Netradičné povolania na skúšku ako darček pre muža a pre ženu

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Povolania na skúšku

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Točenie na hrnčiarskom kruhu

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 24 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Kurz keramiky

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 44 €
Zážitky SK

Pochod na snežniciach

 
Zasnežené pláne, stromy pokryté snehom, obraz ako z rozprávky Mrázik. Neborte sa snehom ako Ivan hľadajúci Nasťu. Príroda pod bielou perinou je teraz dostupná aj pre Vás. Nasaďte na nohy snežnice a vkročte so skúseným sprievodcom do rozprávkového sveta.
 
od 45 €
Zážitky SK

Letecký simulátor Airbusu A320

 
Objavte nevšedný zážitok a usaďte sa do nášho realistického kokpitu Airbusu A320. Uchopte "joystick" a vyskúšajte si prácu pilota dopravného lietadla, ktorý vás úplne dostane. Vydajte sa na let vášho života!
 
od 75 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vetroň

 
Nádherný pohľad na okolitú prírodu z výšky, upokojujúce ticho pri kĺzaní vzduchom a kormidlo vetroňa vo Vašich rukách, ktoré tomu všetkému dodáva tú správnu dávku adrenalínu. Na takúto nádheru sa už nemusíte pozerať len zo zeme, môžete si ju vyskúšať.
 
od 78 €
Zážitky SK

Lamí bača

 
Doprajte deťom nevšedný jedinečný zážitok s netypickým "domácim miláčikom". Spoločne sa zabavíte a oddýchnete si od každodenných starostí. Originálny zážitkový program v spoločnosti lám bude nezabudnuteľný pre malých i veľkých!
 
od 88 €
Zážitky SK

Letecký simulátor - Pilotovanie Boeingu 737

 
Chceli by ste byť aspoň na chvíľu pilotom dopravného lietadla? Vyskúšajte reálny simulátor Boeingu 737 už aj v Bratislave. Dramatický let na hranici tragédie, alebo pokojný prelet ponad zasnežené Alpy? Výber je na Vás, skontrolujte systémy a vzlietnite!
 
od 109 €
Zážitky SK

Staň sa fotomodelkou

 
Vyskúšajte si aké je to byť fotomodelkou. Že nie ste krásna? Kďeže. Každá žena je pekná a žiadna nie je dokonalá. Skúsený fotograf Vám pomôže vychutnať si fotografické sedenie. Domov si odnesiete fotografie, z ktorých budete milo prekvapená Vy aj okolie
 
od 150 €
Zážitky SK

Pilotom na skúšku - vrtuľník

 
Dokážte, že nie ste o nič horší ako nástupník anglickej kráľovnej č. 2. Nasaďte si štýlové pilotky a naučte sa pár grifov od skúseného pilota helikoptéry. Pojmy ako rotor či vztlak už pre vás nikdy nebudú španielskou dedinou. Staňte sa pilotom vrtuľníka.
 
od 249 €
Zážitky SK

 
 
Povolania na skúšku

Snívali ste od malička stať sa pilotom či jazdcom formuly, no osud vás zavial iným smerom? Stále vás láka predstava byť pilotom aspoň na skúšku a zažiť ten pocit prinajmenšom raz? Zážitkové darčeky vám splnia váš detský sen do bodky.

Zážitkové darčeky - povolania na skúšku vám priblížia zákulisie jednotlivých profesií a poodhalia rúško tajomstva, ktoré ich robí takými lákavými. Zároveň umožnia poodhaliť vaše skryté rezervy. Možno sa vám váš sen zapáči natoľko, že sa rozhodnete ísť pevne za ním. Alebo zmeníte smer svojej jazdy a presedláte na inú profesiu. A možno naopak, budete spokojnejší s tou aktuálnou.

Každopádne raz zažiť je oveľa viac ako 100x počuť, tak neváhajte a vyskúšajte zážitkové darčeky vo forme vysnívaných povolaní.

 

Tipy na darček

  • Tip na darček vo vzduchu - pilot na skúšku, letecký simulátor či pilotovanie skutočného lietadla, vetroňa alebo vrtuľníka nie je zďaleka také vzdialené ako sa na prvý pohľad zdá.
  • Tip na darček vo vode – staňte sa kapitánom motorového člna a spoznávajte zákutia Baťovho kanála a jeho okolia. Alebo sa ponorte do hlbín tajomstva potápačov so skúseným inštruktorom.
  • Tip na darček zručnosti – hrnčiarska škola remesiel vám ukáže nielen ako správne rozkrútiť hrnčiarsky kruh či pripraviť hlinu. Tento zážitkový darček vám zároveň zanechá spomienku v podobe vlastnoručne vytvoreného výrobku.
  • Tip na darček pre motoristov - ak túžite stať sa jazdcom formuly, prípadne autokrosovým pretekárom, zacítiť vôňu kokpitu, trasenie kolies a pocit víťaza, máme pre vás tip, ktorý rozbúši vaše srdce a zdvihne vám adrenalín.
  • Tip na adrenalínový darček - riadiť tank, vojenský nákladiak alebo byť členom policajného či SWAT komanda je tiež lepšie vyskúšať si skôr ako budete priamo v akcii. Zažite chvenie nielen v žalúdku a premôžte sami seba.
  • Tip na darček - ak vás láka exotika, objavte život zvierat v ZOO z druhej strany plota. Pobyt na ranči alebo na salaši vás zas zasvätí do prác okolo domácich zvierat. Ideálny tip na darček aj pre deti či rodiny.

 

Povolanie na skúšku je nielen super zábava, ale aj vynikajúci spôsob spoznávania z druhého brehu. Zážitkové darčeky – povolania na skúšku sú skvelým tipom pre každú vekovú kategóriu, pre jednotlivcov aj skupiny. Vyskúšajte ako chutia sny so zážitkovými darčekmi.