Netradičné zážitky pre mužov Trenčín

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Trenčiansky kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Medová detoxikačná masáž

 
Detoxikačná masáž medom má veľmi priaznivé účinky proti rozvinutým ochoreniam. Aplikuje sa aj pri strese, chronických ochoreniach, opotrebovaniu vekom, pri očistných kúrach. Pri medovej masáži dochádza k odstraňovaniu toxínov až z hĺbky tela.
 
od 13 €
Zážitky SK

Masáž lávovými kameňmi

 
Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie, najviac vyhľadávané masáže. Nieje tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí.
 
od 35 €
Zážitky SK

Motokurz pre ženy

 
Kurz slúži najmä ženám, ktoré si netrúfajú jazdiť na motocykli v bežnej premávke. Motoškola prebieha na rovinatom nespevnenom povrchu na motocykli Stomp – pitbike. Stroj poskytuje ženám väčšiu istotu, má nízko položené ťažisko a je ľahko ovládateľný.
 
od 36 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Luxusná čokoládová masáž

 
Milujete čokoládu? Zjedli ste celú a máte pocit, že ste zase ublížili svojej línii? Keď si dáte čokoládovú masáž, tak nepriberiete ani gram a nebudete musieť premýšľať o kilách navyše.
 
od 42 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari California

 
Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín, aj sebavedomie.
 
od 49 €

Jazda na Bentley

 
Luxus, dynamika, elegancia to všetko v sebe takmer 100 rokov spájajú automobily značky Bentley. Okúste na vlastnej koži ako 560 koní pod kapotou robustného britského gentlemana, s označením Continental GT, za pár sekúnd rozvibruje Vaše zmysly.
 
od 49 €
Zážitky SK

Motokros - Jazda na pretekovej motorke

 
Je určená pre ľudí, ktorí už vedia jazdiť na motorke. Skúsenosť s jazdou na motorke je nevyhnutná pre vyskúšanie pretekového motokrosového stroja Suzuki RMZ 250. Pri týchto tréningoch sa naučíte ako ovládať terénny motocykel.
 
od 54 €
Zážitky SK

Off-road jazda

 
Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.
 
od 58 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Kurz lezenia

 
Na škole skalolezenia sa naučíte všetko potrebné na to, aby ste liezli v skalkárskych oblastiach. Naučíte sa istiť partnera, pracovať s lanom a horolezeckou technikou. Spoznáte klasifikáciu skalolezeckých ciest. Vyleziete a zlaníte primeranú cestu.
 
od 60 €
Zážitky SK

Prechod Malou Stanišovskou jaskyňou so skúsenými jaskyniarmi

 
Chcete s nami objaviť tajomstvo podzemnej krásy nezvyčajne, dobrodružne a zaujímavo? Nechcete sa tlačiť v skupine so školským výletom? Čaká na Vás tma, podzemné bludisko a atmosféra jaskyne s individuálnym prístupom.
 
od 60 €

Air-chopper - vyhliadkový let

 
Objavte air-chopper - motorový paragliding. Predstavte si paragliding s motorom za chrbtom. Tento netradičný vyhliadkový let sa pre Vás stane nezabudnuteľným zážitkom. Svet si z výšky zamilujete.
 
od 84 €
Zážitky SK

Škola šmyku

 
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
 
od 85 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let helikoptérou

 
Nasaďte si slúchadlá, naštartujte vrtuľu a odlepte sa! Privoňajte leteckej frazeológii, vyspovedajte pilota a naučte sa čítať v oblakoch. Vyhliadkový let helikoptérou vám umožní ukrojiť si kúsok neba, cítiť sa celebritne a vychutnať si 5 minút slávy.
 
od 118 €

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

 
Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca.
 
od 129 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Zoskok padákom- solo

 
Základný kurz je určený pre tých, ktorí ešte nevyskúšali ten úžasný pocit vznášať sa medzi nebom a zemou a chcú sami skúsiť zoskoky na padáku. Je to najčastejší spôsob ako začať s parašutizmom.
 
od 140 €
Zážitky SK

Tandemový zoskok padákom

 
Urobte si pauzu a vypadnite s padákom na tandem zoskok. Vyskúšajte si let voľným pádom, nadýchajte sa koncentrovanejšieho kyslíku ako na zemi a vyluftujte aj tie starosti, ktoré ste ešte nemali. Reset v akcii sa volá tandemový zoskok padákom.
 
od 149 €

Závodný deň v Arieli Atom a formule

 
Ak Vám namiesto krvi v žilách koluje adrenalín, ste na správnom mieste. Máme pre Vás pripravený deň v spoločnosti štvorkolesového fešáka Ariel Atom a nádhernej krásky formule Renault 2.0. Jeden deň, dva superstroje a Vy za ich volantom!
 
