Vianočné darčeky- tipy pre netradičné darčeky na Vianoce pre muža aj pre ženu

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Vianočné darčeky
 
Filter
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a darčeky - Vianočné darčeky

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
už od 10 €
Liptovský Mikuláš
už od 15 €
Zážitky SK
Vysoké Tatry
už od 20 €
Bratislava
už od 25 €
Zážitky SK
Liptovský MikulášNový TekovBratislava (Čunovo)TrenčínPrešov
už od 29 €
Liptovský Mikuláš
už od 30 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 33 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 38 €
Zážitky SK
Terchová (obec Zázrivá)
už od 39 €
Piešťany (Kúpeľný ostrov)
už od 40 €
Spišská Nová VesTrnava (letisko Boleráz)Banská Bystrica (letisko Očová)SládkovičovoKošice (letisko Bidovce)Prešov (letisko Ražňany)SenicaKošice (letisko Košice)PopradNitra (letisko Janíkovce)Bratislava (letisko Dubová)
už od 40 €
Zážitky SK
Spišská Nová VesTrnava (letisko Boleráz)SládkovičovoBanská Bystrica (letisko Očová)Košice (letisko Bidovce)Prešov (letisko Ražňany)SenicaKošice (letisko Košice)PopradNitra (letisko Janíkovce)Bratislava (letisko Dubová)
už od 40 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 45 €
Zážitky SK
Rejdová (Gemer)Jasenie
už od 45 €
Zážitky SK
Bratislava (Zlaté Piesky)
už od 49 €
Zážitky SK
BratislavaŽilinaKošiceBanská Bystrica
už od 49 €
Zážitky SK
BratislavaKošiceŽilinaBanská Bystrica
už od 50 €
Zážitky SK
Košice
už od 56 €
Zážitky SK
Žilina
už od 59 €
Trenčín
už od 59 €
Akcia
Trenčín
už od 59 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 60 €
Zážitky SK
DonovalyOravská Lesná
už od 60 €
Zážitky SK
Modra
už od 65 €
DonovalyStraník pri Žiline
už od 70 €
Zážitky SK
Zvolen
už od 76 €
Zážitky SK
Liptov
už od 78 €
Zážitky SK
TrenčínNámestovoBratislava
už od 78 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 80 €
Zážitky SK
Modra
už od 85 €
Zážitky SK
TrenčínPachfurth (Rakúsko–30 km od BA)
už od 86 €
Zážitky SK
Doľany
už od 99 €
Trenčín
už od 99 €
Zážitky SK
Bratislava
už od 99 €
Zážitky SK
okruh Slovakiaring
100 €
Zážitky SK
už od 113 €
Zážitky SK
BratislavaTrnavaKošicePrešovVysoké TatrySpišský hradTrenčínBojniceMartinŽilina – Rajecká dolinaNitra
už od 115 €
Zážitky SK
Praha (ČR)
už od 118 €
Liptovský MikulášPiešťanyŽilina
už od 129 €
Zážitky SK
Modra
už od 133 €
Zážitky SK
Terchová (obec Zázrivá)
už od 134 €
PrievidzaSpišská Nová VesBanská Bystrica (letisko Očová)Dubnica nad Váhom (letisko Slávnica)
už od 138 €
Liptovský Mikuláš
už od 144 €
Zážitky SK
Jasenie
už od 162 €
Zážitky SK
SenicaMoravská Třebová/Ostrava (ČR)
 
 
Vianočné darčeky

Chystáme sa na ne dlhšie ako na iné oslavy, cestujeme z druhého konca sveta, upratujeme a zdobíme všetko, čo sa len dá. Vianoce sú najoslavovanejším sviatkom roka, preto si na nich dávame záležať. Rovnako ako na obdarovaní svojich najbližších. Vianočné darčeky ako prejav lásky vyjadrený prostredníctvom spoločných chvíľ a zážitkov nadobúdajú veľavravnú hodnotu. Veď práve tým, že sme spolu, sú Vianoce výnimočné. Obdarujte aj vy svojich milovaných chvíľami pohody v podobe zážitkového darčeka. Vianočný zážitok prežitý s najbližšími sa vryje do pamäti všetkých zúčastnených.

 

Tipy na vianočné darčeky

  • Vianočné darčeky pre ženy – po celom predvianočnom turnuse upratovania, vypekania a naháňania sa nielen doma, ale aj v práci, je relax, wellness, masáž  či rovno romantický pobyt s najbližšími hádam ten najžiadanejší vianočný darček väčšiny žien. Alebo rovno pripravíte neunaháňané Vianoce celej rodine a začnete relaxovať bez zhonu mimo domu?
  • Vianočné darčeky pre mužov – každý muž je vo svojej podstate dobrodruh. Tento pocit v sebe nezaprie ani na Vianoce. Originálne vianočné darčeky pre mužov plné aktivity, adrenalínu a napätia či už na štyroch kolesách, na vode alebo vo vzduchu určite potešia mladších aj skôr narodených.
  • Vianočné darčeky pre deti – rozžiarené detské očká plné očakávania sú tým najkrajším vianočným darčekom pre dospelých. Aktívny oddych je pre deti atraktívny a vianočné darčeky ochutené štipkou adrenalínu určite zaujmú viac ako oblečenie či školské potreby.
  • Vianočné darčeky pre rodičov – relaxačný víkendový pobyt, netradičná masáž, gurmánska ochutnávka či zmena vizáže potešia rodičov nielen na Vianoce.  Alebo majú dosť energie na aktívne atraktívne zážitky spolu s vami?
  • Vianočné darčeky pre priateľov - láka ich šport, bláznivé zážitky, pohoda a relax, dámska oddychovka či pánska jazda? Vianočné darčeky pre priateľov môžu mať rôznu príchuť, rôznorodé osadenstvo a zaručene budú mať dlhú dobu trvania.
  • Netradičné vianočné darčeky – Vianoce sú tu každý rok a vymyslieť vždy niečo originálne zvykne byť po istom čase problém. Zážitkové darčeky sú netradičné v každom počasí, za rôznych okolností a s akoukoľvek posádkou. Každý ich totiž vníma inak, po svojom. Či stavíte na bábkového dvojníka, karikatúru alebo pomenujete hviezdu pre svoju najdrahšiu, váš prejav náklonnosti určite nezostane bez povšimnutia.
  • Aktívne vianočné darčeky – pokiaľ vaši aktivisti nemajú počas roka dostatok času na aktívny oddych, darujte im ho na Vianoce. Aktívne vianočné darčeky s pohybovou, športovou či dokonca adrenalínovou príchuťou im umožnia zmeniť smer jazdy a zažiť nevídané.
  • Darčekové poukážky – optimálny vianočný darček pre každého predstavujú darčekové poukážky. Poskytnú voľnosť výberu, takže zaručia spokojnosť aj náročnejším oslávencom.

 

Vianočné darčeky vo forme zážitkov majú tú výhodu, že môžu byť čerpané do 6-tich mesiacov od ich nákupu. Nebojte sa preto venovať na Vianoce letné aktivity, exteriérové adrenalínové darčeky či zážitky vo vzduchu či vo vode. Zážitkové darčeky závislé od počasia Vianoce neovplyvnia. Vyčerpáte si ich vtedy, keď to bude reálne.

Vyberte si vianočný darček pre svojich najbližších v predstihu, naplánujte jeho realizáciu a užívajte si Vianoce bez starostí.

Želáme vám šťastný výber a Vianoce plné zážitkov.