Auto-moto zážitky- Originálny tip na darček pre muža

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Auto-moto zážitky a darčeky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Po stopách histórie Bratislavy na Prešporáčiku

 
Nechajte sa zlákať na vyhliadkové jazdy Bratislavou naším elegánom Prešporáčikom, ktorý Vás zoberie za tými „najvychytenejšími“ pamiatkami štýlovo! Nech sa páči, vyberte si z dvoch okruhov: Až na hrad alebo Staré Mesto a oživte históriu.
 
od 5 €
Zážitky SK

Jazda na štvorkolkách

 
Šialená jazda plná adrenalínu a zábavy vám nedá spávať tesne pred, ani dlho po tomto zážitku. Nelížte med cez sklo a vychutnajte si priamy kontakt s terénom. Jazda na štvorkolke vám poskytne úplne inú voľnosť ako kokpit a adrenalín v priamom prenose.
 
od 23 €
Zážitky SK

Jazda obrneným transportérom

 
Chcete si vyskúšať, aké to je previesť sa v obrnenom transportéri BVP drsným terénom bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte odvahu sami tento kolos riadiť? Teraz sa môžete prihlásiť aj ako spolujazdec a nechať sa tak „len zviesť".
 
od 25 €
Zážitky SK

Bratislava na Segway

 
Spoznajte Bratislavu na jedinečnej jazde. Ponúkame nezabudnuteľnú prehliadku mesta na ekologickom mestskom vozidle Segway. Vznášajte sa Bratislavou, prejdite jej zákutia a vychutnajte si neopakovateľnú jazdu.
 
od 30 €
Zážitky SK

Bratislava na Segway pre deti

 
Máte doma drobca, ktorý doma neobsedí? Zoberte ho na dobrodružnú jazdu na Segway po Bratislave. Čaká ho prehliadka hlavného mesta, skvelý netradičný zážitok a more zábavy. Neváhajte a darujte mu zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudne!
 
od 30 €
Zážitky SK

Kurz minimotocrossu

 
Chceli by ste si vyskúšať pocit, aký zažívajú vaši obľúbení motocrossoví pretekári, ale nemáte motorku ani potrebné skúsenosti? Jazda na terénnej minimotorke je skvelou príležitosťou ako začať. Kurz minimotocrossu vás naučí zvládať jazdu v teréne.
 
od 36 €
Zážitky SK

Motokurz pre ženy

 
Kurz slúži najmä ženám, ktoré si netrúfajú jazdiť na motocykli v bežnej premávke. Motoškola prebieha na rovinatom nespevnenom povrchu na motocykli Stomp – pitbike. Stroj poskytuje ženám väčšiu istotu, má nízko položené ťažisko a je ľahko ovládateľný.
 
od 36 €
Zážitky SK

Jazda na off-road Segway

 
Zdolajte mesačný terén na Zemi na novodobej dvojkolke segway. Zahrajte sa na kozmonautov a vydajte sa na výskum netradičných zážitkov na tradičných miestach. Spoločníčka do mesta aj na off road jazdu – segway má zmysel pre skvelú zábavu, aj adrenalín.
 
od 39 €
Zážitky SK

Adrenalín na offroad polygóne

 
Myslíte si, že ste už s autom skúsili všetko? 26 náročných prekážok preverí vaše zručnosti za volantom, ale hlavne pevné nervy pri strmhlavom klesaní, priam horolezeckom stúpaní, či jazde "bokom", ktoré odporujú všetkým zákonom gravitácie.
 
od 40 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Jazda na KTM X-Bow

 
Naštartujte adrenalín a vyskúšajte rakúsku predstavu o superšporte nového milénia. KTM X-bow v sebe skrýva rýchlosť, ovládateľnosť, množstvo technických inovácii a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3.9 s. Na čo čakať?
 
od 49 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari California

 
Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín, aj sebavedomie.
 
od 49 €

Jazda na Bentley

 
Luxus, dynamika, elegancia to všetko v sebe takmer 100 rokov spájajú automobily značky Bentley. Okúste na vlastnej koži ako 560 koní pod kapotou robustného britského gentlemana, s označením Continental GT, za pár sekúnd rozvibruje Vaše zmysly.
 
od 49 €
Zážitky SK

Motokros - Jazda na pretekovej motorke

 
Je určená pre ľudí, ktorí už vedia jazdiť na motorke. Skúsenosť s jazdou na motorke je nevyhnutná pre vyskúšanie pretekového motokrosového stroja Suzuki RMZ 250. Pri týchto tréningoch sa naučíte ako ovládať terénny motocykel.
 
od 54 €
Zážitky SK

Zážitková jazda na luxusnom elektromobile Fisker Karma

 
Fisker Karma, luxusný športový elektromobil dánskeho dizajnéra Henrika Fiskera, tvorcu lahôdok BMW Z8 a Aston Martin V-8 Vantage. Z montážnej linky vyšlo len 2500 kusov tejto technikou nabitej rarity. Nasadnite do jedného z nich.
 
od 54 €
Zážitky SK

Off-road jazda

 
Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.
 
od 58 €
Zážitky SK

Ariel Atom - Jazda na jednom z najrýchlejších áut na svete

 
Zabudnite na Porsche, Ferrari, či dokonca Lamborghini. Ariel Atom sa na tieto autá pozerá cez spätné zrkadlá. Teraz máte možnosť zažiť jedinečný pocit za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete a vyskúšať si brutálne zrýchlenie 0-100 km/h za 2.7s.
 
od 59 €
Akcia

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari F458 Italia

 
Ponúkame Vám skutočnú lahôdku medzi superšportami. Usadnite za volant Ferrari F458 Italia a pocíťte, čo znamená letieť s vetrom o preteky na vlastnej koži. Neváhajte a vydajte sa na malé cestné dobrodružstvo!
 
od 60 €
Zážitky SK

Jazda na Lamborghini Gallardo

 
Ste verným fanúšikom rýchlych áut a máte chuť si vyskúšať niečo naozaj adrenalínové? Tak usadnite do nášho Lamba! Zvuk motora je doslova symfóniou pre každého moto nadšenca. Neváhajte a plňte si svoje sny!
 
od 60 €
Zážitky SK

Jazda na Ford Mustang Cabrio GT

 
Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy - Mustangu, vás nenechá len tak sedieť doma. Príďte si vyskúšať čo dokáže 422 koní pod kapotou. Nevídaná motoristická celotelová masáž vás presvedčí o jeho kvalitách. Mustang je vysoko návykový!
 
od 70 €
Zážitky SK

Jazda na Honde Accord R na Slovakiaringu

 
Vypeckujte okruhový špeciál Honda Accord na maximum a to priamo na Slovakiaringu! Pozbierajte odvahu, utrite si pot z čela a otestujte svoje limity. Už nie je čas na pochybnosti... Nasaďte si helmu, práve štartujeme!
 
od 71 €
Zážitky SK

Zážitková jazda po opevnení

 
Nazrite do najpremyslenejšieho pevnostného systému, ktorý mal chrániť suverenitu predvojnového demokratického Československa. Unikátny pevnostný systém, postavený v rokoch 1935 – 1938 bol vo svojej dobe najdokonalejším na svete.
 
od 71 €
Zážitky SK

Jazda na snežnom skútri

 
Milovníci prírody, turisti, či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová, ako aj jej okolia, si určite prídu na svoje pri jazdení okolo tejto obce. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.
 
od 80 €
Zážitky SK

Škola šmyku

 
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
 
od 85 €
Zážitky SK

Off-road jazda na UAZ-e

 
Vyskúšajte si prejsť off-road dráhu s armádnym strojom UAZ. Vďaka nemu a svojim schopnostiam sa dostanete do extrémnych polôh, o ktorých ste ani netušili, že sú s autom možné.
 
od 90 €
Zážitky SK

Luxusný off-road Nissan Patrol

 
Nissan Patrol, offroadová legenda z krajiny vychádzajúceho slnka v sebe spája luxus, najmodernejšiu techniku a jedinečné jazdné vlastnosti, ktoré Vám vyrazia dych. Zaborený do vyhrievaného sedadla pochopíte, čo znamená boriť sa terénom!
 
