Netradičné zážitky v okolí mesta Nitra

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Nitriansky kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Let motorovým rogalom

 
Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania. Trochu netradičný a dobrodružný. Let rogalom je jedinečný svojou voľnosťou. Nie ste zatvorený v žiadnej kabíne. Okolie nesledujete spoza okienka, ale si ho užívate naplno v celej svojej kráse a voľnosti.
 
od 45 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Paniq room

 
Dostanete sa von? Cesta vedie cez zohranosť, spoluprácu, komunikáciu a vynaliezavosť uväzneného týmu. Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je byť uväznený v byte vraha či v pracovni samotného da Vinciho. Ide o holý život. Váš čas beží.
 
od 48 €
Zážitky SK

V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room

 
Vráťte sa u nás o pár desaťročí späť, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúpte do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Uniknete z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?
 
od 59 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Noc v sídle grófa Huňadyho v Mojmírovciach

 
Ocitnite sa na chvíľu v koži grófa Huňadyho. Noc v sídle starého uhorského rodu v sebe spája všetko, čo si predstavujete pod pojmom romantika. Štýlové ubytovanie v kaštieli, trojchodová večera, či wellness - to všetko obklopené nádherným anglickým parkom.
 
od 129 €
Zážitky SK

Pobyt na ranči neďaleko Levíc

 
Oddýchnite si, naberte sily a užite si jedinečný pobyt na ranči, obklopený koňmi a svojimi najbližšími. Spríjemnite si pobyt na ranči výletmi do okolia. Navštívte termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania vo vonkajšom bazéne ...
 
od 134 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v historickom kaštieli Mojmírovce

 
Kaštieľ grófa Huňadyho - miesto, ktoré na každom kroku dýcha históriou vás očarí svojimi príbehmi a ponúkne chvíle oddychu v krásnom parku i v relax centre. Navštívte Mojmírovce, obdivujte citlivo zrekonštruovaný kaštieľ a nádherné okolie. Ráčte vstúpiť!
 
od 236 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najjužnejšej obci Slovenska

 
Navštívte štvorhviezdičkové wellnes centrum v najjužnejšie položenej obci Slovenska. Bazénový a saunový svet budú balzamom nie len pre Vaše telo, ale aj pre Vašu dušu. Čaká na Vás 10 bazénov, 4 tobogány a blahodárne účinky termálnej vody.
 
od 279 €
Zážitky SK

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Nitriansky kraj

Nitra, osídľujúca 7 pahorkov rovnako ako Rím, je určite hodná pohľadu z výšky. Jej okolie je tak zaujímavé ako samotné mesto, čím celý Nitriansky kraj predstavuje skvelý potenciál pre nezabudnuteľné zážitky. Ak tento kraj poznáte, určite súhlasíte, pokiaľ ste ešte nemali tú česť, začnite teraz. Z konského sedla alebo rovno z vyhliadkového letu, Nitriansky región s príchuťou aktívnej romantiky a nečakanej exotiky vám odhalí nielen mohutné zubry a šľachetné lipicany, Dunajské luhy i Parížske močiare, rozľahlé arborétum aj chránenú gaštanicu, Čertovu pec i Bažantnicu, ale aj mnohé iné zákutia. Takú koncentráciu zážitkov v jednom kraji nájdete len na Slovensku. Zážitkové darčeky v Nitre a okolí odhalia viac ako školský zemepis a to nielen z vyhliadkového letu.

 

Tipy na darčeky – Nitra a okolie

  • Vyhliadkové lety v Nitre – helikoptéra, vrtuľník alebo rogalo? Vyhliadkové lety s Nitrou pod nohami a vetrom vo vlasoch sú zaujímavé z akéhokoľvek čmeliaka. Nadýchajte sa atmosféry v oblakoch, pričuchnite odbornej terminológii pilotov a precíťte nevídanú voľnosť skôr ako opäť pristanete v realite.
  • Let balónom – Nitra z nadhľadu určená pre romantikov a dobrodruhov chutí z koša balóna opäť inak ako z kokpitu vrtuľníka. Nízka letecká výška, bezprostredný kontakt s okolím a pekné počasie ešte umocňujú tento netradičný  vyhliadkový let. Let balónom nad rôznorodou krajinou Nitry si jednoducho zamilujete.
  • Víkendový pobyt na ranči – pokiaľ vás neláka vyhliadka zo vzduchu, no predsa by ste radi zažili inú perspektívu, z konského chrbta je svet údajne najkrajší. Pobyt na ranči v Nitrianskom regióne priblíži život kovbojov v minulosti s výdobytkami komfortu súčasnej doby. Zážitkový darček na ranči je možné obohatiť o letnú jazdu na koči alebo jazdu na saniach zasneženou krajinou.

Nitriansky kraj je ideálny na letecké vyhliadky. Vyhliadkujte a lietajte, užívajte a zažívajte. Nitriansky kraj je plný zážitkov, ktoré sa oplatí zažiť.