Snowtubing

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 

Adrenalín

Snowtubing

snowtubing
snowtubing_Štrbské_pleso
 
Preneste sa do svojich detských čias a zveste sa na nafukovacom kolese zo zasneženého kopca. Čaká Vás parádna zábava s nádychom adrenalínu a nádherná krajina pod snehovou prikrývkou... podeľte sa o toto dobrodružstvo aj s priateľmi!
Lokalita: Štrbské pleso, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút: 10 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Štrbské pleso, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút
1248_1
Skladom 10 €

Čo zažijete pri snowtubingu?

Ak máte radi tobogány, ponúkame Vám našu upravenú zimnú verziu. Nasadnite na nafukovacie koleso a spustite sa zo zasneženého kopca! Doprajte si adrenalín, zábavu, smiech a nový zážitok priamo na Štrbskom plese. 

Ako prebieha snowtubing?

Po príchode obdržíte svoje nafukovacie koleso a pripravíte sa na štart. Jazdí sa v upravenom snehovom koryte na 100 metrovej trati, so strmším rozjazdom a postupným dojazdom v proti svahu. Naspäť nepôjdete po vlastných, ale Vás pohodlne vyvezie lanový vlek. Táto zábavka nie je len pre dospelých, vychutnať si ju môžu najstaršie, ale aj najmladšie generácie. Tak do toho!

Dôležité informácie o zážitku snowtubing:

Sezóna/počasie: Snowtubing je možné absolvovať v mesiacoch január, február a marec. Zážitok sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí. 

Diváci: Sú vítaní, pod svahom (vo vyhradenom priestore) môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Na jednom kolese môže jazdiť len 1 osoba. Deti od 7 rokov môžu atrakciu absolvovať sami, bez sprievodu dospelej osoby. Deti mladšie ako 7 rokov môžu atrakciu absolvovať len v sprievode dospelej osoby, pričom stále platí, že v jednom kolese môže jazdiť len 1 osoba. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny.

Barbora Dulinová

Dobrý večer, chcela by som snowtubing kúpiť kamarátke ako darček k narodeninám. Bolo by možné zaplatiť a ponechať flexibilný dátum, ak áno v akom rozsahu, kedže neviem, kedy by sa jej to časovo hodilo.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Barbora,
poukaz na zážitok má platnosť 12 mesiacov. Termín si môže vaša kamarátka dohodnúť keď jej to bude vyhovovať. Snowtubing bude v plnej prevádzke od nového roku pokým bude sneh.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov