Originálny zážitok ako darček pre muža a ženu- Košice

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Košický kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Medová detoxikačná masáž

 
Detoxikačná masáž medom má veľmi priaznivé účinky proti rozvinutým ochoreniam. Aplikuje sa aj pri strese, chronických ochoreniach, opotrebovaniu vekom, pri očistných kúrach. Pri medovej masáži dochádza k odstraňovaniu toxínov až z hĺbky tela.
 
od 13 €
Zážitky SK

Klasická masáž

 
Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia ...
 
od 25 €
Zážitky SK

Kurz prípravy sushi pre deti

 
Ste rodičom malého kuchára, ktorý rád pomáha v kuchyni? Zúčastňuje sa prípravy jedla a kombinuje chute? Prihláste ho na náš detský kurz prípravy sushi a spojte príjemné s užitočným. Kto vie, možno sa práve z neho stane nefalšovaný sushi majster!
 
od 30 €
Zážitky SK

Masáž lávovými kameňmi

 
Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie, najviac vyhľadávané masáže. Nieje tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí.
 
od 35 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Luxusná čokoládová masáž

 
Milujete čokoládu? Zjedli ste celú a máte pocit, že ste zase ublížili svojej línii? Keď si dáte čokoládovú masáž, tak nepriberiete ani gram a nebudete musieť premýšľať o kilách navyše.
 
od 42 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Paniq room

 
Dostanete sa von? Cesta vedie cez zohranosť, spoluprácu, komunikáciu a vynaliezavosť uväzneného týmu. Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je byť uväznený v byte vraha či v pracovni samotného da Vinciho. Ide o holý život. Váš čas beží.
 
od 48 €
Zážitky SK

Kurz prípravy sushi

 
Ste milovníkom japonskej kuchyne? Radi si zájdete na sushi a máte chuť si spraviť túto zdravú a pritom lahodnú pochutinu doma? Pridajte sa k nám a absolvujte kurz prípravy sushi. Svoj výtvor budete môcť po skončení kurzu zjesť!
 
od 50 €
Zážitky SK

Romantická večera v historickom hoteli

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Prekvapte svoju polovičku a zažite romantiku v najstaršom slovenskom hoteli v neopakovateľnom prostredí so štýlom a noblesou…
 
od 52 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Jazda na snežnom skútri

 
Milovníci prírody, turisti, či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová, ako aj jej okolia, si určite prídu na svoje pri jazdení okolo tejto obce. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.
 
od 80 €
Zážitky SK

Off-road jazda na UAZ-e

 
Vyskúšajte si prejsť off-road dráhu s armádnym strojom UAZ. Vďaka nemu a svojim schopnostiam sa dostanete do extrémnych polôh, o ktorých ste ani netušili, že sú s autom možné.
 
od 90 €
Zážitky SK

Luxusný off-road Nissan Patrol

 
Nissan Patrol, offroadová legenda z krajiny vychádzajúceho slnka v sebe spája luxus, najmodernejšiu techniku a jedinečné jazdné vlastnosti, ktoré Vám vyrazia dych. Zaborený do vyhrievaného sedadla pochopíte, čo znamená boriť sa terénom!
 
od 90 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najstaršom slovenskom hoteli

 
Vychutnajte si pobyt v štvorhviezdičkovom hoteli s podmanivou atmosférou, štýlom a noblesou v lone prírody, iba 4 km od centra Košíc. Príjemná, priateľská ba až rodinná atmosféra je v hoteli so 143-ročnou tradíciou zaručená.
 
od 122 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Víkend s rímskymi kúpeľmi v metropole východu

 
Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Nechajte sa aj vy rozmaznávať v duchu tejto tradície.
 
od 129 €
Zážitky SK

Akrobatický let

 
Chcete skúsiť niečo šialené a neskutočne adrenalínové? Presne pre Vás je tu akrobatický let akrobatickým špeciálom. Letecká akrobacia nie je obyčajný let lietadlom. Pravá súťažná akrobatická zostava Vám navodí pocity pilotov Red Bull Air Race.
 
od 135 €
Zážitky SK

Romantický pobyt u Bielej Dámy a Čierneho Rytiera

 
Objavte čaro menej známej časti Spiša a nechajte sa pohostiť v kaštieli zo 17. storočia. Čaká na Vás romantika v pravom slova zmysle. O Vaše pohodlie sa postará Biela Dáma a Čierny Rytier.
 
od 199 €
Zážitky SK

Tandemový zoskok padákom z vrtuľníka Mi-8

 
Tandemový zoskok z lietadla je pre niekoho životný sen, ale pre niekoho klasika. Prečo teda neskúsiť skočiť rovno z vrtuľníka? Výnimočný adrenalínový zážitok, ktorý zažijete počas zoskoku z výšky 4000 m spolu s tandem pilotom je práve pre Vás.
 
od 227 €
Zážitky SK

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Košický kraj

Európske hlavné mesto kultúry 2013 naznačuje, že pohľad z výšky na tento región určite bude stáť za to nielen po kultúrnej stránke. Príroda plná inšpirácií v Košickom kraji odkrýva krásy Slovenského krasu, ukrýva tajomstvá Slovenského raja a obdarúva najušľachtilejšou sortou slovenského vína. Zážitkové darčeky z východného Slovenska zaváňajú kultúrou a dychom prírody, stále živé ľudové remeslá a nekončiace zábavy sršia super atmosférou a neutíchajúcou náladou. A presne také sú aj zážitkové darčeky z košického zdroja.

 

Tipy na darčeky – Košice

  • Adrenalínové zážitky – túžite vrátiť sa do detských čias, skočiť si do neznáma alebo  preháňať sa zasneženou krajinou na snežnom skútri? Bodyzorbing vám dá príležitosť vyblázniť sa, tandemový zoskok vychutnať si voľný pád a jazda snežným skútrom preverí vaše zručnosti snežného jazdca. Adrenalínové zážitky v Košickom kraji ponúkajú mnoho možností ako si vychutnať adrenalín a odbúrať stres.
  • Vyhliadkové lety – okružná jazda vzduchom je sama o sebe nevšedným zážitkom. Ak k tomu pridáte malé lietadlo, zaujímavé scenérie a pekné počasie, vysnívaný vyhliadkový let sa môže začať.
  • Relaxačné pobyty – pod rukami maséra alebo pri dobrom vínku. Aj tak sa dá relaxovať v Košiciach a okolí. Relaxačné pobyty v Košickom kraji servírujú pôžitky pre telo aj jazyk a dokážu opojiť všetky zmysly. Vychutnajte si hmaty maséra na pokožke alebo dotyky tokajského vína na vašich chuťových pohárikoch.  Zážitok, pre ktorý sa oplatí vrátiť.

Vyhliadky na adrenalín a relax zabalené do darčeka plného zážitkov ponúka Košický kraj. Akokoľvek tento darček ochutíte, akokoľvek ho naservírujete, vždy bude plný emócií. Darujte zážitok v Košickom kraji ako darček nespútaných možností.