Ceny do súťaží

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Ceny do súťaží
 

Zážitky ako netradičné výhry do súťaží

Organizujete súťaž a hľadáte originálne ceny, ktoré zvýšia ich atraktvitu? Zážitky sú ideálnymi možnosťami výhier pri všetkým typoch sútaží.

Súťaže na firemných eventoch / výstavách / promo akciách...

Urobte z klasickej súťaže ozajstný magnet, ktorý priláka pozornosť všetkých zúčastnených. Najlepší spôsob ako sa poďakovať za lojalitu alebo zapísať Vašu značku do pamäti účastníkov je splený sen a zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Ideálny spôsob ako Vašu spoločnosť spojiť s príjemnými emóciami - jedným zo základných pilierov vernosti.

Spotrebiteľské súťaže

Chcete súťažou zvýšiť predajnosť Vašich tovarov, resp. služieb? Pre dosiahnutie očakávaného nárastu predaja je najdôležitejší výber správnych výhier, ktoré dokážu motivovať zákazníka ku kúpe. Zážitok vyvolá v zákazníkovi tie správne emócie. Prostredníctvom Vašich produktov si budú môcť užiť dokonalý deň alebo si dokonca splnia svoje sny. Nie je jednoduchší spôsob ako získať pozornosť nových zákazníkov.

Pre ešte dokonalejší zážitok Vám radi poradíme s výberom konkrétnych zážitkov na základe Vášho zamerania spoločnosti a profilu zákazníkov.

Radi by ste od nás zážitky do Vašej súťaže zakúpili za výhodnejšie ceny?

Uvedením nášho loga na propagačných a informačných materiáloch súťaže Vám poskytneme zaujímavú zľavu. Uvedené logo našej zážitkovej agentúry taktiež zvyšuje atraktívnosť a jedinečnosť súťaže - sme jednotkou na slovenskom trhu.

Kompletnú ponuku našich zážitkov nájdete na adrese http://www.najzazitky.sk/zazitkove-darceky/ . Nechcete ale výhercov limitovať absolvovaním konkrétneho zážitku? Univerzálny certifikát je vhodná alternatíva, ktorá dáva možnosť vybrať si zážitok podľa svojho gusta.