Tandemový zoskok padákom

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Adrenalín > Tandemový zoskok padákom
 

Adrenalín

Tandemový zoskok padákom

Urobte si pauzu a vypadnite s padákom na tandem zoskok. Vyskúšajte si let voľným pádom, nadýchajte sa koncentrovanejšieho kyslíku ako na zemi a vyluftujte aj tie starosti, ktoré ste ešte nemali. Reset v akcii sa volá tandemový zoskok padákom.
Lokalita: Prievidza, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 149 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Prievidza, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj
101_1
Skladom 149 €
Lokalita: Prievidza, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: handy video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
101_2
Skladom 189 €
Lokalita: Prievidza, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: externý foto a video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
101_3
Skladom 229 €
Lokalita: Spišská Nová Ves, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: bez záznamu, Kraj: Prešovský kraj
101_4
Skladom 159 €
Lokalita: Spišská Nová Ves, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: handy video záznam, Kraj: Prešovský kraj
101_5
Skladom 209 €
Lokalita: Spišská Nová Ves, Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: externý foto a video záznam, Kraj: Prešovský kraj
101_6
Skladom 229 €
Lokalita: Banská Bystrica (letisko Očová), Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: bez záznamu, Kraj: Banskobystrický kraj
101_7
Skladom 192 €
Lokalita: Banská Bystrica (letisko Očová), Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: handy video záznam, Kraj: Banskobystrický kraj
101_8
Skladom 240 €
Lokalita: Banská Bystrica (letisko Očová), Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 3000 m, Záznam: externý foto a video záznam, Kraj: Banskobystrický kraj
101_9
Skladom 276 €
Lokalita: Dubnica nad Váhom (letisko Slávnica), Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 4000 m, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj
101_10
Skladom 160 €
Lokalita: Dubnica nad Váhom (letisko Slávnica), Počet osôb: 1 osoba, Popis: Zoskok z 4000 m, Záznam: externý foto a video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
101_11
Skladom 240 €

Čo ponúka tandemový zoskok?

Tandemový zoskok padákom predstavuje bezpečné odbúravanie starostí, inhalovanie pozitívnej energie a dávkovanie adrenalínu v tom správnom pomere. Počas zoskoku a pádu máte dostatok času na všetko. Zároveň sa pod vami otvoria nielen dvere lietadla, ale aj úžasné scenérie, z ktorých nieže odpadnete, ale do nich aj vypadnete. Spolupadáka vám bude robiť skúsený inštruktor, ktorý vám nedovolí padnúť nižšie ako ste boli pred zoskokom. Tandem zoskok s inštruktorom na chrbte vám dá pocit bezpečia a bezstarostnosti.

Ako prebieha tandemový zoskok?

Úvodné teoretické oboznámenie s celým priebehom letu do výšky a pádu do neznáma vám inštruktor odprezentuje skôr, ako nastúpite do lietadla. Za 15 minút letu sa vyšplháte do výšky 3 000m (resp. 4000m), navlečiete do postroja, pripútate k tandemu a hore už idete naostro. Dvere sa otvárajú, odskočíme si!

Po niekoľkých nezabudnuteľných sekundách v 200 kilometrovej rýchlosti, vo výške približne 1500 m, inštruktor otvorí padák, na ktorom budete plachtiť najbližších 10 minút až do pristátia na zemi.

Pri tandemovom zoskoku z 3-kilometovej výšky si budete môčt užiť 20-30 sekúnd voľného pádu. Pri zoskoku z výšky 4 kilomentrrov bude plachtiť vzduchom o 30 sekúnd dlhšie.

Najmodernejšia technika a výstroj, ako aj skúsený inštruktor sú zárukou, že váš tandem zoskok prebehne bezpečne a v správnom smere. Môžeme vám ho dokonca zaznamenať na video alebo fotografie, aby ste mali adrenalínový dôkaz v priamom prenose kedykoľvek poruke.

TIP na DARČEK

Vďaka svojim malým nárokom na prípravu je tandemový zoskok padákom obľúbený aj na firemné akcie či teambuildingy.

Dôležité informácie o tandemovom zoskoku: 

Sezóna/počasie: Tandemové zoskoky sa realizujú od apríla do októbra. Zážitok sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí.

