Originálne adrenalínové darčeky pre mužov a ženy Liptov

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky podľa oblastí - Žilinský kraj

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Laser Game

 
Zoberte rýchlosť, šikovnosť, presnosť, dôvtip a laserovú zbraň budúcnosti do vašich rúk. Pridajte k tomu prítmie bludiska a nepriateľa číhajúceho za každým rohom a zábava môže začať. Laser Game - akčná simulácia boja v štýle Star Wars vás určite pohltí.
 
od 20 €
Zážitky SK

Jazda na štvorkolkách

 
Šialená jazda plná adrenalínu a zábavy vám nedá spávať tesne pred, ani dlho po tomto zážitku. Nelížte med cez sklo a vychutnajte si priamy kontakt s terénom. Jazda na štvorkolke vám poskytne úplne inú voľnosť ako kokpit a adrenalín v priamom prenose.
 
od 23 €
Zážitky SK

Klasická masáž

 
Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia ...
 
od 25 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Tradičná thajská masáž

 
Rozprúďte energie tela, zbavte sa negatív mysle a spoznajte svet v krajšom svetle. Tradičná thajská masáž stimuluje orgány k činnosti, zregeneruje Vaše sily a ukáže Vám nový smer. Zabudnite pritom na pasivitu - thajská masáž je vysoko interaktívna.
 
od 37 €
Zážitky SK

Škola výroby zázrivských korbáčikov

 
Chutia Vám zázrivské syrové korbáčiky a neviete ako sa vyrábajú? My Vám to nielen ukážeme, ale Vás to aj naučíme. Zruční domáci uchovávatelia tradícií vás zasvätia do tajov výrobných postupov našich predkov. To, čo si vyrobíte si beriete so sebou.
 
od 37 €
Zážitky SK

Romantická večera v tradičnom šate

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.
 
od 38 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Ochutnajte kiting

 
Zažite pocit úplnej slobody! Vyskúšajte, ako chutí adrenalín v podaní kitingu. Rozdajte si to s vetrom a ovládnite kite ako profík! Zažijete krátky, ale za to intenzívny kurz kiteboardingu, ktorý Vám predstaví novú dimenziu športu a zábavy!
 
od 40 €
Zážitky SK

Simulátor voľného pádu – Hurricane Factory Tatralandia

 
Zasimulujte si a nechajte sa unášať vetrom, ktorý vás nielen lizne, ale odignoruje celú vašu váhu a pohrá sa s vami ako s pierkom. Staňte sa simulantom v padaní a precíťte voľný pád plný adrenalínu a eufórie až do špiku kosti a do končekov vlasov.
 
od 45 €

Let motorovým rogalom

 
Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania. Trochu netradičný a dobrodružný. Let rogalom je jedinečný svojou voľnosťou. Nie ste zatvorený v žiadnej kabíne. Okolie nesledujete spoza okienka, ale si ho užívate naplno v celej svojej kráse a voľnosti.
 
od 45 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Relax v absolútnom súkromí

 
Zabudnite na Váš každodenný stres. Nikým a ničím nerušení zrelaxujte telo aj ducha. Doprajte si blahodárne účinky jacuzzi, fínskej sauny a ďalších možností relax centra. Všetko servírované spolu s občerstvením a osviežujúcimi nápojmi. Ráčte vstúpiť.
 
od 49 €
Zážitky SK

Zážitková jazda na luxusnom elektromobile Fisker Karma

 
Fisker Karma, luxusný športový elektromobil dánskeho dizajnéra Henrika Fiskera, tvorcu lahôdok BMW Z8 a Aston Martin V-8 Vantage. Z montážnej linky vyšlo len 2500 kusov tejto technikou nabitej rarity. Nasadnite do jedného z nich.
 
od 54 €
Zážitky SK

Ošetrenie luxusnou francúzskou kozmetikou

 
Vyskúšajte ošetrenie luxusnou francúzskou kozmetikou. Pokojná atmosféra, delikátne parfumované vône... Svet príjemného blaha s jemnými tónmi relaxačnej hudby a odborné masáže prebudia všetky Vaše zmysly. Tu ste v inom svete.
 
od 55 €
Zážitky SK

Romantická večera s privátnou vírivkou

 
Ak je Vaša predstava o ideálnom zážitku romantická večera s Vašou láskou a relax v privátnej vírivke, ste na správnom mieste. Vychutnajte si spoločnosť jeden druhého a sústreďte sa len na pôžitok z jedla a dokonalé uvoľnenie.
 
od 56 €
Zážitky SK

Off-road jazda

 
Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.
 
od 58 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Mushing - Jazda psím záprahom

 
Zasnežená krajina, božské ticho a svorka oddaných psov. Romantická idylka, ktorou sa môžete preháňať na saniach ťahaných psím záprahom. Buďte súčasťou tohto obrázku a zažite rozprávkový príbeh plný krásnych scenérií a vzrušenia, na aké sa nezabúda.
 
