Kurz bežkovania

 
 
 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 
Trhák týždňa
23.09.2019
Trhák týždňa
Simulátor voľného pádu Dokonca zostáva ešte
6 dni
12 hodín
42 minút
14 sekúnd
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Kurz bežkovania

Kurz bežkovania
Bežkárska skupina
Bežkári
Bežec na lyžiach
Bežkovanie v prírode
Bežkovanie v lese
Bežkovanie v skupine
Bežkársky zjazd
 
Skúsili ste už lyžovanie či snowboarding a máte chuť vyskúšať niečo iné? Vydajte sa na trať mimo preplnených lyžiarskych svahov a objavte kúzlo bežkovania. Vychutnajte si nádheru okolitej prírody, užívajte si radosť z kĺzania sa po snehu.
Lokalita: Štrbské pleso, Počet osôb: 1 osoba v skupine, Doba trvania: 5 hodín, Popis: Skupinový kurz bežkovania, Kraj: Prešovský kraj: už od 30 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Štrbské pleso, Počet osôb: 1 osoba v skupine, Doba trvania: 5 hodín, Popis: Skupinový kurz bežkovania, Kraj: Prešovský kraj
1644_2
Skladom 30 €
Lokalita: Skalka pri Kremnici, Počet osôb: 1 osoba v skupine, Doba trvania: 5 hodín, Popis: Skupinový kurz bežkovania, Kraj: Banskobystrický kraj
1644_3
Skladom 30 €
Lokalita: Štrbské pleso, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 1 hodina, Popis: Individuálny kurz bežkovania, Kraj: Prešovský kraj
1644_4
Skladom 50 €
Lokalita: Skalka pri Kremnici, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 1 hodina, Popis: Individuálny kurz bežkovania, Kraj: Banskobystrický kraj
1644_5
Skladom 50 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Čo ponúka kurz bežkovania?

Či ste amatér, ktorý chce s bežkovaním začať alebo ste skúsenejší bežkár, ktorý túži po zlepšení techniky, na svoje si príde skutočne každý. Na výber je z dvoch možností kurzu. Skupinový kurz bežkovania, kde sa počas 5 hodín naučíte základy techniky, absolvujete stabilizačné cvičenia a v praxi vyskúšate teóriu. Individuálny kurz bežkovania je intenzívnejší hodinový kurz, na ktorom sa inštruktor venuje len a len Vám. Je vhodný i pre pokročilých/náročnejších jazdcov, ktorí už ovládajú základy a chcú vylepšiť svoju techniku alebo nadobudnúť lepšiu kondíciu. Okrem výbornej zábavy a radosti zo športu si užijete zdravý pobyt na čerstvom vzduchu a predovšetkým získate nové skúsenosti. Pre absolvovanie kurzu bežeckého lyžovania je nutné mať vlastnú výstroj. Kurz bežkovania bude mať pod palcom Štefan Oravec - bývalý reprezentant Slovenska v behu na lyžiach a milovník bežiek. 

Štefan Oravec je niekoľkonásobný majster Slovenskej republiky, účastník Majstrovstiev sveta juniorov či Majstrovstiev sveta do 23 rokov. Je aktívny člen Slovenskej lyžiarskej asociácie a akreditovaný tréner bežeckého lyžovania. V predošlých zimných sezónach už vyškolil viac než 150 spokojných účastníkov. 

Skupinový kurz bežkovania

Jednodňový kurz trvá od 09:00 do 15.00 (s hodinovou prestávkou na obed). Pri skupinovom kurze bežeckého lyžovania Vám na začiatku inštruktor vysvetlí základy techniky, výstroje, rozdiel medzi klasickou a voľnou technikou, základy výberu lyží, palíc, topánok a základy voskovania. Čaká Vás samotné voskovanie, či nácvik na sucho, stabilizačné cvičenia na rovine, zapájanie nôh, rúk a palíc - spojené je to do jedného celku tak, aby ste zvládli základy jednotlivých zručností, výstup do kopca a plynulý zjazd.
Popoludňajší blok obsahuje fixovanie naučených techník, špeciálne balančné cvičenia, spoločnú jazdu po tratiach v teréne a uplatňovanie zmien techniky s ohľadom na horizont. Na konci Vás čaká zhodnotenie kurzu a odovzdanie osvedčení o účasti (diplomov). Maximálny počet osôb na kurze je 20.


Individuálny kurz bežkovania

Kurz je určený pre náročnejších. Skúsený inštruktor sa bude venovať výlučne len Vám alebo maličkej skupinke max. 2-3 osôb. Individuálny kurz je intenzívnejší. Rýchlejšie si osvojíte techniku a detaily, ktoré by Vám v skupine mohli uniknúť. Tempo samotnej výučby sa prispôsobuje výlučne Vám a zameriava sa na Vaše individuálne potreby. Kurz je vhodný pre pokročilých bežkárov, ktorí už ovládajú základy a chcú zlepšiu svoju techniku. 

 

Dôležité informácie o kurze bežkovania:

Sezóna/počasie: Kurz bežkovania sa realizuje v zimných mesiacoch pri vhodných snehových podmienkach. Zážitok sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí. Skupinový kurz sa koná vo vopred vypísaných termínoch. Individuálny kurz je možné uskutočniť na základe dohody s inštruktorom.
 
Podmienky: Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny, pri vhodných snehových podmienkach.
 

Otázky k zážitku a recenzie

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov