Zážitkové adrenalínové darčeky Bratislava

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Bratislavský kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Po stopách histórie Bratislavy na Prešporáčiku

 
Nechajte sa zlákať na vyhliadkové jazdy Bratislavou naším elegánom Prešporáčikom, ktorý Vás zoberie za tými „najvychytenejšími“ pamiatkami štýlovo! Nech sa páči, vyberte si z dvoch okruhov: Až na hrad alebo Staré Mesto a oživte históriu.
 
od 5 €
Zážitky SK

Splav z Hainburgu do Bratislavy

 
Doprajte si zaslúžený oddych po náročnom dni. Vychutnajte si jemný vetrík, pohodovú vodnú hladinu, ktorá občas rozvlní loď a okolitý kľud. Nechajte sa unášať kľudnými vodami Dunaja z Hainburgu až do lodenice v Bratislave a odhaľte nový rozmer zábavy.
 
od 18 €
Zážitky SK

Umelecké kurzy pre deti aj dospelých

 
Nechajte sa zaviesť do sveta plného farieb a fantázie. Zažite príjemnú, kľudnú a tvorivú atmosféru umeleckého kurzu v úzkom kruhu ľudí. Naučíte sa pracovať s rôznymi materiálmi a technikami a domov si odnesiete vlastný výrobok alebo darček pre blízkych.
 
od 19 €
Zážitky SK

Nadpozemský zážitok vo vyhliadkovej veži UFO

 
Presvedčte sa, že byť unesený neznámym lietajúcim objektom nemusí byť vôbec nepríjemné. Nechajte sa pokojne unášať výhľadom na Bratislavu z 95 m vysokej veže UFO nad Bratislavským Mostom SNP a ako bonus k tomu ešte dostanete nadpozemské prekvapenie.
 
od 20 €

Točenie na hrnčiarskom kruhu

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 24 €
Zážitky SK

Hydrospeed

 
Hydrospeed je aktivita ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti s divokou vodou, podmienkou je len dobrá znalosť plávania. Po inštruktáži sa začne Vaše dobrodružstvo. Ľahnete si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinujete smer jazdy.
 
od 25 €
Zážitky SK

Klasická masáž

 
Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia ...
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda na vodnom skútri

 
Nechajte sa unášať na vlnách zábavy 110 koňmi. Vodný skúter je perfektné osvieženie na horúce letné dni. Hukot motora a prúd vody za Vami, Vám maximálne zdvihnú adrenalín. Vodný skúter si určite zamilujete!
 
od 25 €
Zážitky SK

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

 
Takúto hojdačku v bežnom lunaparku nenájdete. Kyvadlo nabité adrenalínom vám najskôr ponúkne voľný pád a následne vás privedie do stavu beztiaže. Pozbierajte odvahu, odhoďte bariéry a vznášajte sa nad hladinou Dunaja. Kyvadlový zoskok vám dá krídla.
 
od 28 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Večera v oblakoch

 
Jedzte, pite a hodujte ako antickí bohovia - v oblakoch. Jedinečný projekt Večera v oblakoch, tento rok zavíta aj na Slovensko aby vyzdvihla tých najlepších kuchárov do výšky 50 metrov. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok.
 
od 29 €
Zážitky SK

Bratislava na Segway

 
Spoznajte Bratislavu na jedinečnej jazde. Ponúkame nezabudnuteľnú prehliadku mesta na ekologickom mestskom vozidle Segway. Vznášajte sa Bratislavou, prejdite jej zákutia a vychutnajte si neopakovateľnú jazdu.
 
od 30 €
Zážitky SK

Bratislava na Segway pre deti

 
Máte doma drobca, ktorý doma neobsedí? Zoberte ho na dobrodružnú jazdu na Segway po Bratislave. Čaká ho prehliadka hlavného mesta, skvelý netradičný zážitok a more zábavy. Neváhajte a darujte mu zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudne!
 
od 30 €
Zážitky SK

Besniareň

 
Nahneval vás šéf, manželka, deti? Rozčuľujú vás šoféri idúci oproti aj šoféri idúci vašim smerom? Už od rána vás ide roztrhnúť a máte chuť rozbiť všetko okolo seba? Opravte si náladu, uvoľnite sa, stane sa opäť samým sebou. Chce to málo - vybesnieť sa.
 
od 30 €
Zážitky SK

iPad Honba za pokladom

 
iPad Treasure Hunt je inovatívna aktivita, ktorá zaručuje spoločné riešenie úloh, smiech a aktívny oddych. Strávte deň s kolegami či kamarátmi. Po skončení Vám zostanú nielen fotografie a videá, ale hlavne nezabudnuteľný zážitok.
 
od 33 €
Zážitky SK

Masáž lávovými kameňmi

 
Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie, najviac vyhľadávané masáže. Nieje tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí.
 
od 35 €
Zážitky SK

Degustácia vína v historickej pivnici

 
Na Modre je krásne, že v nej nenájdete dve rovnaké starodávne pivnice, pričom každá z nich je zaujímavá a dýcha históriou. Pivnica s pôvodnou dochovanou vstupnou chodbou, v ktorej sa pri čistení našla stará kamenná ľadovňa, je jedna z najstarších v Modre.
 
od 35 €
Zážitky SK

Pole dance - tanec na tyči

 
Pole dance je zaujímavejší a mnohostrannejší ako obyčajný tanec. Je to zvláštna kombinácia krásy, plastickosti, sexuality, športu a fitness. Tanec na tyči vám zvyšuje pružnosť, rozvíja plastickosť, sexualitu a sebaistotu. Príďte a presvedčte sa!
 
od 36 €
Zážitky SK

Tradičná thajská masáž

 
Rozprúďte energie tela, zbavte sa negatív mysle a spoznajte svet v krajšom svetle. Tradičná thajská masáž stimuluje orgány k činnosti, zregeneruje Vaše sily a ukáže Vám nový smer. Zabudnite pritom na pasivitu - thajská masáž je vysoko interaktívna.
 
od 37 €
Zážitky SK

Kreatívny kurz keramikára pre 2 osoby

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov v srdci slovenského keramikárstva , v Modre, v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike. Nevytáčajte sa, radšej zrelaxujte a naučte sa točiť na hrnčiarskom kruhu.
 
od 39 €
Zážitky SK

Golf na skúšku

 
Green, chip, putt či tee Vám nič nehovorí? Spoznajte golfovú terminológiu a staňte sa na chvíľu golfistom. Pod dohľadom golfového trénera sa naučíte základy tohto vznešeného športu, ktorý nie je len pre bohatých! Úvodná lekcia golfu Vás vtiahne do deja!
 
od 39 €

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Adrenalín na offroad polygóne

 
Myslíte si, že ste už s autom skúsili všetko? 26 náročných prekážok preverí vaše zručnosti za volantom, ale hlavne pevné nervy pri strmhlavom klesaní, priam horolezeckom stúpaní, či jazde "bokom", ktoré odporujú všetkým zákonom gravitácie.
 
od 40 €
Zážitky SK

Ochutnajte kiting

 
Zažite pocit úplnej slobody! Vyskúšajte, ako chutí adrenalín v podaní kitingu. Rozdajte si to s vetrom a ovládnite kite ako profík! Zažijete krátky, ale za to intenzívny kurz kiteboardingu, ktorý Vám predstaví novú dimenziu športu a zábavy!
 
od 40 €
Zážitky SK

Kurz keramiky

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 44 €
Zážitky SK

Ajurvédska masáž

 
Ájurvédska masáž je obvykle energická a osviežujúca, masírovaný mení niekoľkokrát pozíciu. Zahŕňa stláčanie tlakových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu a masáž ich pomáha uvolniť.
 
od 45 €
Zážitky SK

Flyboard

 
Jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board, s ktorým si môžete voľne lietať nad vodnou hladinou. Nechajte prúdiť vodu, ktorá zaručene rozprúdi adrenalín vo Vašom tele na maximum.
 
od 45 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Paniq room

 
Dostanete sa von? Cesta vedie cez zohranosť, spoluprácu, komunikáciu a vynaliezavosť uväzneného týmu. Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je byť uväznený v byte vraha či v pracovni samotného da Vinciho. Ide o holý život. Váš čas beží.
 
