Originálne darčeky pre mužov a ženy- Prešov

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Prešovský kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Výlet na Sliezsky dom

 
Doprajte si kávičku v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme priamo na Sliezsky dom, ležiaci na brehu priezračného Velického plesa priamo pod úpätím Gerlachu. Strávte príjemný deň v spoločnosti našich veľhôr.
 
od 15 €
Zážitky SK

Zorbing - Šialená guľa

 
Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.
 
od 18 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Jazda na off-road Segway

 
Zdolajte mesačný terén na Zemi na novodobej dvojkolke segway. Zahrajte sa na kozmonautov a vydajte sa na výskum netradičných zážitkov na tradičných miestach. Spoločníčka do mesta aj na off road jazdu – segway má zmysel pre skvelú zábavu, aj adrenalín.
 
od 39 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Wellness a občerstvenie na Sliezskom dome

 
Vypnite, zrelaxujte, načerpajte energiu v úžasnom prostredí horského hotela Sliezsky dom. Čaká na Vás wellness s jedinečným výhľadom na Velické pleso a Vodopád večný dážď. Plný novej sily a energie budete opäť pripravený čeliť každodenným problémom.
 
od 50 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Romantická večera s wellness na Sliezskom dome

 
Poďakujte svojej milovanej osobe netradičnou formou. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme na najvyššie položený slovenský horský hotel, kde je pre Vás pripravené wellness s panoramatickým výhľadom. Večer zakončíte trojchodovou romantickou večerou. Hor sa!
 
od 60 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

 
Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca.
 
od 129 €
Zážitky SK

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

 
Máte chuť na agroturistiku? Tak dovolenka na farme je pre Vás priam ako stvorená. Dojenie oviec, výroba ovčieho syra, príroda, ubytovanie v drevenici a dokonalý relax od rušného života - to je aktívna dovolenka plná zážitkov. Neváhaj a zrelaxuj!
 
od 138 €
Zážitky SK

Zoskok padákom- solo

 
Základný kurz je určený pre tých, ktorí ešte nevyskúšali ten úžasný pocit vznášať sa medzi nebom a zemou a chcú sami skúsiť zoskoky na padáku. Je to najčastejší spôsob ako začať s parašutizmom.
 
od 140 €
Zážitky SK

Tandemový zoskok padákom

 
Urobte si pauzu a vypadnite s padákom na tandem zoskok. Vyskúšajte si let voľným pádom, nadýchajte sa koncentrovanejšieho kyslíku ako na zemi a vyluftujte aj tie starosti, ktoré ste ešte nemali. Reset v akcii sa volá tandemový zoskok padákom.
 
od 149 €

Off-road víkend na východnom Slovensku

 
Navštívte rozprávkovo krásnu divočinu v područí národného parku Poloniny a spoznajte ďaleký východ našej krajiny. Víkend plný zážitkov okorení celodenný off-roadový výlet do okolia Stakčína, ktorý si užijú priaznivci štyroch kolies, aj milovníci prírody.
 
od 156 €
Zážitky SK

Relax vo Vysokých Tatrách

 
Ponúkame Vám pobyt na tri dni, počas ktorých môžete objavovať krásnu prírodu Tatier. Zrelaxujte svoje sily a užite si príjemný oddych v srdci slovenských veľhôr.
 
od 209 €
Zážitky SK

Výstup na Lomnický štít

 
Vylezte na najvyššie obývané miesto Slovenska, Lomnický štít, netradične, po vlastných. Táto túra je vhodná aj pre začiatočníkov, ako prvá túra s horským vodcom. Vo výške 2634 m.n.m. na Vás čaká krásna panoráma, ktorú dôkladne poznáte zo správ o počasí.
 
od 222 €
Zážitky SK

Výstup na Gerlachovský štít

 
Vylezte na strechu Slovenska, dotknite sa oblakov a nechajte sa očariť krásou najmenších veľhôr. Výstup na 2654,4m vysoký Gerlachovský štít bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Zatnite zuby a nechajte sa horským vodcom doviesť na najvyšší bod Slovenska
 
od 252 €
Zážitky SK

Krásy Slovenska - 2 hodinový vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 299 €
Zážitky SK

Pobyt Aktiv na Sliezskom dome

 
Vypadnite na chvíľu z kruhu všedných dní. Hotel Sliezsky dom je ideálnym miestom na aktívny oddych. Zasadený v nádhernom prostredí Vám poskytne nespočetné možnosti na prechádzky tatranskou prírodou, aj širokú ponuku aktivít, ktoré Vám spestria pobyt.
 
od 306 €
Zážitky SK

Prelet balónom ponad Vysoké Tatry

 
Pocíťte dotyk oblakov nad Tatranskými štítmi. Zažite najmenšie veľhory sveta dobrodružným spôsobom. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov.
 
od 310 €
Zážitky SK

Romantický wellness pobyt vo Vysokých Tatrách

 
Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily do komfortného hotela. Ponúkame vám "wellness pobyt" plný romantiky, oddychu, relaxu a zábavy ...
 
od 349 €
Zážitky SK

Výstup na Gerlach s pobytom na Sliezskom dome

 
Zážitok na celý život - výstup na Gerlachovský štít, si teraz môžete užiť v kombinácii s komfortom a oddychom po náročnom výstupe. Sliezsky dom Vám poslúži ako základný tábor pri Vašom výstupe aj ako miesto, kde na konci dňa zregenerujete svoje sily.
 
od 589 €
Zážitky SK

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Prešovský kraj

Kraj slovenských veľhôr je práve vďaka nim plný vzrušenia, dobrodružstva a adrenalínu na jednej strane a pohody a odpočinku na strane druhej. Prešovský kraj ponúka nielen Vysoké Tatry v plnej svojej kráse, za každého počasia a zo všetkých výšok. Objavovanie darčekov Prešovského kraja zo vzduchu servíruje adrenalín aj romantiku zároveň, úžasné scenérie z vodnej hladiny navodia pocit nespútanosti ďalšieho živla  a relax uprostred tatranskej zelene určite padne vhod každému pohodlnejšiemu alebo len viac unaháňanému oslávencovi. Darujte zážitkové darčeky Prešova a okolia a odhaľte kus nespútanej prírody východného Slovenska.

 

Tipy na darčeky v Prešovskom kraji

  • Adrenalínové zážitky – pokiaľ zatúžite objať Štrbské Pleso z výšky, bungee jumping vám to umožní. Alebo splavte Tatry z druhej strany. Dunajec a jeho meandre plaziace sa pomedzi skaly a úžiny až k Červenému Kláštoru vám ukážu nezabudnuteľné scenérie. Adrenalínové zážitky vo Vysokých Tatrách prichádzajú nielen do úvahy, ale aj do rany takmer na každom kroku.
  • Vyhliadkové lety zapilotujte si lietadlo ponad Spišský hrad a užite si tento skvost UNESCO inak ako ostatní návštevníci. Alebo nažhavte balón a posádku a nechajte sa unášať vzdušnými prúdmi. Zážitkové darčeky s hlavou v oblakoch v Prešovskom regióne si môžete nielen vysnívať, ale aj užiť.
  • Relaxačné pobyty – vypnúť gombík a zresetovať celého človeka občas padne vhod každému. V dnešnom uponáhľanom svete je to dokonca nevyhnutnosť. Relaxujte skôr ako bude neskoro a vychutnajte si zvuky a súzvuky okolitej prírody. Relaxačné pobyty priamo vo Vysokých Tatrách ponúkajú zážitky komfortnej úrovne  v bezkonkurenčnom prostredí. Zážitok uprostred tatranskej prírody prešovského kraja poteší oko aj dušu a vy zakúsite pocit znovuzrodenia.

Prešovský kraj a tatranské oblasti sú rovnako ideálne na pohľady z výšky ako na vodorovné relaxačné polohy. Darovať zážitok z Prešovského kraja má svoje čaro za každého počasia aj ročného obdobia.