Adrenalínové zážitkové darčeky pre mužov a pre ženy

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Adrenalínové zážitky a darčeky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Zorbing - Šialená guľa

 
Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.
 
od 18 €
Zážitky SK

Laser Game

 
Zoberte rýchlosť, šikovnosť, presnosť, dôvtip a laserovú zbraň budúcnosti do vašich rúk. Pridajte k tomu prítmie bludiska a nepriateľa číhajúceho za každým rohom a zábava môže začať. Laser Game - akčná simulácia boja v štýle Star Wars vás určite pohltí.
 
od 20 €
Zážitky SK

Jazda na štvorkolkách

 
Šialená jazda plná adrenalínu a zábavy vám nedá spávať tesne pred, ani dlho po tomto zážitku. Nelížte med cez sklo a vychutnajte si priamy kontakt s terénom. Jazda na štvorkolke vám poskytne úplne inú voľnosť ako kokpit a adrenalín v priamom prenose.
 
od 23 €
Zážitky SK

Hydrospeed

 
Hydrospeed je aktivita ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti s divokou vodou, podmienkou je len dobrá znalosť plávania. Po inštruktáži sa začne Vaše dobrodružstvo. Ľahnete si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinujete smer jazdy.
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda na vodnom skútri

 
Nechajte sa unášať na vlnách zábavy 110 koňmi. Vodný skúter je perfektné osvieženie na horúce letné dni. Hukot motora a prúd vody za Vami, Vám maximálne zdvihnú adrenalín. Vodný skúter si určite zamilujete!
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda obrneným transportérom

 
Chcete si vyskúšať, aké to je previesť sa v obrnenom transportéri BVP drsným terénom bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte odvahu sami tento kolos riadiť? Teraz sa môžete prihlásiť aj ako spolujazdec a nechať sa tak „len zviesť".
 
od 25 €
Zážitky SK

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

 
Takúto hojdačku v bežnom lunaparku nenájdete. Kyvadlo nabité adrenalínom vám najskôr ponúkne voľný pád a následne vás privedie do stavu beztiaže. Pozbierajte odvahu, odhoďte bariéry a vznášajte sa nad hladinou Dunaja. Kyvadlový zoskok vám dá krídla.
 
od 28 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Besniareň

 
Nahneval vás šéf, manželka, deti? Rozčuľujú vás šoféri idúci oproti aj šoféri idúci vašim smerom? Už od rána vás ide roztrhnúť a máte chuť rozbiť všetko okolo seba? Opravte si náladu, uvoľnite sa, stane sa opäť samým sebou. Chce to málo - vybesnieť sa.
 
od 30 €
Zážitky SK

iPad Honba za pokladom

 
iPad Treasure Hunt je inovatívna aktivita, ktorá zaručuje spoločné riešenie úloh, smiech a aktívny oddych. Strávte deň s kolegami či kamarátmi. Po skončení Vám zostanú nielen fotografie a videá, ale hlavne nezabudnuteľný zážitok.
 
od 33 €
Zážitky SK

Kurz minimotocrossu

 
Chceli by ste si vyskúšať pocit, aký zažívajú vaši obľúbení motocrossoví pretekári, ale nemáte motorku ani potrebné skúsenosti? Jazda na terénnej minimotorke je skvelou príležitosťou ako začať. Kurz minimotocrossu vás naučí zvládať jazdu v teréne.
 
od 36 €
Zážitky SK

Motokurz pre ženy

 
Kurz slúži najmä ženám, ktoré si netrúfajú jazdiť na motocykli v bežnej premávke. Motoškola prebieha na rovinatom nespevnenom povrchu na motocykli Stomp – pitbike. Stroj poskytuje ženám väčšiu istotu, má nízko položené ťažisko a je ľahko ovládateľný.
 
od 36 €
Zážitky SK

Ferraty pre začiatočníkov

 
Baví Vás lezenie? Chceli by ste si vyskúšať niečo nové? Poďte s nami absolvovať ferratu pod vedením skúseného inštruktora. Adrenalín, zábava, čistý vzduch a nádherný výhľad. Jedným slovom - zážitok. Vydajte sa na dobrodružstvo!
 
od 39 €

Jazda na off-road Segway

 
Zdolajte mesačný terén na Zemi na novodobej dvojkolke segway. Zahrajte sa na kozmonautov a vydajte sa na výskum netradičných zážitkov na tradičných miestach. Spoločníčka do mesta aj na off road jazdu – segway má zmysel pre skvelú zábavu, aj adrenalín.
 
od 39 €
Zážitky SK

Streľba z kuše

 
Streľba z kuše si vyžaduje presnosť, výborné zaostrenie a koncentráciu, ale predovšetkým Vám prinesie pocit ovládnutia streleckej techniky pochádzajúcej z Číny už zo 4.storočia.
 
od 39 €
Zážitky SK

Adrenalín na offroad polygóne

 
Myslíte si, že ste už s autom skúsili všetko? 26 náročných prekážok preverí vaše zručnosti za volantom, ale hlavne pevné nervy pri strmhlavom klesaní, priam horolezeckom stúpaní, či jazde "bokom", ktoré odporujú všetkým zákonom gravitácie.
 
od 40 €
Zážitky SK

Ochutnajte kiting

 
Zažite pocit úplnej slobody! Vyskúšajte, ako chutí adrenalín v podaní kitingu. Rozdajte si to s vetrom a ovládnite kite ako profík! Zažijete krátky, ale za to intenzívny kurz kiteboardingu, ktorý Vám predstaví novú dimenziu športu a zábavy!
 
od 40 €
Zážitky SK

Flyboard

 
Jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board, s ktorým si môžete voľne lietať nad vodnou hladinou. Nechajte prúdiť vodu, ktorá zaručene rozprúdi adrenalín vo Vašom tele na maximum.
 
od 45 €
Zážitky SK

Simulátor voľného pádu – Hurricane Factory Tatralandia

 
Zasimulujte si a nechajte sa unášať vetrom, ktorý vás nielen lizne, ale odignoruje celú vašu váhu a pohrá sa s vami ako s pierkom. Staňte sa simulantom v padaní a precíťte voľný pád plný adrenalínu a eufórie až do špiku kosti a do končekov vlasov.
 
od 45 €

Vyhliadkový let vírnikom

 
Vírnik je úžasný a spoľahlivý lietajúci stroj, ktorý v sebe spája vlastnosti vrtuľníka a lietadla. Vďaka tomu má vynikajúce letové vlastnosti a je ideálny na vyhliadkové lety. Zalietajte si v oblakoch a spoznajte krásy stredného Slovenska.
 
od 45 €
Zážitky SK

Paniq room

 
Dostanete sa von? Cesta vedie cez zohranosť, spoluprácu, komunikáciu a vynaliezavosť uväzneného týmu. Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je byť uväznený v byte vraha či v pracovni samotného da Vinciho. Ide o holý život. Váš čas beží.
 
od 48 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari California

 
Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín, aj sebavedomie.
 
od 49 €

Jazda na KTM X-Bow

 
Naštartujte adrenalín a vyskúšajte rakúsku predstavu o superšporte nového milénia. KTM X-bow v sebe skrýva rýchlosť, ovládateľnosť, množstvo technických inovácii a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3.9 s. Na čo čakať?
 
od 49 €
Zážitky SK

Lukostreľba

 
Lukostreľba je najstaršia strelecká aktivita, je to šport vhodný pre každého a v každom veku. Táto stáročná strelecká aktivita aj Vám prinesie zábavu a pocit, že ste na chvíľku aj Vy Robinom Hoodom.
 
od 50 €
Zážitky SK

Lukostrelecký skeet - streľba na letiace terče

 
Lukostreľba na kruhové terče za letu simuluje skutočný lov vtákov a operenej zvery, je veľmi zábavná a približuje svojim napätím a dynamikou ozajstný lovecký zážitok v prírode.
 
od 50 €
Zážitky SK

Speleoferrata Dobrodružstvo

 
Vydajte sa do jaskyne, kam sa bežný turista nepozrie. Prežijete dobrodružstvo, vzrušenie, adrenalín i zábavu. Speleoferrata je spojenie turistiky v náročnom skalnom teréne s horolezectvom. Užijete si to na maximum!
 
