sily a ukáže Vám nový smer. Zabudnite pritom na pasivitu - thajská masáž je vysoko interaktívna.
 
37 €
Zážitky SK

Ochutnávka tokajských vín

 
Ochutnajte poklady tokajskej oblasti. Zostúpte po dlhých schodoch do 13 metrov hlbokej , pivničnou plesňou obrastenej pivnice, osvetlenej mihotavým plamienkom sviečok a odhaľte skryté tajomstvá spolu s výrobcom týchto vzácnych pokladov.
 
49 €
Zážitky SK

Ošetrenie luxusnou francúzsku kozmetikou

 
Vyskúšajte ošetrenie luxusnou francúzskou kozmetikou. Pokojná atmosféra, delikátne parfumované vône... Svet príjemného blaha s jemnými tónmi relaxačnej hudby a odborné masáže prebudia všetky Vaše zmysly. Tu ste v inom svete.
 
50 €
Zážitky SK

Romantická večera v najstaršom slovenskom hoteli

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Prekvapte svoju polovičku a zažite romantiku v najstaršom slovenskom hoteli v neopakovateľnom prostredí so štýlom a noblesou…
 
52 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
57 €
Zážitky SK

Paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
65 €

Škola varenia pre gurmánov

 
Vycibrite svoje kuchárske zručnosti a ulahoďte chuťovým pohárikom nielen svojich blízkych. Slovenskí a českí majstri kuchári z najvychýrenejších reštaurácií odhalia rúško tajomstva ukrývajúce lahodné chute špecialít, ktoré stoja za gurmánsky hriech.
 
71 €
Zážitky SK

Mushing - Jazda psím záprahom

 
Zasnežená krajina, božské ticho a svorka oddaných psov. Romantická idylka, ktorou sa môžete preháňať na saniach ťahaných psím záprahom. Buďte súčasťou tohto obrázku a zažite rozprávkový príbeh plný krásnych scenérií a vzrušenia, na aké sa nezabúda.
 
60 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
60 €
Zážitky SK

Thajská masáž - Luxusné balíčky

 
Užite si poriadnu dávku relaxu a blahobytu. Thajská masáž pre náročných bude rozmaznávať každú bunku Vášho tela. Thajská masáž Vám pomôže odbúrať stres, natiahnuť Vaše stuhnuté svalstvo a dodá Vám dnes tak potrebnú energiu.
 
73 €
Zážitky SK

Let vetroňom

 
Cestujete si vzduchom, vznášate sa ako vták, užívate si výhľad na miesta, ktoré sa odrazu zdajú také malé a vôbec nie tak ďaleko od seba. Náš profesionálny pilot Vás prevedie vzduchom, kde si užijete každú neopakovateľnú chvíľku.
 
78 €
Zážitky SK

Víkendový pobyt spojený s dojením kozičky Alpiny

 
Vaše víkendové kráľovstvo sa nachádza v okolí Banskej Štiavnice, v prekrásnej prírode 300 m nad tajchom Klinger. Výkendový pobyt pre dvojice aj rodiny bude pre Vás určite príjemným zážitkom. Navyše máte možnosť vyskúšať si dojenie kozičky Alpinky.
 
78 €
Zážitky SK

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

 
Dobrodružná expedícia na vodách lužných lesov na hranici Slovenska a južnej Moravy je plná neobjavených zákutí, dômyselných meandrov a super atmosféry. Vyvetrajte hlavu, spoznajte nepoznané a nafoťte jedinečné zábery na plavbe po Baťovom kanáli.
 
70 €
Zážitky SK

Vyhliadková plavba motorovým člnom po Dunaji

 
Panoráma Bratislavy z dennej aj nočnej vodnej hladiny je z iných pohľadov nenapodobiteľná. Plaviť sa hlavným mestom a porovnávať jeho históriu so súčasnosťou za slnečného dňa alebo pod hviezdnou oblohou môžete na vyhliadkovej plavbe po Dunaji.
 
86 €
Zážitky SK

Motorový paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
90 €

Vyhliadkový let helikoptérou

 
Nasaďte si slúchadlá, naštartujte vrtuľu a odlepte sa! Privoňajte leteckej frazeológii, vyspovedajte pilota a naučte sa čítať v oblakoch. Vyhliadkový let helikoptérou vám umožní ukrojiť si kúsok neba, cítiť sa celebritne a vychutnať si 5 minút slávy.
 