od 219 €

Pilotom na skúšku - vrtuľník

 
Dokážte, že nie ste o nič horší ako nástupník anglickej kráľovnej č. 2. Nasaďte si štýlové pilotky a naučte sa pár grifov od skúseného pilota helikoptéry. Pojmy ako rotor či vztlak už pre vás nikdy nebudú španielskou dedinou. Staňte sa pilotom vrtuľníka.
 
od 249 €
Zážitky SK

Romantický pobyt pod Bojnickým zámkom

 
Prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom a využite ponuku luxusného ubytovania. Hotel svojim krásnym interiérom a starožitným nábytkom je na príjemne strávený víkend v pokojných Bojniciach tou správnou voľbou.
 
od 270 €
Zážitky SK

Krásy Slovenska - 2 hodinový vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 299 €
Zážitky SK

Samostatný zoskok padákom z výšky 4000m

 
Zoskok padákom IAFF znamená maximálnu dávku adrenalínu vypustenú z výšky 4000m. Samostatný zoskok z 4000m prebieha za asistencie dvoch inštruktorov. Ako predjedlo si skočíte klasický tandemový zoskok, ktorý Vás pripraví na poriadnu porciu adrenalínu.
 
od 480 €
Zážitky SK

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Trenčiansky kraj

Jeden z menších, zato nie menej zaujímavých krajov Slovenska, je Trenčiansky. Hrady, zámky, kúpele a prírodné krásy sú aj v Trenčianskom kraji sústredené s dostatočnou koncentráciou, a tak o darčeky vo forme zážitkov akéhokoľvek druhu ani tu nie je núdza. Vyhliadky spojené nielen s adrenalínom, ale aj romantikou, v podobe letov a preletov nad rozmanitou krajinou, ako aj adrenalínové jazdy mimo bežnej trasy či zoskoky do neznáma, Trenčín doplní chýbajúcu dávku dobrodružstva a zároveň romantiky a relaxu.  Zážitkové darčeky v Trenčianskom kraji sú netradičné rozmanitosťou, lákavé zložením a nezabudnuteľné prevedením.

 

Tipy na darčeky – Trenčín

  • Adrenalínové jazdy v Trenčíne a okolí – ak vás láka dobrodružstvo v rôznej miere a kolesá v rôznom počte, určite si vychutnáte krosy a jazdy v terénoch mimo bežnej reality. Okorenené dávkou správneho stresu, adrenalínové jazdy na dvoch či štyroch kolesách vás nenechajú chladnými. Pretekárska motorka, jazda na štvorkolkách či okruhu, off road jazda... Alebo to rovno celé nakombinujte do jedného bláznivého dňa a užite si adrenalín podľa vášho gusta v Trenčíne alebo aj mimo neho.
  • Vyhliadkové lety v Trenčíne a okolí – pozorovať ako sa vlní Váh, do výšky dvíhajú Strážovské vrchy či na skalách majestátne týčia hrady Trenčianskeho kraja je zážitok  pre oko aj dušu. Či poletíte lietadlom, roztočíte to s vrtuľou vrtuľníka alebo helikoptéry, necháte sa unášať vetrom, vyskúšate motor air-choppera, každý stroj má svoje čaro.
  • Let balónom Trenčín – vyhliadkový let s romantickým podtónom vám poskytne let balónom. Unášaní vetrom a túžbou po dobrodružstve, pozorujte život pod nohami. Každodenný ruch mesta v priamom prenose, majestátne veže Trenčianskeho hradu, nádvoria Bojnického zámku a príroda pretkaná riekami, cestami a životom, vám poskytnú úplne iný pohľad na svet. Ulahoďte nielen svojmu zraku a pozrite sa na Trenčín z výšky.
  • Zoskoky a pády – nemusíte absolvovať len v každodennom živote. Vyskúšajte ich z inej perspektívy, uvoľnite sa a užite si bezstarostné plachtenie aspoň do mäkkého pristátia.  Zoskok padákom si môžete vychutnať individuálne alebo zapojiť tandem a zvýšiť účinok nielen adrenalínu, ale aj celého zážitku.
  • Relaxačné pobyty v Trenčianskom kraji – nechajte sa rozmaznávať rukami profesionálneho maséra a doprajte si skutočný zážitok v podobe oddychu a regenerácie. Stavte na lávové kamene, reflexy alebo niečo sladšie ako med či čokoládu a uvoľnite sa prosím.
  • Víkendové pobyty v Trenčianskom kraji – pokiaľ máte adrenalínu viac ako by ste si želali, zmeňte smer vetra. Ak túžite po relaxe s najlepšou priateľkou, vyrazte si na dámsku jazdu, ak ste dávno neboli s najlepšími kamarátmi, pánska jazda vám dá krídla.

Trenčiansky kraj ponúka nielen aktívne prežívanie, ale aj pohodové užívanie. Kraj mnohých chutí uspokojí aj chúťky po adrenalíne, (vý)lete či oddychu. Takže zážitkové darčeky z Trenčína je možné dávkovať všetkým.