Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

57
Takúto hojdačku v bežnom lunaparku nenájdete. Kyvadlo nabité adrenalínom vám najskôr ponúkne voľný pád a následne vás privedie do stavu beztiaže. Pozbierajte odvahu, odhoďte bariéry a vznášajte sa nad hladinou Dunaja. Kyvadlový zoskok vám dá krídla.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1, Doba trvania: 1 zoskok, Záznam: bez záznamu, Kraj: Bratislavský kraj: 23 € bez DPH
28 € s DPH
:
 
 
Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi
zväčšiť obrázok
Zážitky SK
skok z mosta na lane
kyvadlový skok z mosta
 
 
 
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1, Doba trvania: 1 zoskok, Záznam: bez záznamu, Kraj: Bratislavský kraj Skladom 28 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1, Doba trvania: 1 zoskok, Záznam: video záznam, Kraj: Bratislavský kraj Skladom 36 €
 
platnosť poukazu je 12 mesiacov

Popis

 

Čo ponúka kyvadlový zoskok?

Výška a pád, odvaha a adrenalín, voľnosť a víťazstvo. Aj takto možno charakterizovať kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi. Namierte si to na hladinu Dunaja, skočte ako uznáte za vhodné a pohojdajte sa. Vy sa odviažete, my vás priviažeme a môžete ísť na to. Prekročte prah svojho strachu a vychutnajte si vzdušnú chvíľu, na aké sa nezabúda.

Ako prebieha kyvadlový zoskok?

Z mosta Lafranconi, z výšky 25 m, priamo nad hladinou Dunaja, ktorú miniete o 4 m, budete po odrazení padať približne 13 m dlhým voľným pádom, ktorý zabrzdí jemný pohyb dopredu. Kyvadlový zoskok je v porovnaní s bungee jumping-om o čosi jemnejší spôsob pádu do neznáma, nakoľko asi 80 % výšky padáte voľne a 20 % predstavuje plynulé zabrzdenie, pričom nedochádza k trhnutiu ako pri bandži.
Ale dosť bolo čísel. Pozbierajte odvahu a skočte si na kyvadle.

Kyvadlový zoskok nevyžaduje žiadne špeciálne oblečenie, všetko dostanete priamo na mieste. Stačí prísť bežne športovo, s batohom plným odvahy.

Bezpečnostné a organizačné informácie a ich dodržiavanie je alfou a omegou nielen pri kyvadlovom zoskoku. Oboznámime vás s priebehom zoskoku, aby ste vedeli, čo sa s vami bude diať. Následne sa oblečiete do výstroja, o ktorý upevníme bezpečnostné laná. A potom už môžete skákať a hojdať sa do dohojdania.

Zoskok zahŕňa:

  • kompletný výstroj (celotelový horolezecký sedací úväz, lanový systém, prilba)
  • inštruktáž školenými inštruktormi
  • 100%-ný adrenalín

Dôležité informácie o kyvadlovom zoskoku:

Sezóna/počasie: Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek pre zoskok je 15 rokov. Osoby do 18 rokov len v sprievode zákonného zástupcu. Aktivita nie je vhodná pre tehotné ženy v pokročilom štádiu tehotenstva. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Kyvadlové zoskoky sa konajú vo vopred určených termínoch. V prípade, že sa v uvedenom termíne nenazbiera minimálny počet účastníkov, určí sa náhradný dátum.