Kurzy ako netradičné darčeky pre mužov aj pre ženy

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Kurzy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Umelecké kurzy pre deti aj dospelých

 
Nechajte sa zaviesť do sveta plného farieb a fantázie. Zažite príjemnú, kľudnú a tvorivú atmosféru umeleckého kurzu v úzkom kruhu ľudí. Naučíte sa pracovať s rôznymi materiálmi a technikami a domov si odnesiete vlastný výrobok alebo darček pre blízkych.
 
od 19 €
Zážitky SK

Točenie na hrnčiarskom kruhu

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 24 €
Zážitky SK

Kurz minimotocrossu

 
Chceli by ste si vyskúšať pocit, aký zažívajú vaši obľúbení motocrossoví pretekári, ale nemáte motorku ani potrebné skúsenosti? Jazda na terénnej minimotorke je skvelou príležitosťou ako začať. Kurz minimotocrossu vás naučí zvládať jazdu v teréne.
 
od 36 €
Zážitky SK

Motokurz pre ženy

 
Kurz slúži najmä ženám, ktoré si netrúfajú jazdiť na motocykli v bežnej premávke. Motoškola prebieha na rovinatom nespevnenom povrchu na motocykli Stomp – pitbike. Stroj poskytuje ženám väčšiu istotu, má nízko položené ťažisko a je ľahko ovládateľný.
 
od 36 €
Zážitky SK

Pole dance - tanec na tyči

 
Pole dance je zaujímavejší a mnohostrannejší ako obyčajný tanec. Je to zvláštna kombinácia krásy, plastickosti, sexuality, športu a fitness. Tanec na tyči vám zvyšuje pružnosť, rozvíja plastickosť, sexualitu a sebaistotu. Príďte a presvedčte sa!
 
od 36 €
Zážitky SK

Škola výroby zázrivských korbáčikov

 
Chutia Vám zázrivské syrové korbáčiky a neviete ako sa vyrábajú? My Vám to nielen ukážeme, ale Vás to aj naučíme. Zruční domáci uchovávatelia tradícií vás zasvätia do tajov výrobných postupov našich predkov. To, čo si vyrobíte si beriete so sebou.
 
od 37 €
Zážitky SK

Golf na skúšku

 
Green, chip, putt či tee Vám nič nehovorí? Spoznajte golfovú terminológiu a staňte sa na chvíľu golfistom. Pod dohľadom golfového trénera sa naučíte základy tohto vznešeného športu, ktorý nie je len pre bohatých! Úvodná lekcia golfu Vás vtiahne do deja!
 
od 39 €

Kreatívny kurz keramikára pre 2 osoby

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov v srdci slovenského keramikárstva , v Modre, v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike. Nevytáčajte sa, radšej zrelaxujte a naučte sa točiť na hrnčiarskom kruhu.
 
od 39 €
Zážitky SK

Ochutnajte kiting

 
Zažite pocit úplnej slobody! Vyskúšajte, ako chutí adrenalín v podaní kitingu. Rozdajte si to s vetrom a ovládnite kite ako profík! Zažijete krátky, ale za to intenzívny kurz kiteboardingu, ktorý Vám predstaví novú dimenziu športu a zábavy!
 
od 40 €
Zážitky SK

Kurz keramiky

 
Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Podľahnite jej aj Vy.
 
od 44 €
Zážitky SK

Individuálny kurz flamenca a rytmiky

 
V rytme klusu španielskeho plnokrvníka, hrdo a s ľahkosťou vytancujete tajný, doteraz neobjavený kúsok svojej duše. Tanečný kurz je vedený kvalifikovaným lektorom a aktívnym umelcom.
 
od 48 €
Zážitky SK

Kurz fotografovania

 
Kurzy fotografovania sú určené všetkým, ktorí majú radi fotografiu – či už ste amatér, ktorý má fotku ako hobby alebo ste profesionál, ktorý chce upevniť svoje znalosti, či už fotíte desaťročia alebo zatiaľ iba dni.
 
od 59 €
Zážitky SK

Skialpinizmus - zoznamovací kurz

 
Uniknite z preplnených zjazdoviek do tichej prírody. Nasaďte si lyže, zatnite zuby a vykročte na cestu za nádhernými výhľadmi. Lyžovanie na čerstvom prašane Vás nechá zabudnúť na únavu v nohách. Skialpinizmus je Vaša brána do nepoznaného sveta.
 
