Adrenalínové zážitky pre mužov a ženy- Banská Bystrica

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Banskobystrický kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let vírnikom

 
Vírnik je úžasný a spoľahlivý lietajúci stroj, ktorý v sebe spája vlastnosti vrtuľníka a lietadla. Vďaka tomu má vynikajúce letové vlastnosti a je ideálny na vyhliadkové lety. Zalietajte si v oblakoch a spoznajte krásy stredného Slovenska.
 
od 45 €
Zážitky SK

Pochod na snežniciach

 
Zasnežené pláne, stromy pokryté snehom, obraz ako z rozprávky Mrázik. Neborte sa snehom ako Ivan hľadajúci Nasťu. Príroda pod bielou perinou je teraz dostupná aj pre Vás. Nasaďte na nohy snežnice a vkročte so skúseným sprievodcom do rozprávkového sveta.
 
od 45 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Mushing - Jazda psím záprahom

 
Zasnežená krajina, božské ticho a svorka oddaných psov. Romantická idylka, ktorou sa môžete preháňať na saniach ťahaných psím záprahom. Buďte súčasťou tohto obrázku a zažite rozprávkový príbeh plný krásnych scenérií a vzrušenia, na aké sa nezabúda.
 
od 60 €
Zážitky SK

Paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
od 65 €

Škola prípravy kávy

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára.
 
od 69 €
Zážitky SK

Akčná streľba

 
Láka vás mierenie na ciele rôzneho druhu? Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Strelnica vám poskytne priestor zacieliť na akýkoľvek terč. Vyskúšajte si, aké je byť poľovníkom, vojakom či športovým strelcom.
 
od 70 €
Zážitky SK

Jazda na Ford Mustang Cabrio GT

 
Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy - Mustangu, vás nenechá len tak sedieť doma. Príďte si vyskúšať čo dokáže 422 koní pod kapotou. Nevídaná motoristická celotelová masáž vás presvedčí o jeho kvalitách. Mustang je vysoko návykový!
 
od 70 €
Zážitky SK

Let vetroňom

 
Cestujete si vzduchom, vznášate sa ako vták, užívate si výhľad na miesta, ktoré sa odrazu zdajú také malé a vôbec nie tak ďaleko od seba. Náš profesionálny pilot Vás prevedie vzduchom, kde si užijete každú neopakovateľnú chvíľku.
 
od 78 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vetroň

 
Nádherný pohľad na okolitú prírodu z výšky, upokojujúce ticho pri kĺzaní vzduchom a kormidlo vetroňa vo Vašich rukách, ktoré tomu všetkému dodáva tú správnu dávku adrenalínu. Na takúto nádheru sa už nemusíte pozerať len zo zeme, môžete si ju vyskúšať.
 
od 78 €
Zážitky SK

Ako prežiť...

 
Prežiť či neprežiť? To je otázka. 24 hodín simulovaného prežitia v prírode bude pre Vás nezabudnuteľné dobrodružstvo a zároveň kurz, ktorý Vám dokáže v krízovej situácií zachrániť život. Vyskúšajte si, čo zažíva Bear Grylls pri svojich putovaniach.
 
od 80 €
Zážitky SK

Air-chopper - vyhliadkový let

 
Objavte air-chopper - motorový paragliding. Predstavte si paragliding s motorom za chrbtom. Tento netradičný vyhliadkový let sa pre Vás stane nezabudnuteľným zážitkom. Svet si z výšky zamilujete.
 
od 84 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Tandemový zoskok padákom

 
Urobte si pauzu a vypadnite s padákom na tandem zoskok. Vyskúšajte si let voľným pádom, nadýchajte sa koncentrovanejšieho kyslíku ako na zemi a vyluftujte aj tie starosti, ktoré ste ešte nemali. Reset v akcii sa volá tandemový zoskok padákom.
 
od 149 €

Kurz prežitia

 
Ste ochotní vzdať sa vymožeností 21.storočia a prežiť bez nich? Šťastie praje pripraveným a my vás naučíme získať si ho. Niekedy neuveriteľné, inokedy adrenalínové, no v konečnom dôsledku vysoko praktické zručnosti Robinsona vás dokážu zachrániť.
 
od 150 €

Letný kurz prežitia pre deti

 
Ak je Vaše dieťa zvedavým dobrodruhom, máme tu niečo pre neho. S nami zažije 3 neuveriteľné dni v prírode - naučí sa ako v nej prežiť 30 dní bez akéhokoľvek výstroja, či bežných pomôcok. Neváhajte a darujte mu skúsenosti!
 
od 150 €
Zážitky SK

Pobyt v konskom sedle Štiavnickými vrchmi

 
Chcete sa naučiť jazdiť na koni alebo si len tak zacválať po Štiavnických vrchoch? Pokochajte sa prírodou z konského sedla. Po jazde si navyše užijete wellness so všetkým čo k nemu patrí. Víkend v Banskej Štiavnici Vás nabije energiou.
 
od 218 €
Zážitky SK

7 divov Banskej Štiavnice (3-dňový pobyt)

