Škola šmyku

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Škola šmyku

98
Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj: 71 € bez DPH
85 € s DPH
:
 
 
Škola šmyku
zväčšiť obrázok
Zážitky SK
kurz šmyku
 
 
 
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj Skladom 85 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Trenčiansky kraj Skladom 99 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj Skladom 139 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Rakúsko Skladom 119 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Rakúsko Skladom 179 €
 
platnosť poukazu je 12 mesiacov

Popis

 

Čo ponúka škola šmyku?

Škola šmyku je praktický darček pre každého vodiča. Či máte v správe vlastné auto alebo služobné referentské vozidlo, s každým sa môžete dostať do neočakávaných situácií. Škola šmyku je zameraná práve na ne. Pomôže vám zvládnuť každodenné stavy na cestách, zlepšiť vaše reakcie a viac využívať predvídavosť a intuíciu. Škola šmyku vám odhalí silné a slabé stránky vozidla a pomôže uvedomiť si aj tie vaše, aby ste sa vedeli vzájomne podporiť a vykĺznuť z cestných aj scestných nepríjemností.

Ako prebieha škola šmyku?

Kurz Compact pre začínajúcich vodičov

Cenovo veľmi dostupný tréning vytvorený pre začínajúcich vodičov a absolventov autoškôl, ktorí vlastnia vodičské oprávnenie kratšie ako 1 rok (zvýhodnená cena). Alebo vodičom, ktorí by radi vyskúšali o čom škola bezpečnej jazdy - škola šmyku - je, predtým ako by absolvovali celodenný tréning.

Kurz Compact

Tréning Compact vám pomôže lepšie spoznať vaše vozidlo, jeho správanie sa v rôznych situáciách, zdokonaliť sa v jeho riadení a nadobudnúť tak dôležitú istotu za volantom. U nás si vyskúšate rôzne povrchy - suchý, mokrý povrch, ľad a aj zmiešané povrchy. Precvičíte si aj schopnosť rýchlej reakcie a následného správne vykonaného vyhýbacieho manévru prekážke na vozovke. Inštruktor vám detailne vysvetlí schopnosti a funkcie systému ABS, vďaka ktorému nás samotné auto vie „podržať“ v slabších krízových situáciách a pomôže nám ich zvládnuť. 

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

Kurz Intensiv

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 2 hodiny, prax 4-5 hodín (začiatok o 09:00 – koniec o 17:00).

Škola šmyku vás naučí poznať svoje vozidlo tak, aby ste ho mohli správne ovládať. Od nastavenia sedadla, držania volantu, predvídania krízových situácií, až po rôzne rady a tipy uľahčujúce jeho riadenie.

Praktická časť je zameraná na zdokonalenie jazdnej techniky na klzkých povrchoch simulujúcich zľadovatelý povrch vozovky. Brzdenie, akcelerácia, správny prejazd zákrutou, vyhýbanie sa prekážke, predchádzanie šmyku a jeho zvládanie. Škola šmyku vám dá overený návod do reálnych situácií. Praktický výcvik môžete absolvovať aj vo vozidle, ktoré Vám v prípade záujmu môžeme prenajať. Školu šmyku však odporúčamu absolvovať na vlastných vozidlách. 

Zážitok zahŕňa: prenájom areálu, prenájom konferenčnej sály, technické a organizačné zabezpečenie kurzu, hlavný inštruktor, pomocný inštruktor, teoretická príprava, praktické cvičenia na polygóne na vlastnom aute.

Dôležité informácie o škole šmyku: 

Sezóna/počasie: Kurz bezpečnej jazdy je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pre extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek vodiča- 17 rokov, platný vodičský preukaz, vlastné vozidlo. Po záväznej rezervácií termínu je možné zmeniť termín najneskôr 7 dní vopred. V opačnom prípade nie je zmena termínu možná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.