od 60 €
Zážitky SK

Lavíny - zoznamovací kurz

 
...ste skialpinista, freeraider alebo zimný turista? Pohybujete sa po zasnežených snehových pláňach? Ak áno, tak príďte prežiť príjemný deň sám alebo s kamarátom, či s partiou a naučíte sa základné postupy bezpečného pohybu v lavinóznom teréne.
 
od 60 €
Zážitky SK

Kurz lezenia

 
Na škole skalolezenia sa naučíte všetko potrebné na to, aby ste liezli v skalkárskych oblastiach. Naučíte sa istiť partnera, pracovať s lanom a horolezeckou technikou. Spoznáte klasifikáciu skalolezeckých ciest. Vyleziete a zlaníte primeranú cestu.
 
od 60 €
Zážitky SK

Prechod Malou Stanišovskou jaskyňou so skúsenými jaskyniarmi

 
Chcete s nami objaviť tajomstvo podzemnej krásy nezvyčajne, dobrodružne a zaujímavo? Nechcete sa tlačiť v skupine so školským výletom? Čaká na Vás tma, podzemné bludisko a atmosféra jaskyne s individuálnym prístupom.
 
od 60 €

Škola prípravy kávy

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára.
 
od 69 €
Zážitky SK

Škola varenia pre gurmánov

 
Vycibrite svoje kuchárske zručnosti a ulahoďte chuťovým pohárikom nielen svojich blízkych. Slovenskí a českí majstri kuchári z najvychýrenejších reštaurácií odhalia rúško tajomstva ukrývajúce lahodné chute špecialít, ktoré stoja za gurmánsky hriech.
 
od 69 €
Zážitky SK

Akčná streľba

 
Láka vás mierenie na ciele rôzneho druhu? Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Strelnica vám poskytne priestor zacieliť na akýkoľvek terč. Vyskúšajte si, aké je byť poľovníkom, vojakom či športovým strelcom.
 
od 70 €
Zážitky SK

Ako prežiť...

 
Prežiť či neprežiť? To je otázka. 24 hodín simulovaného prežitia v prírode bude pre Vás nezabudnuteľné dobrodružstvo a zároveň kurz, ktorý Vám dokáže v krízovej situácií zachrániť život. Vyskúšajte si, čo zažíva Bear Grylls pri svojich putovaniach.
 
od 80 €
Zážitky SK

Škola šmyku

 
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
 
od 85 €
Zážitky SK

Kurz pre milovníkov kávy - domáce espresso

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára. Kurzom vás prevedie profesionálny barista Richard Stehlík. Vaša ranná káva už nebude nikdy to čo bývala. Na zdravie.
 
od 93 €
Zážitky SK

Letecký simulátor - Pilotovanie Boeingu 737

 
Chceli by ste byť aspoň na chvíľu pilotom dopravného lietadla? Vyskúšajte reálny simulátor Boeingu 737 už aj v Bratislave. Dramatický let na hranici tragédie, alebo pokojný prelet ponad zasnežené Alpy? Výber je na Vás, skontrolujte systémy a vzlietnite!
 
od 109 €
Zážitky SK

Výcvik komanda SWAT

 
S.W.A.T. - tieto 4 písmená vzbudzujú u väčšiny ľudí patričný rešpekt. Sú synonymom pre ozbrojené zásahové komando / jednotku rýchleho nasadenia / špeciálne zbrane a taktiky. Teraz aj Vy dostávate jedinečnú príležitosť skúsiť si výcvik jednotiek S.W.A.T.
 
od 124 €
Zážitky SK

Kreatívny pobyt v Modre

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov. Pobyt obohatený o kurz keramiky si užijete v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike, v srdci slovenského keramikárstva v Modre, kde sa dnes nachádza hotel s múzeom modranskej keramiky.
 
od 127 €
Zážitky SK

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

 
Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca.
 
od 129 €
Zážitky SK

Zoskok padákom- solo

 
Základný kurz je určený pre tých, ktorí ešte nevyskúšali ten úžasný pocit vznášať sa medzi nebom a zemou a chcú sami skúsiť zoskoky na padáku. Je to najčastejší spôsob ako začať s parašutizmom.
 
od 140 €
Zážitky SK

Kurz prežitia

 
Ste ochotní vzdať sa vymožeností 21.storočia a prežiť bez nich? Šťastie praje pripraveným a my vás naučíme získať si ho. Niekedy neuveriteľné, inokedy adrenalínové, no v konečnom dôsledku vysoko praktické zručnosti Robinsona vás dokážu zachrániť.
 
