Zážitky a darčeky - Gurmánske zážitky

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Gurmánske zážitky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 

Prehliadka remeselného pivovaru s degustáciou piva

 
Máte už po krk nevýrazných pív od veľkoproducentov? Opáčte remeselný pivovar Karpat, pochutnajte si na krígli originálneho nápoja. Okrem degustovania, nakuknete do sládkovej kuchyne a prezriete si z čoho a ako sa pivo varí. Ráčte vstúpiť a na zdravie!
 
od 14 €
Zážitky SK

Nadpozemský zážitok vo vyhliadkovej veži UFO

 
Presvedčte sa, že byť unesený neznámym lietajúcim objektom nemusí byť vôbec nepríjemné. Nechajte sa pokojne unášať výhľadom na Bratislavu z 95 m vysokej veže UFO nad Bratislavským Mostom SNP a ako bonus k tomu ešte dostanete nadpozemské prekvapenie.
 
od 20 €

Večera v oblakoch

 
Jedzte, pite a hodujte ako antickí bohovia - v oblakoch. Jedinečný projekt Večera v oblakoch, tento rok zavíta aj na Slovensko aby vyzdvihla tých najlepších kuchárov do výšky 50 metrov. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok.
 
od 29 €
Zážitky SK

Kurz prípravy sushi pre deti

 
Ste rodičom malého kuchára, ktorý rád pomáha v kuchyni? Zúčastňuje sa prípravy jedla a kombinuje chute? Prihláste ho na náš detský kurz prípravy sushi a spojte príjemné s užitočným. Kto vie, možno sa práve z neho stane nefalšovaný sushi majster!
 
od 30 €
Zážitky SK

Degustácia vína v historickej pivnici

 
Na Modre je krásne, že v nej nenájdete dve rovnaké starodávne pivnice, pričom každá z nich je zaujímavá a dýcha históriou. Pivnica s pôvodnou dochovanou vstupnou chodbou, v ktorej sa pri čistení našla stará kamenná ľadovňa, je jedna z najstarších v Modre.
 
od 35 €
Zážitky SK

Škola výroby zázrivských korbáčikov

 
Chutia Vám zázrivské syrové korbáčiky a neviete ako sa vyrábajú? My Vám to nielen ukážeme, ale Vás to aj naučíme. Zruční domáci uchovávatelia tradícií vás zasvätia do tajov výrobných postupov našich predkov. To, čo si vyrobíte si beriete so sebou.
 
od 37 €
Zážitky SK

Romantická večera v tradičnom šate

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.
 
od 38 €
Zážitky SK

Kurz prípravy sushi

 
Ste milovníkom japonskej kuchyne? Radi si zájdete na sushi a máte chuť si spraviť túto zdravú a pritom lahodnú pochutinu doma? Pridajte sa k nám a absolvujte kurz prípravy sushi. Svoj výtvor budete môcť po skončení kurzu zjesť!
 
od 50 €
Zážitky SK

Romantická večera v historickom hoteli

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Prekvapte svoju polovičku a zažite romantiku v najstaršom slovenskom hoteli v neopakovateľnom prostredí so štýlom a noblesou…
 
od 52 €
Zážitky SK

Romantická večera s privátnou vírivkou

 
Ak je Vaša predstava o ideálnom zážitku romantická večera s Vašou láskou a relax v privátnej vírivke, ste na správnom mieste. Vychutnajte si spoločnosť jeden druhého a sústreďte sa len na pôžitok z jedla a dokonalé uvoľnenie.
 
od 56 €
Zážitky SK

Súkromný vstup do wellness pre dvoch

 
Majte sa na chvíľu ako páni. Žiadne preplnené sauny kde si podávate kľučku s húfom ďalších ľudí. Privátny wellness, ktorý zahŕňa vírivku, fínsku saunu a infrasaunu bude k dispozícii len a len Vám. Neváhajte a vstúpte do sveta kde, je oddych garantovaný.
 
od 59 €
Zážitky SK

Romantická večera s wellness na Sliezskom dome

 
Poďakujte svojej milovanej osobe netradičnou formou. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme na najvyššie položený slovenský horský hotel, kde je pre Vás pripravené wellness s panoramatickým výhľadom. Večer zakončíte trojchodovou romantickou večerou. Hor sa!
 