od 60 €
Zážitky SK

Kurz lezenia

 
Na škole skalolezenia sa naučíte všetko potrebné na to, aby ste liezli v skalkárskych oblastiach. Naučíte sa istiť partnera, pracovať s lanom a horolezeckou technikou. Spoznáte klasifikáciu skalolezeckých ciest. Vyleziete a zlaníte primeranú cestu.
 
od 60 €
Zážitky SK

Skialpinizmus - zoznamovací kurz

 
Uniknite z preplnených zjazdoviek do tichej prírody. Nasaďte si lyže, zatnite zuby a vykročte na cestu za nádhernými výhľadmi. Lyžovanie na čerstvom prašane Vás nechá zabudnúť na únavu v nohách. Skialpinizmus je Vaša brána do nepoznaného sveta.
 
od 60 €
Zážitky SK

Lavíny - zoznamovací kurz

 
...ste skialpinista, freeraider alebo zimný turista? Pohybujete sa po zasnežených snehových pláňach? Ak áno, tak príďte prežiť príjemný deň sám alebo s kamarátom, či s partiou a naučíte sa základné postupy bezpečného pohybu v lavinóznom teréne.
 
od 60 €
Zážitky SK

Prechod Malou Stanišovskou jaskyňou so skúsenými jaskyniarmi

 
Chcete s nami objaviť tajomstvo podzemnej krásy nezvyčajne, dobrodružne a zaujímavo? Nechcete sa tlačiť v skupine so školským výletom? Čaká na Vás tma, podzemné bludisko a atmosféra jaskyne s individuálnym prístupom.
 
od 60 €

Paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
od 65 €

Plavba loďou po Liptovskej Mare

 
Radi by ste objavovali krásy prírody, ale nechce sa Vám chodiť na túry? Zoberte svoju rodinu, nasadnite do loďky a objavte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej pekný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami.
 
od 90 €
Zážitky SK

Motorový paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
od 108 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let helikoptérou

 
Nasaďte si slúchadlá, naštartujte vrtuľu a odlepte sa! Privoňajte leteckej frazeológii, vyspovedajte pilota a naučte sa čítať v oblakoch. Vyhliadkový let helikoptérou vám umožní ukrojiť si kúsok neba, cítiť sa celebritne a vychutnať si 5 minút slávy.
 
od 118 €

Jazda autom Hummer H2

 
Terénne nástrahy prírodnej trate, neuveriteľná črieda pod kapotou a trasúci sa volant priamo vo vašich rukách. Aj tak chutí lahôdka na štyroch kolesách v prevedení terénneho Hummera H2 a jeho off road jazdy. Vyskúšajte jeho aj svoje limity.
 
od 123 €

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Víkend u Jánošíka v Terchovej

 
Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!
 
od 133 €
Zážitky SK

Pobyt Jánošíkov elixír - Terchová

 
Príďte načerpať nové sily a získať potrebnú energiu do ďalších dní. Pobyt Jánošíkov elixír Vám k tomu určite pomôže. Útulné ubytovanie v originálnom prostredí, pochúťky z reštaurácie, teplo krbu, ticho prostredia a krása Oravy sú pripravené pre Vás.
 
od 144 €
Zážitky SK

Paintball

 
Paintball je moderný, akčný šport, ktorý nevyžaduje iba rýchlosť a kondíciu, ale budete potrebovať aj taktické myslenie a chladnú hlavu. Zažijete radosť a eufóriu z výhry, ale aj sklamanie keď zistíte, ako málo niekedy stačí k porážke.
 
od 147 €
Zážitky SK

Plavba starootcovskou plťou na Orave

 
Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.
 
od 162 €
Zážitky SK

Pobyt pre dvoch v maľovaných Čičmanoch

 
Zhliadnite obec Čičmany, známu svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola obec vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Obec je zaujímavá aj svojim ľudovým krojom, dýcha tu atmosféra dávnej minulosti.
 
od 169 €
Zážitky SK

Jazda tankom

 
Prežite naozaj adrenalínovú jazdu tankom po teréne, ktorým by ste nechceli ísť ani po vlastných. Jazdí sa cez les, potoky a blato. Preto sa pripravte na naozaj nezabudnuteľný zážitok. Toto Vaše auto určite nikdy nedokáže...
 
od 176 €
Zážitky SK

Rodinný gazdovský víkend v Čičmanoch

 
Krása slovenskej obce Čičmany je známa široko ďaleko. Tradičné maľované drevenice jej dodávajú nezabudnuteľný ráz. Príďte zrelaxovať svoje sily na toto malebné miesto a vráťte sa pri tom o niekoľko rokov späť.
 
