Originálny zážitok ako darček Trnava

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Trnavský kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Prehliadka remeselného pivovaru s degustáciou piva

 
Máte už po krk nevýrazných pív od veľkoproducentov? Opáčte remeselný pivovar Karpat, pochutnajte si na krígli originálneho nápoja. Okrem degustovania, nakuknete do sládkovej kuchyne a prezriete si z čoho a ako sa pivo varí. Ráčte vstúpiť a na zdravie!
 
od 14 €
Zážitky SK

Umelecké kurzy pre deti aj dospelých

 
Nechajte sa zaviesť do sveta plného farieb a fantázie. Zažite príjemnú, kľudnú a tvorivú atmosféru umeleckého kurzu v úzkom kruhu ľudí. Naučíte sa pracovať s rôznymi materiálmi a technikami a domov si odnesiete vlastný výrobok alebo darček pre blízkych.
 
od 19 €
Zážitky SK

Streľba z kuše

 
Streľba z kuše si vyžaduje presnosť, výborné zaostrenie a koncentráciu, ale predovšetkým Vám prinesie pocit ovládnutia streleckej techniky pochádzajúcej z Číny už zo 4.storočia.
 
od 39 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Jazda na KTM X-Bow

 
Naštartujte adrenalín a vyskúšajte rakúsku predstavu o superšporte nového milénia. KTM X-bow v sebe skrýva rýchlosť, ovládateľnosť, množstvo technických inovácii a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3.9 s. Na čo čakať?
 
od 49 €
Zážitky SK

Lukostreľba

 
Lukostreľba je najstaršia strelecká aktivita, je to šport vhodný pre každého a v každom veku. Táto stáročná strelecká aktivita aj Vám prinesie zábavu a pocit, že ste na chvíľku aj Vy Robinom Hoodom.
 
od 50 €
Zážitky SK

Lukostrelecký skeet - streľba na letiace terče

 
Lukostreľba na kruhové terče za letu simuluje skutočný lov vtákov a operenej zvery, je veľmi zábavná a približuje svojim napätím a dynamikou ozajstný lovecký zážitok v prírode.
 
od 50 €
Zážitky SK

Ariel Atom - Jazda na jednom z najrýchlejších áut na svete

 
Zabudnite na Porsche, Ferrari, či dokonca Lamborghini. Ariel Atom sa na tieto autá pozerá cez spätné zrkadlá. Teraz máte možnosť zažiť jedinečný pocit za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete a vyskúšať si brutálne zrýchlenie 0-100 km/h za 2.7s.
 
od 59 €
Akcia

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Jazda na Honde Accord R na Slovakiaringu

 
Vypeckujte okruhový špeciál Honda Accord na maximum a to priamo na Slovakiaringu! Pozbierajte odvahu, utrite si pot z čela a otestujte svoje limity. Už nie je čas na pochybnosti... Nasaďte si helmu, práve štartujeme!
 
od 71 €
Zážitky SK

Let vetroňom

 
Cestujete si vzduchom, vznášate sa ako vták, užívate si výhľad na miesta, ktoré sa odrazu zdajú také malé a vôbec nie tak ďaleko od seba. Náš profesionálny pilot Vás prevedie vzduchom, kde si užijete každú neopakovateľnú chvíľku.
 
od 78 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vetroň

 
Nádherný pohľad na okolitú prírodu z výšky, upokojujúce ticho pri kĺzaní vzduchom a kormidlo vetroňa vo Vašich rukách, ktoré tomu všetkému dodáva tú správnu dávku adrenalínu. Na takúto nádheru sa už nemusíte pozerať len zo zeme, môžete si ju vyskúšať.
 
od 78 €
Zážitky SK

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

 
Dobrodružná expedícia na vodách lužných lesov na hranici Slovenska a južnej Moravy je plná neobjavených zákutí, dômyselných meandrov a super atmosféry. Vyvetrajte hlavu, spoznajte nepoznané a nafoťte jedinečné zábery na plavbe po Baťovom kanáli.
 
od 84 €
Zážitky SK

Jazda na formule König

 
Deň v koži pilota formule F1 je ideálny spôsob na ochutnávku adrenalínového kokteilu na štyroch kolesách. Noha na podlahe, chrbát v sedadle a nenapodobiteľné hvižďanie motora. To je to pravé orechové servírované pre fajnšmekrov.
 
od 119 €
Akcia

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Jazda na formule Renault 2.0

 
Splňte si svoj detský sen a staňte sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.
 
od 129 €

Jazda na Ford Mustang Challenge

 
Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy Vás nenechá chladným. S automatickou prevodovkou sa vozidlo veľmi ľahko ovláda, takže si môžete jazdu naplno vychutnať. 330 koní pod kapotou zabezpečí ten pravý adrenalínový zážitok na okruhu.
 
od 199 €
Zážitky SK

Jazda na Porsche 911

 
Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na pretekárskom Porsche 911- zážitok na najvyššej úrovni. Toto Porsche je jedno z desiatich, ktoré bolo špeciálne upravené pre jazdu na okruhu. Vyskúšajte si na vlastnej koži adrenalín, ktorý zažíva okruhový jazdec.
 
od 199 €
Akcia

Jazda na dvojsedadlovej formule

 
Prinášame Vám jedinečnú možnosť nechať sa zviesť v dvojmiestnej formule Renault 2.0. Toto vozidlo bolo postavené špeciálne v mekke motoršportu v Anglicku. Zažite na sedadle spolujazdca adrenalínovú jazdu, so skúseným profi pilotom za volantom.
 
od 229 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vrtuľník

 
Dokážte, že nie ste o nič horší ako nástupník anglickej kráľovnej č. 2. Nasaďte si štýlové pilotky a naučte sa pár grifov od skúseného pilota helikoptéry. Pojmy ako rotor či vztlak už pre vás nikdy nebudú španielskou dedinou. Staňte sa pilotom vrtuľníka.
 
od 249 €
Zážitky SK

Jazda na pretekárskom aute Ford Fiesta

 
Zasadnite do vozidla vicemajstra sveta seriálu ETCC Ford Fiesta ST 1600. Vyrazte na Slovakiaring a na vlastnej koži otestujte kúsky, ktoré dokáže stvárať toto autíčko v pretekárskej úprave. Jazda plná adrenalínu je ideálna pre začiatočníkov na okruhu.
 
od 299 €
Akcia

Jazda na formule na Slovakiaringu

 
Deň v koži pilota formule F1 je ideálny spôsob na ochutnávku adrenalínového kokteilu na štyroch kolesách. Noha na podlahe, chrbát v sedadle a nenapodobiteľné hvižďanie motora. To je to pravé orechové, servírované pre fajnšmekrov.
 
od 349 €
Akcia

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Trnavský kraj

Trnavský kraj je známy nielen slovenským Rímom. V talóne má aj mnoho ďalších zaujímavých miest, ktoré sa oplatí spoznať. Napríklad aj formou zážitkového darčeka. Preslávený adrenalínovým závanom vo vzduchu, na vode, ale hlavne na štyroch kolesách, Trnavský kraj ponúka zážitkové darčeky pre priaznivcov aktívneho životného štýlu. Ak aj vy rozmýšľate, čím obdarovať vzdušné živly či motoristov, zavítajte do Trnavy a odhaľte krásy tohto kraja z rôznych perspektív. Trnavský kraj je ako stvorený pre aktívne zážitky a darčeky.

 

Tipy na darčeky – Trnavský kraj

  • Adrenalínové zážitky v Trnavskom kraji – láka vás rýchlosť tlačiaca do sedadiel, škripot bŕzd alebo voľný pád do neznáma? Zvýšte si tep, zatajte dych a kochajte sa prítomnosťou. Trnavský kraj ponúka adrenalín nielen v moto ringu.
  • Zážitkové jazdy na Slovakiaringu – máte chuť na Race taxi, Formulu, Porsche, okruhový špeciál BMW alebo uprednostníte športové červené Ferrari, prípadne históriou zaváňajúci Tiger? Uspokojte svoje chute po netradičných štvorkolesákoch jazdou  v slovenskom ringu pri Dunajskej Strede. Zážitok na celý život zaručený.
  • Kurz zručností za volantom - Trnava – umožní nahliadnuť do zákulisia, odhalí tipy a triky a naučí zdolávať nečakané situácie. Škola šmyku, profesionálneho jazdca formuly, kurz bezpečnej jazdy na motorke alebo pilotovanie na skúšku sú zážitkové darčeky s praktickým podtónom.
  • Vyhliadkové lety Trnava – spočítajte trnavské kostoly z koša balóna, zmapujte golfový areál a piešťanský kúpeľný ostrov z helikoptéry alebo sa rovno posaďte za volant vrtuľníka či lietadla a namierte si to podľa svojich predstáv. Vyhliadkové lety nad trnavským krajom poskytnú nečakané výhľady a pohľady na zlepšenie nálady.

Každopádne Trnava v adrenalíne na štyroch kolesách vedie. To pravé orechové pre priaznivcov motorizmu nájdete práve v Orechovej Potôni v Trnavskom kraji.

Pokiaľ túžite obdarovať menej aktívnych oslávencov, vyskúšajte okolité regióny.