Zážitky na vode- originálny darček pre muža, pre ženu a pre deti

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Zážitky na vode

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Splav z Hainburgu do Bratislavy

 
Doprajte si zaslúžený oddych po náročnom dni. Vychutnajte si jemný vetrík, pohodovú vodnú hladinu, ktorá občas rozvlní loď a okolitý kľud. Nechajte sa unášať kľudnými vodami Dunaja z Hainburgu až do lodenice v Bratislave a odhaľte nový rozmer zábavy.
 
od 18 €
Zážitky SK

Hydrospeed

 
Hydrospeed je aktivita ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti s divokou vodou, podmienkou je len dobrá znalosť plávania. Po inštruktáži sa začne Vaše dobrodružstvo. Ľahnete si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinujete smer jazdy.
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda na vodnom skútri

 
Nechajte sa unášať na vlnách zábavy 110 koňmi. Vodný skúter je perfektné osvieženie na horúce letné dni. Hukot motora a prúd vody za Vami, Vám maximálne zdvihnú adrenalín. Vodný skúter si určite zamilujete!
 
od 25 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Flyboard

 
Jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board, s ktorým si môžete voľne lietať nad vodnou hladinou. Nechajte prúdiť vodu, ktorá zaručene rozprúdi adrenalín vo Vašom tele na maximum.
 
od 45 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
od 57 €
Zážitky SK

Indoor surfovanie

 
Vychutnajte si pocit jazdenia na vlne, ktorému prepadli milióny ľudí na svete. Vyskúšajte si surfovanie na simulátore, ktorý vám ušetrí cestu k oceánu. Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte základy surfovania a zažijete kopec zábavy!
 
od 66 €
Zážitky SK

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

 
Dobrodružná expedícia na vodách lužných lesov na hranici Slovenska a južnej Moravy je plná neobjavených zákutí, dômyselných meandrov a super atmosféry. Vyvetrajte hlavu, spoznajte nepoznané a nafoťte jedinečné zábery na plavbe po Baťovom kanáli.
 
od 84 €
Zážitky SK

Romantická plavba na benátskej gondole

 
Za pravými gondolami nemusíte viac cestovať až do ďalekých Benátok. Poplavte sa so svojou polovičkou na vlnách Vltavy a užívajte si taliansku romantiku priamo v hlavnom meste Českej republiky. Prežite kúzelné chvíle v znamení lásky.
 
od 85 €
Zážitky SK

Plavba loďou po Liptovskej Mare

 
Radi by ste objavovali krásy prírody, ale nechce sa Vám chodiť na túry? Zoberte svoju rodinu, nasadnite do loďky a objavte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej pekný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami.
 
od 90 €
Zážitky SK

Plavba starootcovskou plťou na Orave

 
Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.
 
od 162 €
Zážitky SK

Simulátor ponorky U-BOAT

 
Chcete si vyskúšať svetovo-ojedinelý simulátor ponorky, do ktorého sa môže v prípade problémov dostať aj voda? Zjednodušený model veliaceho mostíka legendárnej nemeckej ponorky U-Boat Vám priblíži atmosféru bojov o svetové moria. Poplach, ponoriť!!!
 
od 196 €
Zážitky SK

Kurz potápania

 
Potápanie je vraj jednou z najkrajších foriem relaxu. V našom kurze potápania sa naučíte správne skontrolovať a pripraviť si potápačskú výstroj tak, aby bol Váš ponor vždy bezpečný a tiež to, ako zvládať obrovský tlak vody na Vaše telo.
 
od 248 €
Zážitky SK

Dunaj na plný plyn speedboatom

 
Chcete zažiť adrenalín priamo v centre Bratislavy? Nasadnite na náš speedboat a užívajte si Dunaj na plný plyn v sprievode profesionálneho kapitána. O zábavu je postarané.
 
od 290 €
Zážitky SK

 
 
Zážitky na vode

Pokiaľ pre vás vodné aktivity znamenajú viac ako surfovanie na webe, zalovte v tejto kategórii hlbšie a vylovte si rybičku podľa svojho gusta. Na vode či pod vodou, zážitky a adrenalín vás čakajú všade, kam sa ponoríte či vynoríte. Zážitkové darčeky v podobe adrenalínových zážitkov sú ideálnym prekvapením pre milovníkov vodných športov a letnej zábavy.

Adrenalínové darčeky pre plavcov aj neplavcov vám umožnia vyblázniť sa do sýtosti a zažiť nezažité.

 

Adrenalínové zážitky na vode

  • vyhliadkové plavby - ak vám voda imponuje viac z paluby lode, napnite plachty alebo spustite motor a objavujte krásy okolitého brehu z vodnej hladiny.
  • adrenalínové zážitky na vode - pokiaľ sa s vodou chcete zblížiť viac, vodné lyžovanie, rafting, hydrospeed či jazda na nafukovacom kolese vám dajú pocítiť silu vodného živlu a zdvihnú adrenalín nad priemernú hladinu.  
  • zážitky pod vodou - ponorte sa do hlbín potápačského povolania a pozrite sa na hladinu z jej dna. Kurz potápania a ponor na skúšku vás navnadia na ich pokračovanie a zintenzívnenie formy tohto adrenalínového zážitku.   

 

Zasurfujte si v kategórii, ktorá vám ponúka netradičné zážitkové darčeky pre vás a vašich blízkych. Alebo chyťte správnu vlnu či vietor do plachiet s adrenalínovými zážitkami a užite si deň plný zábavy.