od 90 €
Zážitky SK

Jazda na formule König

 
Deň v koži pilota formule F1 je ideálny spôsob na ochutnávku adrenalínového kokteilu na štyroch kolesách. Noha na podlahe, chrbát v sedadle a nenapodobiteľné hvižďanie motora. To je to pravé orechové servírované pre fajnšmekrov.
 
od 119 €
Akcia

Jazda autom Hummer H2

 
Terénne nástrahy prírodnej trate, neuveriteľná črieda pod kapotou a trasúci sa volant priamo vo vašich rukách. Aj tak chutí lahôdka na štyroch kolesách v prevedení terénneho Hummera H2 a jeho off road jazdy. Vyskúšajte jeho aj svoje limity.
 
od 123 €

Jazda na formule Renault 2.0

 
Splňte si svoj detský sen a staňte sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.
 
od 129 €

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

 
Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca.
 
od 129 €
Zážitky SK

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

 
Máte chuť na agroturistiku? Tak dovolenka na farme je pre Vás priam ako stvorená. Dojenie oviec, výroba ovčieho syra, príroda, ubytovanie v drevenici a dokonalý relax od rušného života - to je aktívna dovolenka plná zážitkov. Neváhaj a zrelaxuj!
 
od 138 €
Zážitky SK

Off-road víkend na východnom Slovensku

 
Navštívte rozprávkovo krásnu divočinu v područí národného parku Poloniny a spoznajte ďaleký východ našej krajiny. Víkend plný zážitkov okorení celodenný off-roadový výlet do okolia Stakčína, ktorý si užijú priaznivci štyroch kolies, aj milovníci prírody.
 
od 156 €
Zážitky SK

Riadenie vojenského nákladiaku

 
Ak sa chcete vrátiť v čase o pár desiatok rokov späť a fascinujú Vás terénne vozidlá, potom je tento program vytvorený na mieru práve Vám! Neďaleko Prahy máte možnosť vidieť rôzne druhy vojenskej techniky a vyskúšať si jazdu na ZIL 157 alebo 131.
 
od 158 €
Zážitky SK

Jazda tankom

 
Prežite naozaj adrenalínovú jazdu tankom po teréne, ktorým by ste nechceli ísť ani po vlastných. Jazdí sa cez les, potoky a blato. Preto sa pripravte na naozaj nezabudnuteľný zážitok. Toto Vaše auto určite nikdy nedokáže...
 
od 176 €
Zážitky SK

Po stopách 2. svetovej vojny

 
Zaujíma Vás história 2. svetovej vojny? Vyskúšajte si niekoľko celodenných programov v prostredí Českého lesa. V uniforme amerického vojaka strieľajte z historických zbraní, alebo si zajazdite legendárnym Jeepom. Váš zážitok zdokumentujeme na video.
 
od 177 €
Zážitky SK

Jazda na Ford Mustang Challenge

 
Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy Vás nenechá chladným. S automatickou prevodovkou sa vozidlo veľmi ľahko ovláda, takže si môžete jazdu naplno vychutnať. 330 koní pod kapotou zabezpečí ten pravý adrenalínový zážitok na okruhu.
 
od 199 €
Zážitky SK

Jazda na Porsche 911

 
Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na pretekárskom Porsche 911- zážitok na najvyššej úrovni. Toto Porsche je jedno z desiatich, ktoré bolo špeciálne upravené pre jazdu na okruhu. Vyskúšajte si na vlastnej koži adrenalín, ktorý zažíva okruhový jazdec.
 
od 199 €
Akcia

Závodný deň v Arieli Atom a formule

 
Ak Vám namiesto krvi v žilách koluje adrenalín, ste na správnom mieste. Máme pre Vás pripravený deň v spoločnosti štvorkolesového fešáka Ariel Atom a nádhernej krásky formule Renault 2.0. Jeden deň, dva superstroje a Vy za ich volantom!
 
od 219 €

Jazda na dvojsedadlovej formule

 
Prinášame Vám jedinečnú možnosť nechať sa zviesť v dvojmiestnej formule Renault 2.0. Toto vozidlo bolo postavené špeciálne v mekke motoršportu v Anglicku. Zažite na sedadle spolujazdca adrenalínovú jazdu, so skúseným profi pilotom za volantom.
 