118 €

Wellness pobyt v najstaršom slovenskom hoteli

 
Vychutnajte si pobyt v štvorhviezdičkovom hoteli s podmanivou atmosférou, štýlom a noblesou v lone prírody, iba 4 km od centra Košíc. Príjemná, priateľská ba až rodinná atmosféra je v hoteli s 143-ročnou tradíciou zaručená.
 
122 €

Romantická plavba motorovým člnom po Dunaji

 
Panoráma na krásnom modrom Dunaji, vaši blízki a šampanské s ovocím. Vlňte sa spolu s Dunajom v rytme vodnej hladiny pomedzi históriu aj súčasnosť Bratislavy a nasávajte výhľady, ktoré sa z iného uhla nenaskytnú. Plavbu po Dunaji treba precítiť.
 
104 €
Zážitky SK

Let motorovým rogalom

 
Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania. Trochu netradičný a dobrodružný. Let rogalom je jedinečný svojou voľnosťou. Nie ste zatvorený v žiadnej kabíne. Okolie nesledujete spoza okienka ale si ho užívate naplno v celej svojej kráse a voľnosti.
 
125 €
Zážitky SK

Letecký simulátor - Pilotovanie Boeingu 737

 
Zalietajte si s veľkým dopravným lietadlom, tentokrát ale nie ako pasažier, ale ako pilot. Realistický simulátor Boeingu 737 Vám umožní prežiť dramatické situácie alebo len jednoducho vychutnať si pokojný let s krásnymi výhľadmi z perspektívy pilota.
 
125 €
Zážitky SK

Kreatívny pobyt v Modre

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov. Pobyt obohatený o kurz keramiky si užijete v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike, v srdci slovenského keramikárstva , v Modre, kde sa dnes nachádza hotel s múzeom modranskej keramiky.
 
127 €

Víkend u Jánošíka

 
Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!
 
129 €
Zážitky SK

Víkend s rímskymi kúpeľmi v metropole východu

 
Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Nechajte sa aj vy rozmaznávať v duchu tejto tradície.
 
129 €
Zážitky SK

Stredoveký pobyt pre dvoch

 
Vráťte sa v čase a vychutnajte si pobyt plný dobovej atmosféry a jedinečných zážitkov s nádychom stredoveku. Nechajte sa strhnúť atmosférou stredovekého hotela a cíťte sa na chvíľu ako kráľ či dokonca cisár. Víkend plný minulosti neoľutujete.
 
134 €
Zážitky SK

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

 
Láka Vás agroturistika? Dovolenka na farme je pre Vás ako stvorená- príroda, dojenie oviec, výroba ovčieho syra, ubytovanie v drevenici a dokonalý oddych od rušného života. Takto vyzerá aktívna dovolenka plná zážitkov.
 
115 €
Zážitky SK

Let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
120 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom - Bratislava

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
120 €
Zážitky SK

Stredoveký sedliacky pobyt

 
Vráťte sa v čase a vychutnajte si pobyt plný dobovej atmosféry a jedinečných zážitkov s nádychom stredoveku. Víkend strávený oddychom v prostredí stredovekého mestečka Vám umožní načerpať nové sily do modernej doby.
 
146 €
Zážitky SK

Plavba starootcovskou plťou na Orave

 
Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.
 
135 €
Zážitky SK

Tandemový zoskok padákom

 
Urobte si pauzu a vypadnite s padákom na tandem zoskok. Vyskúšajte si let voľným pádom, nadýchajte sa koncentrovanejšieho kyslíku ako na zemi a vyluftujte aj tie starosti, ktoré ste ešte nemali. Reset v akcii sa volá tandemový zoskok padákom.
 
149 €

Romantický pobyt v drevenici na Liptove

 
Spojte si prekrásne kúty Liptova, modernú štýlovú drevenicu a Vašich najbližších okolo seba a dostanete romantickú dovolenku plnú jedinečných zážitkov. Vráťte sa v čase, zabudnite na všetky problémy a zrelaxujte svoje sily.
 
165 €
Zážitky SK

Jedinečný víkendový pobyt v Zoologickej záhrade

 
Príďte si užiť zaslúžený víkend po náročnom týždni. 3* penzión Superior so štýlovou reštauráciou Vám poskytne veľa príležitostí úplne zabudnúť na všetky stresy a dokonale si vychutnať každý deň. Bude pre Vás pripravená krásna izba s výhľadom do ZOO...
 