od 229 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vrtuľník

 
Dokážte, že nie ste o nič horší ako nástupník anglickej kráľovnej č. 2. Nasaďte si štýlové pilotky a naučte sa pár grifov od skúseného pilota helikoptéry. Pojmy ako rotor či vztlak už pre vás nikdy nebudú španielskou dedinou. Staňte sa pilotom vrtuľníka.
 
od 249 €
Zážitky SK

Relax v Malej Fatre

 
Načerpajte sily v kraji legendárneho zbojníka a Terchovskej muziky. V srdci národného parku Malá Fatra nájdete vytúžený oddych, božský pokoj, krásnu prírodu v jednom balíku s prvotriednymi službami a wellness v hoteli Rozsutec. Neváhajte a poďte.
 
od 260 €
Zážitky SK

Romantický pobyt v boutique hoteli v Žiline

 
Dajte zbohom rutine a osviežte svoj vzťah romantickým pobytom so svojou polovičkou. Či už ste čerstvo zadaný alebo bok po boku kráčate životom už niekoľko rokov, spoločne strávené chvíle v exkluzívnom prostredí boutique hotela je to pravé pre Vašu lásku.
 
od 332 €
Zážitky SK

Romantický pobyt na zámku - Liptovský Hrádok

 
Vstúpte do čias kráľovstva nezabudnuteľnej romantiky, staňte sa rytierom a princeznou. Vychutnajte si výnimočnú noc napríklad v Ónyxovej komnate s romantickým nádychom a dívajte sa na ohník v ónyxovom krbe. Navštívte romantický zámok na Liptove.
 
od 349 €
Zážitky SK

Riadenie obrneného transportéru

 
Adrenalín stúpa, ťažké pásy rozrývajú zem a Vy ste v úlohe vodiča obrneného transportéru BVP-1. Vašou úlohou je ukočírovať 13-tonový kolos a doviesť posádku do bezpečia. Priamo hľaď, pochodom v chod!
 
od 396 €
Zážitky SK

Dovolenka s karavanom

 
Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou.
 
od 909 €
Zážitky SK

 
 
Žilinský kraj

Svojrázne regióny severu bohaté nielen na prírodné krásy - Kysuce, Orava, Liptov a Turiec sú značky Žilinského kraja hodné obdivu. Prežiť tu v minulosti nebolo jednoduché, zažiť ich v súčasnosti je nielen adrenalínové. Zimná idylka na lyžiarskych zjazdovkách, Oravský hrad majestátne sa týčiaci na obrovskej skale, Vlkolínec driemajúci takmer na konci sveta, či národné parky, termálne vody a história zachytená v Martinskom skanzene. To všetko je viditeľné zo vzduchu alebo zo zákulisia práve v Žilinskom kraji. Každopádne byť súčasťou zážitkového darčekového príbehu v regióne Žilina sa oplatí.

 

Tipy na darčeky v Žiline a okolí

  • Adrenalínové zážitky v Žilinskom kraji – jazda nielen na dvoch kolesách po tradične vytýčenej trase dokáže vyplaviť na povrch aj to, čo by ste nečakali. Jazda tankom, Hummerom H2 či iným tereňákom umožní odhaliť limity terénneho prostriedku, ako aj vaše vlastné. Pri týchto zážitkových darčekoch o adrenalín nie je núdza.
  • Vyhliadkové lety – Žilina a okolie – obdivujte vlniaci sa Váh pod Strečnom, Martinský skanzen a jeho tradície, Oravskú priehradu či Slovenské more na Liptove. Vyhliadkové lety vrtuľníkom, helikoptérou alebo za priamej účasti vzdušných vírov vo vlasoch vám dajú krídla a odhalia nové perspektívy. Motorové rogalo, kĺzavý padák či balón sú čmeliaky ešte dobrodružnejšieho rázu, vďaka ktorým bude váš kontakt s okolitým svetom viac ako bezprostredný. Vyhliadkové lety a Žilinský kraj tvoria nerozlučnú dvojicu plnú zážitkov.
  • Relaxačné pobyty v Žiline a okolí – Liptov vonia nielen parenicami a korbáčikmi, ale aj pravým kvasinkovým pivom. Ochutnajte novodobú príchuť tohto regiónu a relaxujte v lone prírody. Reset ako z rozprávky.
  • Aktívne zážitky v Žilinskom kraji – Žilinský kraj je plný aktivít, ktoré do jedného darčeka či dňa ani nevmestíte, preto si ich rovno rezervujte niekoľko.  Vyblázniť sa v Tatralandii, ísť po stopách Jánošíka, jachtiť po Oravskej priehrade alebo farmárčiť na gazdovskom dvore, to všetko môžete úplne interaktívne v Žilinskom kraji. Žilina a okolie sú plné zážitkov na objavovanie aj darovanie.

Žilinský kraj má naporúdzi zaujímavé miesta ideálne na zážitky a darčeky rôzneho druhu a chuti. Zážitkové darčeky plné chutí odhalia, ako chutí Slovensko zo severu.