od 229 €
Zážitky SK

Riadenie tanku

 
Vráťte sa v momente o niekoľko desiatok rokov späť, hneď ako usadnete za volant pancierového obrneného transportéru! Ako predjedlo dostanete prednášku, pri ktorej se zoznámite s vozidlom, do ktorého riadiacej kabíny čoskoro usadnete.
 
od 254 €
Zážitky SK

Jazda na pretekárskom aute Ford Fiesta

 
Zasadnite do vozidla vicemajstra sveta seriálu ETCC Ford Fiesta ST 1600. Vyrazte na Slovakiaring a na vlastnej koži otestujte kúsky, ktoré dokáže stvárať toto autíčko v pretekárskej úprave. Jazda plná adrenalínu je ideálna pre začiatočníkov na okruhu.
 
od 299 €
Akcia

Jazda na formule na Slovakiaringu

 
Deň v koži pilota formule F1 je ideálny spôsob na ochutnávku adrenalínového kokteilu na štyroch kolesách. Noha na podlahe, chrbát v sedadle a nenapodobiteľné hvižďanie motora. To je to pravé orechové, servírované pre fajnšmekrov.
 
od 349 €
Akcia

Riadenie obrneného transportéru

 
Adrenalín stúpa, ťažké pásy rozrývajú zem a Vy ste v úlohe vodiča obrneného transportéru BVP-1. Vašou úlohou je ukočírovať 13-tonový kolos a doviesť posádku do bezpečia. Priamo hľaď, pochodom v chod!
 
od 396 €
Zážitky SK

Pretekárom v reálnych pretekoch na BMW špeciáli

 
Zažite naozajstné preteky - žiadnu napodobeninu! Stanete sa pilotom BMW špeciálu v reálnych vytrvalostných pretekoch a zajazdíte si bez nutnosti vlastniť licenciu. Čaká na Vás BMW radu 3, ktoré sa sami pokúsite skrotiť. Ale pozor! Je to silne návykové...
 
od 482 €
Zážitky SK

 
 
Auto-moto

Dostali ste úlohu obdarovať nadšenca vône benzínu a spálených pneumatík?  Potom je rýchlosť, adrenalín a zábava na štyroch kolesách to, čo hľadáte. Originálne darčeky určené pre fanúšikov automobilových zážitkov im zaručene rozprúdia krv v žilách. Darčeky pre mužov motoristov sú tým pravým oživením každodenného stereotypu a zároveň testom ich odvahy.

 

Darčeky pre mužov motoristov

  • Rýchla jazda – autokros, motokros, race taxi, formula či červené ferrari? Vychutnajte si so zatajeným dychom všetko, čo vám rýchla jazda ponúka. Adrenalínový darček pre mužov by mal určite obsahovať zrýchlenie na kolesách.
  • Off-road jazda – veľké kolesá, nerovný terén a extrémne polohy zabezpečia originálne zážitky, na ktoré sa nezabúda. Zísť mimo cesty konečne nie je zakázané. Nabažte sa nerovností, preverte svoje zručnosti a užite si deň plný zábavy. Darčeky pre mužov v štýle off-road nie sú scestné.
  • Jazda na špeciálnych prostriedkoch – láka vás segway, Hummer H2, snežný skúter či obrnený transportér? Pripútajte sa prosím, vyrážame! Splňte mužom detský sen a darujte im originálny darček navrhnutý špeciálne pre mužov.
  • Kurz zručností za volantom – škola šmyku alebo kurz bezpečnej jazdy na motorke predstavujú výchovnú stránku motorizovaných prekvapení. S prímesou rýchlosti, okorenené adrenalínom poskytnú okrem nových zručností aj originálny zážitok s praktickým využitím. Darček pre mužov 2 v 1 na 4 kolesách zďaleka nie je len o číslach. 

 

Originálny darček, ktorý poteší každého muža i chlapca, sa odohráva na štyroch kolesách.  Zážitkové darčeky pre mužov sú to pravé štvorkolesové.