Jazda na formule Renault 2.0

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Auto-moto > Jazda na formule Renault 2.0
 

Auto-moto

Jazda na formule Renault 2.0

Splňte si svoj detský sen a staňte sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5 kôl, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 149 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5 kôl, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj
385_1
Skladom 149 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5 kôl, Záznam: video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
385_2
Skladom 169 €169 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 8 kôl, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj
385_3
Skladom 229 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 8 kôl, Záznam: video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
385_4
Skladom 249 €

Čo ponúka jazda na formule Renault 2.0?

Možnosť zajazdiť si v monoposte bola doteraz výsada pár jednotlivcov. Teraz môžete zažiť pocit pilotov priamo na vlastnej koži. Dokonalé jazdné vlastnosti, neuveriteľné zrýchlenie, priľnavosť, ktorá popiera zákony gravitácie a brzdy, ktoré vás budú chcieť vytrhnúť zo sedačky. Spolu so sekvenčnou prevodovkou sa ocitnete v jazdeckom nebi.

Jazdiť ale nebudete na hocijakej formule. Formula Renault 2.0 je hodnotená ako jedna z najlepších a práve zo seriálu Formula Renault 2.0 vzišlo veľké množstvo jazdcov F1 ako napr. Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton.

505 kilový monopost s 2-litrovým motorom a výkonom 205 koní vás vystrelí z 0 na 100 km/h za šialené 3,5 sekundy.  Usadený len pár centimetrov nad zemou zažijete zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote.

Ako prebieha jazda na formule Renault 2.0?

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Nemusíte sa báť žiadnej premávky, ktorá by Vás brzdila. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká Vás však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšate brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažijete perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budete prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. 

Po úvodnej inštruktáži vám bude zapožičaná kukla, prilba, rukavice a jazdecké topánky. V úvodnej zoznamovacej časti sa zžijete s formulou. Ďalej si už budete môcť užiť svoju dokonalú jazdu. Čím viac kôl odjazdíte, tým bude akčnejšia. Pred jazdou jazdec podpisuje prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. 

Dôležité informácie o jazde na Formule Renault 2.0:

Sezóna/počasie: Na formule Renault 2.0 si môžete zajazdiť od apríla do septembra. Jazda na formule sa nekoná pri nepriaznivom počasí.

Oblečenie: Doporučujeme športové pohodlné oblečenie. Kukla, prilba, rukavice a jazdecké topánky Vám budú zapožičané.

Podmienky: Na pilotovanie formule Renault 2.0 je nutný vek minimálne 18 rokov a platný vodičský preukaz-sk. B. Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 100kg. Neskládá sa žiadna kaucia. Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriazne počasia (mokro) alebo technickej závady vám bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne 2 týždne vopred. Jazda sa koná vo vopred stanovených termínoch. Zmena rezervácie je možná maximálne do 5 dní od termínu konania jazdy. V prípade zrušenia jazdy 4 - 2 dni pred sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. 1 deň a menej sa hradí 50% z ceny.

Michaela

Dobrý deň bratov sen je formula, nikdy ju naživo nevidel robí si vodičský a chcela by som mu dat darček jazdu na vašej formule.Pre motiváciu. Je možnosť aj ze by ho nejaký Váš inštruktor len previezol? Vedeli by ste mi urobiť rozumnú cenu len na dve kolá?

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Michaela,
v kokpite je miesto len pre jednu osobu. Technicky nie je možné zviesť vášho brata. Dvojsedadlovú formulu ponúkame na Slovakiaringu:
https://www.najzazitky.sk/auto-moto-zazitky/jazda-na-dvojsedadlovej-formule/
Dobrou alternatívou je aj jazda v Arieli Atom:
https://www.najzazitky.sk/auto-moto-zazitky/jazda-na-ariel-atom/
Nie je to síce formula v pravom slova zmysle, ale jazda je rovnako rýchla a dynamická.

Jana

Pekný deň prajem prosím Vás aká je najvyššia povolená rýchlosť ďakujem

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Jana,
jazdí sa na letisku. Žiadne rýchlostné obmedzenia tam nie sú. V praxi, ale bežný zákazníci dosahujú rýchlosť okolo 200 km/h.

Veronika Ďuricová

Dobrý deň, chcem sa spýtať kde nájdem terminy na jazdu na formule,ďakujem

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Veronika,
najbližšie termíny sú 20.4. , 28.4. a 12.5. ďalšie termíny budú vypisované v priebehu sezóny.

Eva Rabayova

Dobrý deň chcem sa spýtať pre ženu výška 153 váha 60kg dalo by sa. Ďakujem za odpoveď

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Eva,
nevieme vám zaručene povedať, či by ste pri svojej výške mali dostatočný výhľad na vozovku. Zagarantovať vám môžeme vrátenie peňazí v prípade, že by sa to na mieste stalo.

Marianna

Dobrý deň. Prosím o informáciu, čo v prípade, ak jazdec poškodí Formulu počas jazdy. Je to riešené formou poistenia alebo keďže má jazdec hmotnú zodpovednosť tak on sám hradí plnú výšku škody? Ďakujem za Vašu skorú odpoveď. S pozdravom. Kleinova

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Marianna,
v prípade, že jazdec rešpektuje pokyny inštruktora a aj napriek tomu dôjde k nehode, hradí max. sumu vo výške spoluúčasti. Spoluúčasť je navyše možné znížiť doplnkovým pripoistením. Ak by nehodu spôsobil hrubým porušovaním pokynov je plne zodpovedný za spôsobenú škodu.