209 €
Zážitky SK

Romantický pobyt pod Bojnickým zámkom

 
Prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom a využite ponuku luxusného ubytovania. Hotel svojim krásnym interiérom a starožitným nábytkom je na príjemne strávený víkend v pokojných Bojniciach tou správnou voľbou.
 
220 €
Zážitky SK

Relaxačný pobyt Vitality & Spa

 
Potrebujete si oddýchnuť a za krátky čas obnoviť svoju energiu ? Spomaľte na chvíľu tempo a doprajte si čas na odpočinok. Po pobyte v našom hoteli sa budete cítiť ako znovuzrodený.
 
224 €
Zážitky SK

7 divov Banskej Štiavnice(3-dňový pobyt)

 
Spoznajte čaro mesta Banská Štiavnica. Krátka dovolenka plná zážitkov ako fáranie v bani, návšteva banského múzea, prehliadka čarokrásneho mesta so sprievodcom, návšteva gelérie a nakoniec oddych pri wellness.
 
254 €
Zážitky SK

Víkendový pobyt v konskom sedle

 
Chcete sa naučiť jazdiť na koni alebo si len tak zacválať po Štiavnických vrchoch? Pokochajte sa prírodou z konského sedla. Po jazde si navyše užijete wellness so všetkým čo k nemu patrí. Víkend v Banskej Štiavnici Vás nabije energiou.
 
254 €
Zážitky SK

Romantický wellness víkend vo dvojici

 
Hľadáte spôsob ako s Vašou láskou stráviť nezabudnuteľný víkend plný romantiky? Predstavte si úzke uličky Banskej Štiavnice, svetlo sviečok, fľaša vína a len vy dvaja. Zabudnite na čas, náš personál sa o Váš komfort postará.
 
255 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najjužnejšej obci Slovenska

 
Navštívte štvorhviezdičkové wellnes centrum v najjužnejšie položenej obci Slovenska. Bazénový a saunový svet búdu balzamom nie len pre Vaše telo ale aj pre Vašu dušu. Čaká na Vás 10 bazénov, 4 tobogány a blahodárne účinky termálnej vody.
 
279 €

 
 
 
Valentínske darčeky

Sviatok svätého Valentína je v našich končinách relatívne nový, no jeho pointa je realizovateľná nielen 14. februára a nielen formou červených srdiečok a iných lapačov prachu. Pokiaľ aj vy túžite obdarovať partnera z lásky a pritom originálne a netradične, stavte na chvíle strávené spolu. Spoločný zážitok vám nikto nezoberie ani po rokoch. Zážitkové darčeky na Valentína sú ideálnym spôsobom ako si vychutnať jeden druhého a zároveň zažiť niečo nezvyčajné. 

 

Tipy na valentínske darčeky

  • valentínske darčeky pre dvoch:
  • romantické valentínske darčeky – romantika a Valentín idú jednoznačne k sebe. Pokiaľ túžite po chvíľach pohody so svojou polovičkou, užite si ich na romantickom pobyte – tradičnom alebo netradičnom.   
  • relaxačné valentínske darčeky doprajte si na Valentína spoločný relax, vychutnajte netradičnú masáž alebo ochutnajte gurmánske špeciality. Valentínsky darček vo forme relaxácie je ďalším zo skupiny najžiadanejších.
  • gurmánske valentínske darčeky – staré známe „Láska ide cez žalúdok“ nemusíte realizovať len klasickou valentínskou večerou. Vyskúšajte ochutnávku vína, piva, čokolády a pošteklite svoje chuťové poháriky trochu iným spôsobom.
  • adrenalínové darčeky pre dvoch – ak túžite oslavovať úplne inak a prejaviť si lásku vzájomnou podporou vo vypätej situácii, adrenalínové darčeky vám poskytnú priestor.
  • valentínske darčeky pre ženydámy sa rady nechajú hýčkať nielen na Valentína. Dobrej masáži, zmene vizáže či škole tanca určite neodolá ani tá vaša.
  • valentínske darčeky pre mužovmuži určite na Valentína uprednostnia zážitkový darček pred hmotným. Či zamierite na relax, šport alebo dokonca adrenalín, cieľ určite neminiete.
  • netradičné valentínske darčeky – mať svoju hviezdu a jej meno zaznamenané v medzinárodnom registri je viac ako romantické. A práve Deň svätého Valentína je na realizáciu tohto zámeru viac ako vhodný.  

 

Akýkoľvek zážitok pre svoju polovičku zvolíte, určite si užijete deň plný zábavy. A o to predsa ide.