Oblečenie: Prineste si so sebou športovú obuv a oblečenie. Okuliare a kombinézu Vám k zoskoku poskytneme. V prípade chladnejšieho počasia odporúčame pod kombinézu teplé tričko alebo termoprádlo. Tandem pilot Vám oblečie špeciálny postroj na tandem zoskok.

Podmienky: Vek od 8 rokov. Deti do 15 rokov skáču z výšky 3000m. Výška minimálne 120 cm. Váha do 100 kg. Nie je nutné lekárske potvrdenie. Doporučujeme použiť kontaktné šošovky, aj keď máme špeciálne okuliare, pod ktoré sa zmestia dioptrické okuliare. S ľuďmi pod vplyvom alkoholu sa neskáče. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Skáče sa prevažne počas víkendov.

Slavka Pobjecka

Dobrý deň chcem sa opýtať či je ešte možný tandemový zoskok budúci týždeň?

Ďakujem Slavka

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Slávka,
v akej lokalite by ste chceli ešte skákať? Sezóna v Slávnici už skončila. Na ostatných letiskách sa ešte skáče.

Timea

Dobry den, ked kupim zoskok ako vianocny darček,bude normalne platny od aprila?
Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Timea,
platnosť poukazu je 12 mesiacov. AK ho kúpite pred Vianocami, bude platný počas celej sezóny 2018.

Jana Slavikova

Dobry vecer,prosim vas chcem sa spytat ci je este volny termin na oktober.Dakujem.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Jana,
záleží od lokality. V Slávnici, majú už do konca októbra plné. Ostatné lokality majú ešte nejaké voľné miesta.

Veronika

dobry den,

nahodou nie je este nejaky volny termin v oktobri z Prievidze?

dakujem

V.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Veronika,
ešte sú nejaké voľné miesta. V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky.

Peter Tomsik

Nosim dioptricke okuliare, bez nich zoskok nema zmysel, daju sa nasadit Vase zoskokove okuliare na tie moje? Ci treba mi cocky? :)

Dik
P.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Peter,
áno, ochranné okuliare, ktoré sa používajú pri zoskoku sa dajú nasadiť na dioptrické okuliare. Nie je potrebné riešiť šošovky.

Kejty

Dobrý den,ked ma priatel cca 110 kil? Je to problem?co

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Kejty,
pri tandemovom zoskoku je to problém. Max povolená hmotnosť je 100 kg.

Jana Šilonová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či v cene zoskoku je aj možnosť fotografie... ďakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň,
áno, cenník video a foto dokumentácie nájdete priamo na stránkach.
Pekný deň.

Petra

Dobry den,chcem sa opytat na postup ako kupit darcekovy poukaz na tandemovy zoskok pre iny osobu. Ci je mozne na poukaz uviest meno tej osoby a ci bude bez ceny.
Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Petra,
poukaz môžete zakúpiť priamo cez našu stránku. Stačí si vybrať lokalitu, typ zoskoku a vyplniť objednávku v košíku. Na poukaze nie je štandardne uvedené žiadne meno. Ak by ste ho chceli doplniť uveďte to do poznámky k objednávke. Poukaz je vyhotovený ako darčekový - bez ceny.

Denisa kurtulikova

Dobrý deň skacete aj v januári

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Denisa,
sezóna trvá od apríla do októbra. V zimných mesiacoch sa z dôvodu nízkych teplôt skáče len veľmi sporadicky. Na tento január zatiaľ žiadny z našich partnerov zoskoky neplánuje. V prípade, že by ste chceli zoskok darovať je to možné. Poukaz má platnosť 12 mesiacov. Ak ho teraz darujete, jeho platnosť bude počas celej sezóny 2018.

Tatiana

Pekný deň,
človek, ktorý má 115 kg k Vám vôbec nemôže prísť?
Ďakujem.
S pozdravom
T

Zdenko/Najzazitky.sk

Dobrý deň Tatiana,
o ktorú lokalitu by ste mali záujem. V prípade, že je človek ťažší ako limit riešime to osobnou konzultáciou s tandem pilotom. Pri vyšších váhach je to pre inštruktora fyzicky náročné a každý má svoj vlastný limit.

Natália

Dobry vecer.

Mala by som zaujem kupit zoskok manzelovi k narodeninam. Neviem ale, ci sa na neho odhodla :) je v takom pripade mozne vymenit zoskok za iny zazitok z Vasej ponuky?

Dakujem vopred za odpoved.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Natália,
áno, s výmenou poukazu nie je žiaden problém.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.