od 60 €
Zážitky SK

Romantická večera vo veži

 
„Zakliata princezná nebola vo veži pretože ju zakliala ľudská zloba, ale pre ticho, ktoré toto miesto sprevádza, pre jej opojné prítmie a pre dokonalú vôňu... „ Overte si pravdivosť týchto slov z Vyhliadkovej Veže hotela Majolika. Panstvo, ráčte vstúpiť.
 
od 60 €
Zážitky SK

Škola varenia pre gurmánov

 
Vycibrite svoje kuchárske zručnosti a ulahoďte chuťovým pohárikom nielen svojich blízkych. Slovenskí a českí majstri kuchári z najvychýrenejších reštaurácií odhalia rúško tajomstva ukrývajúce lahodné chute špecialít, ktoré stoja za gurmánsky hriech.
 
od 69 €
Zážitky SK

Škola prípravy kávy

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára.
 
od 69 €
Zážitky SK

Ochutnávka čokolády

 
Vychutnajte si tie najlepšie pochúťky, ktorým nikto neodolá. Nebude sa však podávať čokoláda, ktorú poznáte z bežných pultov predajní. Do Vašich úst sa dostane len to najkvalitnejšie. Ochutnáte kakaové bôby, čokoládu s fialkami alebo 90% či 100% čokoládu.
 
od 72 €
Zážitky SK

Ochutnávka vín

 
Ochutnajte poklady, ktoré sa zrodili v tých najlepších slovenských vinohradoch. Degustácia vína v sprievode skúseného znalca je lahôdkou pre každého milovníka tohto ušľachtilého nápoja. Vychutnajte si aj Vy tento príjemný zážitok.
 
od 90 €
Zážitky SK

Kurz pre milovníkov kávy - domáce espresso

 
Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára. Kurzom vás prevedie profesionálny barista Richard Stehlík. Vaša ranná káva už nebude nikdy to čo bývala. Na zdravie.
 
od 93 €
Zážitky SK

Gurmánsky zážitok v Chateau Herálec

 
Potešte svoju polovičku a vychutnajte si spolu nevídaný gurmánsky zážitok v podobe 6-chodového degustačného menu v historickom sídle Chateau Herálec. Gastronomický koncept reštaurácie vychádza z tradícií českej kuchyne v sviežom prevedení 21. storočia.
 
od 95 €
Zážitky SK

Ochutnávka luxusných slovenských destilátov

 
Ručné triedenie, optimálne kvasenie a destilácia pomocou najmodernejšej technológie vdychujú destilátom dušu, ktorá sa potom naplno rozvinie ich zrením. Výsledkom sú ušľachtilé destiláty, ktorých jemná chuť harmonizuje s lahodnou vôňou ovocia.
 
od 100 €
Zážitky SK

Noc v sídle grófa Huňadyho v Mojmírovciach

 
Ocitnite sa na chvíľu v koži grófa Huňadyho. Noc v sídle starého uhorského rodu v sebe spája všetko, čo si predstavujete pod pojmom romantika. Štýlové ubytovanie v kaštieli, trojchodová večera, či wellness - to všetko obklopené nádherným anglickým parkom.
 
od 129 €
Zážitky SK

Dokonalá romantika

 
Doprajte radosť svojej „polovičke“ pôžitkom z romantiky... Oslávte Vašu spoločnú lásku a vychutnajte si príjemnú atmosféru vo dvojici. Nájdite si čas na tak vzácne prežité chvíle jeden pre druhého. Vy a Vaša polovička si to zaslúžite!
 
od 139 €
Zážitky SK

Private chef - kuchár do domu

 
Žiadny stres z nakupovania a varenia, čerstvé a kvalitné suroviny, úspora času a originálny kulinársky zážitok. To je Private chef, ktorý navarí zdravé a chutné jedlo v pohodlí Vášho domova. Kuchár do domu už nie je len pre bohatých a slávnych!
 
od 153 €
Zážitky SK

Škola mini varenia u Vás doma

 
Neviete ešte variť a čarovanie v kuchyni Vás láka alebo už máte s varením skúsenosti a chcete sa zdokonaliť? Absolvujte kurz varenia v pohodlí domova a spojte príjemné s užitočným. Neváhajte a naučte sa kuchtiť zábavnou formou!
 
od 186 €
Zážitky SK

Kurz varenia domáceho piva

 
Uvariť si vlastné pivo je snom mnohých pivkárov. Veľa ľudí si myslí že sa to doma urobiť nedá, ale opak je pravdou. Doma varené pivo je nielen že "pitné", ale dokonca aj lepšie ako to z obchodu.
 
od 240 €
Zážitky SK