Škola šmyku

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 

Kurzy

Škola šmyku

kurz šmyku
 
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 85 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj
98_1
Skladom 85 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Trenčiansky kraj
98_2
Skladom 99 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj
98_3
Skladom 139 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Rakúsko
98_4
Skladom 119 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Rakúsko
98_5
Skladom 179 €

Čo ponúka škola šmyku?

Škola šmyku je praktický darček pre každého vodiča. Či máte v správe vlastné auto alebo služobné referentské vozidlo, s každým sa môžete dostať do neočakávaných situácií. Škola šmyku je zameraná práve na ne. Pomôže vám zvládnuť každodenné stavy na cestách, zlepšiť vaše reakcie a viac využívať predvídavosť a intuíciu. Škola šmyku vám odhalí silné a slabé stránky vozidla a pomôže uvedomiť si aj tie vaše, aby ste sa vedeli vzájomne podporiť a vykĺznuť z cestných aj scestných nepríjemností.

Ako prebieha škola šmyku?

Kurz Compact pre začínajúcich vodičov

Cenovo veľmi dostupný tréning vytvorený pre začínajúcich vodičov a absolventov autoškôl, ktorí vlastnia vodičské oprávnenie kratšie ako 1 rok (zvýhodnená cena). Alebo vodičom, ktorí by radi vyskúšali o čom škola bezpečnej jazdy - škola šmyku - je, predtým ako by absolvovali celodenný tréning.

 

Kurz Compact

Tréning Compact vám pomôže lepšie spoznať vaše vozidlo, jeho správanie sa v rôznych situáciách, zdokonaliť sa v jeho riadení a nadobudnúť tak dôležitú istotu za volantom. U nás si vyskúšate rôzne povrchy - suchý, mokrý povrch, ľad a aj zmiešané povrchy. Precvičíte si aj schopnosť rýchlej reakcie a následného správne vykonaného vyhýbacieho manévru prekážke na vozovke. Inštruktor vám detailne vysvetlí schopnosti a funkcie systému ABS, vďaka ktorému nás samotné auto vie „podržať“ v slabších krízových situáciách a pomôže nám ich zvládnuť. 

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

 

Kurz Intensiv

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 2 hodiny, prax 4-5 hodín (začiatok o 09:00 – koniec o 17:00).

Škola šmyku vás naučí poznať svoje vozidlo tak, aby ste ho mohli správne ovládať. Od nastavenia sedadla, držania volantu, predvídania krízových situácií, až po rôzne rady a tipy uľahčujúce jeho riadenie.

Praktická časť je zameraná na zdokonalenie jazdnej techniky na klzkých povrchoch simulujúcich zľadovatelý povrch vozovky. Brzdenie, akcelerácia, správny prejazd zákrutou, vyhýbanie sa prekážke, predchádzanie šmyku a jeho zvládanie. Škola šmyku vám dá overený návod do reálnych situácií. Praktický výcvik môžete absolvovať aj vo vozidle, ktoré Vám v prípade záujmu môžeme prenajať. Školu šmyku však odporúčamu absolvovať na vlastných vozidlách. 

Zážitok zahŕňa: prenájom areálu, prenájom konferenčnej sály, technické a organizačné zabezpečenie kurzu, hlavný inštruktor, pomocný inštruktor, teoretická príprava, praktické cvičenia na polygóne na vlastnom aute.

Dôležité informácie o škole šmyku: 

Sezóna/počasie: Kurz bezpečnej jazdy je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pre extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek vodiča- 17 rokov, platný vodičský preukaz, vlastné vozidlo. Po záväznej rezervácií termínu je možné zmeniť termín najneskôr 7 dní vopred. V opačnom prípade nie je zmena termínu možná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.

Miroslava

Dobrý deň chcela by som sa poinformovať ohľadom školy šmyku. Pre svojho snúbenca by som chcela zarezervovať jazdu kde si vyskúša šmyky počas rozneho terénu. Mohla by som za opýtať ako to je a na kolko hodin sa dá zarezervovať taketo niečo. Ďakujem za info.

Zdenko/Najzazitky.sk

Dobrý deň,
v našej ponuke máme dva kurzy kratší Compact a dlhší Intensiv. Termíny sú niekoľko krát do mesiaca. Všetky podrobnosti nájdete priamo v ponuke.

Mária Medveďová

Dobrý deň! Uvažujem, že venujem synovcovi poukaz na Školu šmyku. Vodičské oprávnenie získal na jar tohto roku, takže by pre neho bol najvhodnejší kurz Compact. Chcem sa opýtať, či aj v tomto prípade platí platnosť poukazu 1 rok, alebo je nutné ho využiť do roka od získania vodičáku, aby bola splnená podmienka kurzu (čerstvý vodič). Ďakujem za odpoveď!

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Mária,
pre splnenie podmienok by mal kurz absolvovať do roka od vydania vodičského preukazu.

Monika

Dobrý deň, aké sú podrobnejšie špecifikácie pre Compact a Intensiv? Vďaka

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Monika,
kurzy sú podrobne opísané v texte ponuky. Oba kurzy sú zamerané na zvládanie šmyku. Kurz Intensiv je dlhší a teda rozoberá problematiku podrobnejšie oveľa dlhšie tráva aj jeho praktická čast.

Andy

Dobrý deň, v Rakúsku je inštruktor na kurze a takisto aj dohodnutie termínu riešiť v slovenskom jazyku?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Andy,
kurzy v Pachfurthe robí rovnaký prevádzkovateľ ako v Trečíne. Všetko prebieha v slovenčine.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.