od 150 €

Kurz líčenia

 
Každá žena vníma jednotlivé štýly make-upu subjektívne a každá má svoju predstavu o dokonalom vzhľade. Každá má ale svoj osobitý štýl a niektoré sa v tom ošiali trendov stále nenašli. Nechajte si poradiť od odborníčky a naučte sa ako zdôrazniť vašu krásu.
 
od 180 €
Zážitky SK

Škola mini varenia u Vás doma

 
Neviete ešte variť a čarovanie v kuchyni Vás láka alebo už máte s varením skúsenosti a chcete sa zdokonaliť? Absolvujte kurz varenia v pohodlí domova a spojte príjemné s užitočným. Neváhajte a naučte sa kuchtiť zábavnou formou!
 
od 186 €
Zážitky SK

Kurz varenia domáceho piva

 
Uvariť si vlastné pivo je snom mnohých pivkárov. Veľa ľudí si myslí že sa to doma urobiť nedá, ale opak je pravdou. Doma varené pivo je nielen že "pitné", ale dokonca aj lepšie ako to z obchodu.
 
od 240 €
Zážitky SK

Kurz potápania

 
Potápanie je vraj jednou z najkrajších foriem relaxu. V našom kurze potápania sa naučíte správne skontrolovať a pripraviť si potápačskú výstroj tak, aby bol Váš ponor vždy bezpečný a tiež to, ako zvládať obrovský tlak vody na Vaše telo.
 
od 248 €
Zážitky SK

Samostatný zoskok padákom z výšky 4000m

 
Zoskok padákom IAFF znamená maximálnu dávku adrenalínu vypustenú z výšky 4000m. Samostatný zoskok z 4000m prebieha za asistencie dvoch inštruktorov. Ako predjedlo si skočíte klasický tandemový zoskok, ktorý Vás pripraví na poriadnu porciu adrenalínu.
 
od 480 €
Zážitky SK

 
 
Kurzy

Kurzy v ponímaní darčekov nie sú klasické vzdelávacie aktivity, ktorých sa zúčastňujete z povinnosti a ich efekt je úmerný vášmu (ne)pozitívnemu postoju. Kurzy ako zážitkové darčeky sú úplne iné. Poskytnú vám nové vedomosti, rozšíria obzory, no formou, ktorú oceníte v každom veku aj postavení. Nejde totiž o klasický vzdelávací kurz, ale o zážitok, ktorý vám zostane v pamäti spolu so získanými zručnosťami.

A okrem toho je kurz v podaní zážitkového darčeka stále vysoko praktický. Veď posúďte sami.

 

Zážitkové darčeky – kurzy

  • Kurzy zručnosti - zážitkový darček Škola šmyku vám zachráni život na nepredvídateľnom povrchu, kurz prežitia aj v krízovejšej situácii.  Škola varenia či prípravy kávy z vás spraví nielen gurmánov, ale aj skvelých hostiteľov. Absolvovaním zážitkového darčeku v podobe takéhoto kurzu budete mať zážitok nielen vy, ale aj vaši hostia či najbližší.
  • Športové kurzy – začiatočníkov zasvätia do tajov športu, pokročilým odhalia grify úspešných. Zážitkové darčeky v podobe športových kurzov určite potešia všetkých fanúšikov pohybu.  
  • Talentové kurzy - zážitkové darčeky orientované na talent vám umožnia objaviť vaše rezervy a zažiť ich nový rozmer. Radi by ste sa zdokonalili v tanci alebo naučili vášho partnera aspoň pár základných krokov pred svadbou či plesom? Škola tanca v podaní profesionálov vám pomôže odhaliť nielen čaro ladných pohybov, ale aj ich skrytú vášeň. A kurz profesionálneho fotografovania vám umožní uchovať si všetky spomienky ako živé.
  • Povolanie na skúšku – snívate od malička byť pilotom? Aké to v skutočnosti je? Zvládli by ste toľkú zodpovednosť alebo radšej zostanete pasažierom? Kurz povolanie na skúšku vám pomôže odhaliť úskalia vysnívaných profesií a zároveň prežiť úžasný deň.

 

Kurzy teda vôbec nemusia byť nudné. Kurzy rôzneho zamerania plné zážitkov sú ideálnymi darčekmi pre všetky vekové kategórie, pohlavia a vysoko pragmatických oslávencov. A pokiaľ si nie ste istý, či trafíte ten správny kurz po hlavičke, darujte darčekové poukazy, ktoré praktickosť zážitku ešte zvýšia.