od 48 €
Zážitky SK

Individuálny kurz flamenca a rytmiky

 
V rytme klusu španielskeho plnokrvníka, hrdo a s ľahkosťou vytancujete tajný, doteraz neobjavený kúsok svojej duše. Tanečný kurz je vedený kvalifikovaným lektorom a aktívnym umelcom.
 
od 48 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
od 57 €
Zážitky SK

Kurz fotografovania

 
Kurzy fotografovania sú určené všetkým, ktorí majú radi fotografiu – či už ste amatér, ktorý má fotku ako hobby alebo ste profesionál, ktorý chce upevniť svoje znalosti, či už fotíte desaťročia alebo zatiaľ iba dni.
 
od 59 €
Zážitky SK

Súkromný vstup do wellness pre dvoch

 
Majte sa na chvíľu ako páni. Žiadne preplnené sauny kde si podávate kľučku s húfom ďalších ľudí. Privátny wellness, ktorý zahŕňa vírivku, fínsku saunu a infrasaunu bude k dispozícii len a len Vám. Neváhajte a vstúpte do sveta kde, je oddych garantovaný.
 
od 59 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Zážitková streľba

 
Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Vystreľte si zo zbraní od výmyslu sveta. Čaká na vás strelecký program podľa vášho gusta plný nadupaných hračiek, ktoré rozhodne nepatria do detských rúk.
 
od 60 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari F458 Italia

 
Ponúkame Vám skutočnú lahôdku medzi superšportami. Usadnite za volant Ferrari F458 Italia a pocíťte, čo znamená letieť s vetrom o preteky na vlastnej koži. Neváhajte a vydajte sa na malé cestné dobrodružstvo!
 
od 60 €
Zážitky SK

Jazda na Lamborghini Gallardo

 
Ste verným fanúšikom rýchlych áut a máte chuť si vyskúšať niečo naozaj adrenalínové? Tak usadnite do nášho Lamba! Zvuk motora je doslova symfóniou pre každého moto nadšenca. Neváhajte a plňte si svoje sny!
 
od 60 €
Zážitky SK

Romantická večera vo veži

 
„Zakliata princezná nebola vo veži pretože ju zakliala ľudská zloba, ale pre ticho, ktoré toto miesto sprevádza, pre jej opojné prítmie a pre dokonalú vôňu... „ Overte si pravdivosť týchto slov z Vyhliadkovej Veže hotela Majolika. Panstvo, ráčte vstúpiť.
 
od 60 €
Zážitky SK

Škola varenia pre gurmánov

 
Vycibrite svoje kuchárske zručnosti a ulahoďte chuťovým pohárikom nielen svojich blízkych. Slovenskí a českí majstri kuchári z najvychýrenejších reštaurácií odhalia rúško tajomstva ukrývajúce lahodné chute špecialít, ktoré stoja za gurmánsky hriech.
 
od 69 €
Zážitky SK

Zážitková jazda po opevnení

 
Nazrite do najpremyslenejšieho pevnostného systému, ktorý mal chrániť suverenitu predvojnového demokratického Československa. Unikátny pevnostný systém, postavený v rokoch 1935 – 1938 bol vo svojej dobe najdokonalejším na svete.
 
od 71 €
Zážitky SK

Thajská masáž - Luxusné balíčky

 
Užite si poriadnu dávku relaxu a blahobytu. Thajská masáž pre náročných bude rozmaznávať každú bunku Vášho tela. Thajská masáž Vám pomôže odbúrať stres, natiahnuť Vaše stuhnuté svalstvo a dodá Vám dnes tak potrebnú energiu.
 
od 78 €
Zážitky SK

Škola šmyku

 
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
 
od 85 €
Zážitky SK

Ochutnávka vín

 
Ochutnajte poklady, ktoré sa zrodili v tých najlepších slovenských vinohradoch. Degustácia vína v sprievode skúseného znalca je lahôdkou pre každého milovníka tohto ušľachtilého nápoja. Vychutnajte si aj Vy tento príjemný zážitok.
 