od 50 €
Zážitky SK

Motokros - Jazda na pretekovej motorke

 
Je určená pre ľudí, ktorí už vedia jazdiť na motorke. Skúsenosť s jazdou na motorke je nevyhnutná pre vyskúšanie pretekového motokrosového stroja Suzuki RMZ 250. Pri týchto tréningoch sa naučíte ako ovládať terénny motocykel.
 
od 54 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
od 57 €
Zážitky SK

Off-road jazda

 
Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.
 
od 58 €
Zážitky SK

Ariel Atom - Jazda na jednom z najrýchlejších áut na svete

 
Zabudnite na Porsche, Ferrari, či dokonca Lamborghini. Ariel Atom sa na tieto autá pozerá cez spätné zrkadlá. Teraz máte možnosť zažiť jedinečný pocit za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete a vyskúšať si brutálne zrýchlenie 0-100 km/h za 2.7s.
 
od 59 €
Akcia

V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room

 
Vráťte sa u nás o pár desaťročí späť, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúpte do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Uniknete z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?
 
od 59 €
Zážitky SK

Skialpinizmus - zoznamovací kurz

 
Uniknite z preplnených zjazdoviek do tichej prírody. Nasaďte si lyže, zatnite zuby a vykročte na cestu za nádhernými výhľadmi. Lyžovanie na čerstvom prašane Vás nechá zabudnúť na únavu v nohách. Skialpinizmus je Vaša brána do nepoznaného sveta.
 
od 60 €
Zážitky SK

Lavíny - zoznamovací kurz

 
...ste skialpinista, freeraider alebo zimný turista? Pohybujete sa po zasnežených snehových pláňach? Ak áno, tak príďte prežiť príjemný deň sám alebo s kamarátom, či s partiou a naučíte sa základné postupy bezpečného pohybu v lavinóznom teréne.
 
od 60 €
Zážitky SK

Prechod Malou Stanišovskou jaskyňou so skúsenými jaskyniarmi

 
Chcete s nami objaviť tajomstvo podzemnej krásy nezvyčajne, dobrodružne a zaujímavo? Nechcete sa tlačiť v skupine so školským výletom? Čaká na Vás tma, podzemné bludisko a atmosféra jaskyne s individuálnym prístupom.
 
od 60 €

Kurz lezenia

 
Na škole skalolezenia sa naučíte všetko potrebné na to, aby ste liezli v skalkárskych oblastiach. Naučíte sa istiť partnera, pracovať s lanom a horolezeckou technikou. Spoznáte klasifikáciu skalolezeckých ciest. Vyleziete a zlaníte primeranú cestu.
 
od 60 €
Zážitky SK

Zážitková streľba

 
Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Vystreľte si zo zbraní od výmyslu sveta. Čaká na vás strelecký program podľa vášho gusta plný nadupaných hračiek, ktoré rozhodne nepatria do detských rúk.
 
od 60 €
Zážitky SK

Paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
od 65 €

Akčná streľba

 
Láka vás mierenie na ciele rôzneho druhu? Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Strelnica vám poskytne priestor zacieliť na akýkoľvek terč. Vyskúšajte si, aké je byť poľovníkom, vojakom či športovým strelcom.
 
od 70 €
Zážitky SK

Ako prežiť...

 
Prežiť či neprežiť? To je otázka. 24 hodín simulovaného prežitia v prírode bude pre Vás nezabudnuteľné dobrodružstvo a zároveň kurz, ktorý Vám dokáže v krízovej situácií zachrániť život. Vyskúšajte si, čo zažíva Bear Grylls pri svojich putovaniach.
 
od 80 €
Zážitky SK

Jazda na snežnom skútri

 
Milovníci prírody, turisti, či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová, ako aj jej okolia, si určite prídu na svoje pri jazdení okolo tejto obce. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.
 
od 80 €
Zážitky SK

Luxusný off-road Nissan Patrol

 
Nissan Patrol, offroadová legenda z krajiny vychádzajúceho slnka v sebe spája luxus, najmodernejšiu techniku a jedinečné jazdné vlastnosti, ktoré Vám vyrazia dych. Zaborený do vyhrievaného sedadla pochopíte, čo znamená boriť sa terénom!
 