Adriana

Dobry den, priatel meria 193 cm a vazi 98 kg. Bolo by mozne uvazovat, ze sa do formule zmesti? Dakujem.

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Adiana,
podľa udaných parametrov by sa do formule mal vtesnať. Ak by sa tak nestalo, namieste si môže jazdu na formule vymeniť za jazdu v Arieli Atom.

Beata

Dobry den chcem darovat manzelovy jazdu na formule ale ma vysku 184 cm a vahu 96kg myslite si ze bude sa citi komfortne ? Dakujem za info

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Beata,
podstatné je, že by sa podľa udanej výšky a váhy mal do formule zmestiť. Slovo komfort sa pri formuliach veľmi nerieši. Všetko je podriadené funkčnosti a rýchlosti. Verte, že po zošliapnutí pedálu úplne zabudne na to, že je v kokpite dokrčený.

Katarina Nagyova

Dobry den; chcela by som darovat priatelovi jazdu vo formule k vianociam. Ma ale okolo 105 kil. Bude to mozne?
Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Katarína,

záleží od toho ako je váha rozložená. Obávame sa však, že pri tejto váhe to nepôjde. Odporučiť vám môžeme jazdu na Arieli Atom. Parametrami a pocitovo je to veľmi podobné jazde na formule. Navyše súčasne sa jazdí aj na formule, čiže ak by chcel, môže na mieste skúsiť či sa vojde do formule a vymeniť si to.

Veronika

Dobry den. Chceme dat ocinkovi darcek k narodeninam jazdu na formule renault. Da sa dat termin este na 17.11.2018?

Michaela/NajZazitky.sk

Dobrý deň Veronika,
sezóna už skončila. Znovu sa začína jazdiť od apríla 2019. Poukaz má platnosť 1 rok a tak môžete poukaz zakúpiť teraz a využiť ho ďalšiu sezónu.

Robert

Dobrý deň prosim vás chcem sa informovat mame zakupeni poukaz na formulu 2 platnost poukazu konci 8.11.2018 da sa este objednat alebo predlzit platnost na rok 2019?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Robert,
posledný voľný termín je na túto nedeľu 14.10. V prípade záujmu urobte rezerváciu podľa inštrukcií na poukaze. Ak vám termín nevyhovuje, napíšte nám kód poukazu na e-mail a platnosť vám predĺžime na sezónu 2019.

Michal

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či je možné predlžiť platnosť poukazu, ktorý som dostal ako darček a nestihnem ho využiť. Ďakujem

Michaela/NajZazitky.sk

Dobrý deň Michal,
je to možné, prosím pošlite kód poukazu s požiadavkou o predĺženie na e-mail obchod@najzazitky.sk.

Nikola Olejarova

Dobrý deň, chcela by som sa opytat prosim,
manzel je vyssi aj tazsi ako uvadzate vo Vasich podmienkach, to znamena, ze sa toho nemoze zucastnit, alebo viete poskytnut aj nejaku inu alternativu? Dakujem za odpoved. Nikola

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Nikola,
v prípade, že presahuje miery uvedené v podmienkach s veľkou pravdepodobnosťou sa do úzkeho a dĺžkovo obmedzeného kokpitu nevojde. Ako alternatívu vám ponúkame jazdu na Arieli Atom, ktorú nájdete na našich stránkach. Výkonovo je to auto, ktoré v niektorých vlastnostiach predčí aj formulu.

Vlasta

Dobry den,
chcem sa spytat, ak zakupim jezdu na formule ako darcek, ako dlho ma expiraciu? Na aku dobu je platny?
Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Vlasta,
poukaz je platný 12 mesiacov.

Klaudia

Zdravím,

chcem sa informovať či jazdí šofér úplne sám počas celej doby, alebo je tam s ním stále inštruktor počas jazdy? A či je aj palivo v cene?

Ďakujem.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Klaudia,
formula je jednomiestna. Počas celej jazdy teda šoférujete vy, resp. ten komu jazdu venujete. Všetky poplatky sú zahrnuté v cene.

dominik

prehlasenie o hmotnej zodpovednosti akoze ked sa nedajboze niekomu podari narazit popripade rozbit vozidlo tak ho musi cele zaplatit?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Dominik,
maximálna spolúčas je vo výkše 2500€. Na mieste je možné uhradiť poistný poplatok 19€, ktorý znižuje túto spoluúčasť na max. 250€.

Tomáš

Dobrý deň,
o aký typ formule sa jedná? Niečo ako F1 alebo F3.

Michaela / NajZazitky.sk

Dobrý deň,
jedná sa o formulu typu F4.

Barbora

Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať,že aký je rozdiel medzi: "jazda za volantom-START,PILOT alebo len jazda za volantom?"
A este,chcela by som to venovať ako darček. Stačí to len normálne objednať a zaplatiť?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Barbora,
sú to len pracovné pomenovania. Rozdiel je len v dĺžke jazdy.
K objednávke dostane automaticky darčekový poukaz, pri doručení poštou/kuriérom aj v darčekovom balení.

Roman

Ahoj,chcem sa spýtať,že či sa jazdí aj v oktobri,alebo až na jar? chcem to venovať švagrovi k 50-ke a aby som vedel približny možny termin.Dakujem za odpoved.Roman

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Roman,
vzhľadom na chladné počasie sa v októbri jazdiť nebude, pretože je veľmi problematické udržať pneumatiky v správnej teplote aby držali na ceste. Poukaz má platnosť 12 mesiacov. Švagr si bude môcť užiť jazdu od apríla 2018.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov