Valentínska súťaž

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Valentínska súťaž
 

Valentínska súťaž

Valentín je deň, ktorý by sme mali prežiť s našou milovanou osobou. Tento deň by pre dvojice mal byť nezabudnuteľný. Práve takéto momenty udržujú vzťah na tej správnej vlne. Podľa nás, jednou z najväčších chýb, ktorú môžeš urobiť je prežiť Valentín všedne alebo rovnakým spôsobom ako po minulé roky, neskúsiť nič nové. Vieme, že nie je ľahké každý rok prichádzať s novým nápadom ako partnera či partnerku prekvapiť. Preto ti chceme tento rok pomôcť.

Spúšťame súťaž a každý týždeň niekomu z vás darujeme zážitky, ktorými môžete svojich partnerov na Valentína milo prekvapiť. Stačí byť fanúšikom našej FB stránky a lajknúť náš súťažný príspevok na facebooku. Každý týždeň budeme žrebovať minimálne jednu cenu, takže čím skôr sa zapojíš do súťaže, tým je väčšia pravdepodobnosť, že vyhráš niektorú z cien. Budeme rozdávať romantickú večeru, ochutnávku čokolády, jazdu na ferrari, ochutnávku vína či kurz bežkovania.

Prekvap svoju lásku niečím výnimočným! Namiesto všednosti a stereotypu pre svoju polovičku priprav zážitok, na ktorý tak rýchlo nezabudne. Zapoj do toho kreativitu a pridaj k tomu niečo osobné, špecifické len pre vás dvoch. Sme presvedčení, že na takýto Valentín len tak rýchlo nezabudnete.

Termíny žrebovania a odovzdávané ceny:

24. 1.   Kurz bežkovania pre 2 osoby (viac info)
31. 1.   Romantická večera pre 2 osoby (viac info)
7. 2.     Jazda na Ferrari  pre 1 osobu (viac info)
13. 2.   Ochutnávka čokolády pre 2 osoby (viac info)
13. 2.   Degustácia vína pre 2 osoby (viac info)