od 90 €
Zážitky SK

Motorový paragliding - Tandemový let

 
Plachtite v bezvetrí nad krajinou, ktorá vám otvára svoje tajomstvá ako na dlani a staňte sa na chvíľu jej súčasťou. Paragliding nie je len šport. Je to vášeň, ktorá vám poskytne oveľa viac. Nasaďte si klzák, odlepte sa od zeme a vitajte v oblakoch!
 
od 108 €
Zážitky SK

Jazda na formule König

 
Deň v koži pilota formule F1 je ideálny spôsob na ochutnávku adrenalínového kokteilu na štyroch kolesách. Noha na podlahe, chrbát v sedadle a nenapodobiteľné hvižďanie motora. To je to pravé orechové servírované pre fajnšmekrov.
 
od 119 €
Akcia

Výcvik komanda SWAT

 
S.W.A.T. - tieto 4 písmená vzbudzujú u väčšiny ľudí patričný rešpekt. Sú synonymom pre ozbrojené zásahové komando / jednotku rýchleho nasadenia / špeciálne zbrane a taktiky. Teraz aj Vy dostávate jedinečnú príležitosť skúsiť si výcvik jednotiek S.W.A.T.
 
od 124 €
Zážitky SK

Jazda na formule Renault 2.0

 
Splňte si svoj detský sen a staňte sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.
 
od 129 €

 
 
Adrenalín

Adrenalín hýbe svetom v rôznych podobách. Ak ste mu prepadli aj vy či vaši priatelia, vitajte vo sfére divokých zážitkov. Zážitkové darčeky, ktoré rozprúdia krv v žilách budú mať vplyv nielen na váš krvný obeh. Adrenalínové darčeky s rôznou dávkou napätia a vypätia zataja dych a stiahnu žalúdok aj tým najodvážnejším. Premôžte svoj strach a spoznajte oblasti nových možností.

 

Adrenalínové darčeky

  • adrenalínové darčeky vo vzduchu - zažite nezabudnuteľné zrýchlenie voľného pádu pri bungee jumpingu alebo pri tandemovom zoskoku padákom, lietajte s vtákmi počas paraglidingu alebo sa vybláznite písaním po oblohe na akrobatickom lete. Vzduch bude voňať napätím. 
  • adrenalínové darčeky vo vode – hydrospeed, rafting či nafukovacie koleso za motorovým člnom, to sú tie správne synonymá zvýšeného tepu, ktoré vás dokážu zdvihnúť zo stoličky. V tento deň suchý určite nezostanete.
  • adrenalínové darčeky na kolesách – želáte si autokros, off-road, race alebo iné zrýchlenie? Naštartujte svojho tátoša a vyrazte spoznávať trate rôzneho druhu a prevýšenia. Iskry pod kolesami a vietor vo vlasoch, to je tá správna dávka adrenalínu pre motoristov.
  • netradičné adrenalínové darčeky – šialená zorbingová guľa otestuje vašu rovnováhu, paintball  váš postreh a kurz prežitia vás pripraví na horšie časy. Pozícia dolu hlavou, žalúdok v krku a tep vysoko nad normálom. Skrátka netradičný zážitok zaručený.
  • adrenalínové darčeky pre mužov – muži sú od prírody rizikové stvorenia, ktorým dvíhanie hladiny adrenalínu, nielen sebe, nie je cudzie. Doplnením potrebnej dávky rizika na správnom fronte získate spojencov na tom svojom.
  • adrenalínové darčeky pre dvoch – niektoré veci je lepšie zažívať a prežívať vo dvojici. Adrenalín patrí medzi ne. Zoberte si parťáka, ktorý tiež túži otestovať svoje limity a zdieľajte spolu s ním nielen internetové aplikácie. Adrenalínový darček pre dvoch poteší dvojnásobne.

Vyberte si adrenalínový darček podľa svojich možností a prežite šialený deň plný zábavy. Otestujte svoju odvahu, užite si vzrušenie a získajte ďalšieho bobríka statočnosti.