od 90 €
Zážitky SK

Kurz pre milovníkov kávy - domáce espresso

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára. Kurzom vás prevedie profesionálny barista Richard Stehlík. Vaša ranná káva už nebude nikdy to čo bývala. Na zdravie.
 
od 93 €
Zážitky SK

 
 
Bratislavský kraj

Spoznajte Slovensko z inej perspektívy. Každý kraj je niečím výnimočný a každý má čosi do seba. Ak máte chuť spoznávať hlavné mesto a jeho okolie trochu inak, stačí si vybrať zákutia, ktoré vás najviac lákajú a potom už len zvoliť správny smer ich objavovania. Vo vzduchu, vo vode alebo na súši, v rozkvitnutej alebo zasneženej krajine, Bratislava a jej okolie ponúkajú rôznorodé príchute počas celého roka. Vychutnajte si zážitkové darčeky v Bratislave a spoznajte miesta, o ktorých ste ani netušili. Ponúkame vám tipy na darčeky v Bratislave a jej okolí vhodné pre fajnšmekrov každého druhu.

 

Tipy na darčeky – Bratislava

  • Adrenalínové darčeky v Bratislave a okolí – pokiaľ túžite zažiť adrenalín veľkomesta aj inak ako v rannej dopravnej špičke, vyskúšajte areál Čunovo, prípadne iné možnosti. Off-road na tratiach rôznych prevýšení, rafting či hydrospeed na divokej vode, paintballový postreh, kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi alebo kotúľanie v šialenej zorbingovej guli, to všetko môžete zažiť v Bratislave a blízkom okolí.
  • Aktívne darčeky Bratislava a okoliezážitkové darčeky vo vode alebo pod vodou, zážitky vo vzduchu alebo na zemi, každopádne interaktívna účasť oslávenca dodá každej oslave iný rozmer. Plavba po Dunaji, Bratislava na segway, jazda na Ferrari – žiadna z aktivít vás nenechá pasívnymi.
  • Vyhliadkové lety Bratislava - vyhliadkový let nad Bratislavou helikoptérou či let balónom, Bratislava z vtáčej perspektívy umožní vidieť všetko v inom svetle. Alebo vyskúšate pocit byť pilotom na skúšku a riadiť vrtuľník? Bratislava spoza volantu vrtuľníka je opäť iné sústo.
  • Relaxačné pobytyo masáže v Bratislave skutočne nie je núdza. Ak plánujete masáž ako darček, siahnite po menej tradičných typoch – indická, thajská, medová, luxusná čokoládová alebo netradičná rybičková pedikúra či dokonca pivné kúpele. Relax je ideálnym typom na darček a masáže v Bratislave zaručene nesklamú.
  • Kurzy Bratislava – pokiaľ je snom obdarovaného stále sa učiť niečo nové alebo sa zdokonaľovať vo svojom hobby, kurzy sú optimálnym tipom na darček pre poznávaniachtivých. A Bratislava ich má v zálohe celkom dosť. Kurz fotografovania, líčenia, varenia nielen pre gurmánov, ale aj vyznávačov zlatého moku , motoškola, škola tanca či golfu zaujímavým spôsobom odhaľujú tipy a triky jednotlivých aktivít.
  • Gurmánske zážitky v Bratislavskom regióne – Malokarpatská vinárska oblasť je skvelý tip na darček blízko Bratislavy nielen pre priaznivcov dobrého vínka. Ochutnávka priamo v miestach zrodu je opojným zážitkom s dlhodobým účinkom.  Alebo sa pustíte do odhaľovania tajov kulinárskeho umenia? S nami sa naučíte variť nielen gurmánske špeciality, ale aj domáci zlatý mok. A to už budete naozaj hostitelia na inej úrovni.

 

Bratislava ponúka množstvo tipov na nové zážitky. Pokiaľ máte dilemu, ktoré zážitkové darčeky v bratislavskom regióne by potešili vašich oslávencov, darujte im darčekové poukážky. Darček a možnosť výberu v jednom určite padnú na úrodnú pôdu. A nikto sa zaručene nebude nudiť.