 
Spoznajte čaro mesta Banská Štiavnica. Krátka dovolenka plná zážitkov ako fáranie v bani, návšteva banského múzea, prehliadka čarokrásneho mesta so sprievodcom, návšteva galérie a nakoniec oddych pri wellness.
 
od 226 €
Zážitky SK

Wellness pobyt na zámku Vígľaš

 
Vychutnajte si wellness pobyt vo dvojici a prežite víkend pod baldachýnom. Presuniete sa späť v čase a ocitnete sa v koži kráľovského páru, ktorý sa nechá hýčkať. Luxusný pobyt na zámku v štýle renesancie čaká práve na Vás!
 
od 278 €
Zážitky SK

Exkluzívny romantický pobyt na zámku Vígľaš

 
Vychutnajte si s polovičkou chvíle lásky a zažite čarovnú atmosféru sídla uhorských kráľov. Romantická večera pri sviečkach a nezabudnuteľné noci pod baldachýnom budú čarovné! Pobyt v znamení renesancie Vás prenesie o niekoľko storočí späť.
 
od 318 €
Zážitky SK

Zámocký pobyt s dobovou večerou

 
Vychutnajte si exkluzívny pobyt na zámku Vígľaš, kde vás čaká príjemný oddych s historickým nádychom. V spoločnosti vašej lásky si užijete luxus, príjemný wellness a originálnu dobovú večeru, ktorá ešte zintenzívni váš dokonalý zážitok.
 
od 358 €
Zážitky SK

Let stíhačkou L-29 - Sliač

 
Žalúdok v krku, kruhy pred očami a prázdno pod sebou. Pokiaľ adrenalín znamená toto, tak let stíhačkou ho plne vystihuje. Brázdite vzduch na všetky svetové strany a všetky problémy zahoďte za hlavu. V danom momente to inak ani nepôjde.
 
od 700 €

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Banskobystrický kraj

Spieva o nej aj Honza Nedvěd a určite má na to dôvod. Banská Bystrica a jej okolie ukrývajú množstvo krásnych miest hodných objavovania. Napríklad aj formou darčekových zážitkov či zážitkových darčekov. Nemusí to byť len objavovanie z výšky, hoci práve to dokáže odkryť iný uhol pohľadu nielen na mesto ako také. Údolia a jaskyne ukryté pod zeleňou hôr, lyžiarske svahy na ich úpätiach, pamiatky UNESCO ako aj tie vytvorené samotnou prírodou, termálne pramene či banské tajchy a mnohé iné krásy hornatého a na poznávanie bohatého banskobystrického kraja dokážu nadchnúť nielen poznávania chtivých. Darujte zážitkové darčeky banskobystrického kraja a odhaľte nové obzory nielen obdarovaným.

 

Tipy na darčeky v Banskej Bystrici

  • Adrenalínové zážitky – stať sa členom policajného komanda, vyhnúť sa zajatiu alebo vyskúšať akrobaciu hodnú stíhačky? Aj tak sa dá stráviť deň okorenený adrenalínom v okolí Banskej Bystrice. Ako prežiť v srdci neoblomných hôr bez cudzej pomoci či na salaši za prítomnosti štvornohých spolubojovníkov je zas trochu iné napätie odhaľujúce praktické schopnosti a zručnosti zúčastnených.
  • Vyhliadkové lety – kam vás vietor zaveje je otázkou aktuálneho počasia. Kamkoľvek v banskobystrickom kraji to bude, určite sa bude na čo pozerať. Druh stroja si môžete vybrať, smer vetra naplánuje vyššia moc, trasu upraví pilot a o výhľad sa postará príroda. Či to bude vetroň, lietadlo, helikoptéra alebo vrtuľník, dôležité je nezabudnúť si fotoaparát a kameru. Ak plánujete naštartovať balón a cítiť závan vetra nielen vo vlasoch, zážitok bude ešte intenzívnejší. Kukajte nielen na Habakuky z výšky a užívajte si vyhliadkový let, na ktorý sa nezabúda.
  • Relaxačné pobyty – med a čokoládu si nemusíte užívať len prostredníctvom chuťových pohárikov. Pokožka ich má tiež rada. S príchuťou zručného maséra je tento pôžitok skutočným zážitkom. Alebo uprednostníte inú šálku kávy priamo z profi kurzu kávičkárov? Zážitkové darčeky vo forme relaxu sú ako stvorené pre dnešnú uponáhľanú dobu.
  • Víkendové pobyty – pre milovníkov luxusu a elegancie, ale aj pre tých menej náročných, má bystrický kraj k dispozícii miesta, na ktoré nezabudnete. Či uprednostníte komfort dnešnej doby a budete mať o seba postarané alebo si vychutnáte návrat do lona prírody a budete sa starať vy o iných, je len na vás. Víkendové pobyty v komplexe plnom bazénov a šikovných rúk masérov umožnia zabudnúť na každodenné starosti života. Dobrodružstvo vedúce po stopách divov Banskej Štiavnice odkryje minulosť a pomôže odhaliť  zákulisie záhadných historiek.

Banskobystrický región je plný zážitkov vhodných na odhaľovanie, poznávanie, užívanie a prežívanie. Stačí vybrať ten správny štýl a darovať zážitkový darček podľa vkusu oslávenca.