Akrobatický let lietadlom | NajZážitky.sk

 
 
 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Adrenalín > Akrobatický let lietadlom
 
Trhák mesiaca
06.01.2020
Trhák mesiaca
Tandemový zoskok padákom Dokonca zostáva ešte
6 dní
10 hodín
22 minút
50 sekúnd
 
 

Adrenalín

Akrobatický let lietadlom

Chcete skúsiť niečo šialené a neskutočne adrenalínové? Presne pre Vás je tu akrobatický let akrobatickým špeciálom. Letecká akrobacia nie je obyčajný let lietadlom. Pravá súťažná akrobatická zostava Vám navodí pocity pilotov Red Bull Air Race.
Lokalita: Želiezovce, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Nitriansky kraj: už od 119 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Želiezovce, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Nitriansky kraj
16_5
Skladom 119 €
Lokalita: Želiezovce, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 20 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Nitriansky kraj
16_6
Skladom 159 €
Lokalita: Želiezovce, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 30 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Nitriansky kraj
16_7
Skladom 234 €
Lokalita: Senica, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Trnavský kraj
16_1
Skladom 135 €
Lokalita: Moravská Třebová/Ostrava (ČR), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 10 minút, Popis: Plneakrobatický let, Kraj: Česká republika
16_2
Skladom 355 €
Lokalita: Spišská Nová Ves, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Záznam: bez záznamu, Kraj: Prešovský kraj
16_3
Skladom 180 €
Lokalita: Spišská Nová Ves, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Záznam: video záznam, Kraj: Prešovský kraj
16_4
Skladom 198 €
Lokalita: Sládkovičovo, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 15 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Trnavský kraj
16_8
Skladom 169 €
Lokalita: Sládkovičovo, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 20 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Trnavský kraj
16_9
Skladom 224 €
Lokalita: Sládkovičovo, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 30 minút, Popis: Ukážka akrobatického letu, Kraj: Trnavský kraj
16_10
Skladom 339 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Akrobatický let - čo zažijete?

Stať sa akrobatickým pilotom vyžaduje veľké úsilie a tento unikátny adrenalínový šport jednoducho nie je pre každého. Skvelé pocity akrobatických pilotov si teraz môžete vyskúšať aj Vy!

Ak navyše riešite každoročný problém čo dať partnerovi, partnerke, kamarátom, rodičom alebo komukoľvek inému k sviatku, toto bude darček, na ktorý zaručene nikdy nezabudnú! Hneď ako obdarovaný usadne do pilotnej kabíny akrobatického lietadla vedľa pilota, určite si na Vás spomenie a bude Vám vďačný. Akrobatický let, to je adrenalín na maximum! Ukážku akrobatického letu absolvujete na polostíhačke YAK5.

Ako prebieha akrobatický let?

Akrobatický let nie je zážitkom len pre nadšencov a milovníkov lietania. Akrobatické lietanie je športom pre všetkých ľudí, ktorí milujú vzrušenie! Vravíte si, sľubujú hory doly, nakoniec preletíme nad letiskom vo vysokej rýchlosti a bude po zábave. Chyba! Pri plneakrobatickom lete sa nejedná o náhradu alebo napodobeninu akrobatického letu, ako tomu často býva. Pilot s Vami poletí bežnú súťažnú akrobatickú zostavu! A verte, že nič lepšieho už nemôžete zažiť! Takže žiadne šetrenie, ide sa naplno. Keď ste hore, už nie je cesty späť. Ešte stále si myslíte, že ste už zažili aj väčší adrenalín?

Ak si ale nie ste úplne istí môžte absolvovať ukážku akrobatického letu, pri ktorej sa svet pod Vami točí trochu pomalšie. Maximálne preťaženie je pri lete +7G a -5G, ale pre tých čo sa necítia je možné dosiahnuť preťaženie +3G a -3G.

Lokalita Spišská Nová Ves (letisko) - k zážitku obdržíte videozáznam na USB!

Lokalita v Českej republike závisí od momentálneho hangárovania lietadla.

Rozdiel medzi samotnými letmi: pri ukážke akrobatického letu sa dosahuje menšie preťaženie, ako pri plneakrobatickom lete.

Dôležité informácie o akrobatickom lete:

Sezóna/počasie: Leteckú akrobaciu možno zažiť celorečne. Nelieta sa počas dažďa, silného vetra a pri oblačnosti nižšej ako 800m nad zemou.
 
Podmienky: Zdravotný stav bez srdcových a cievnych problémov a problémov s dutinami. Minimálny vek 12 rokov, do 18 rokov je nutný súhlas rodiča. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas sezóny.

Otázky k zážitku a recenzie

Elena Podhradská

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je k zážitku akrobatický let lietadlom v Senici aj video záznam. Alebo je videozáznam len k lokalite Spišská Nová Ves. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a prajem pekný zvyšok dňa.

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Elena,
prevádzkovateľ nevyhotovuje z letu záznam. Nemá k tomu techniku. V prípade, že by ste si priniesli vlastnú športovú kameru, radi vám pomôžu s jej uchytením v kokpite.

Miroslav Tomka

Videozaznam je v cene iba v Spisskej Novej Vsi alebo aj na ostatnych letiskach ?

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Miroslav,
v cene je len v Spišskej Novej Vsi.

Miloslav Ulianko

Ak objednám Ukážku akrobatického letu v Senici, je tu aj video záznam z letu (pohľad na mňa počas letu)?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Miloslav,
žiaľ, prevádzkovateľ túto službu zatiaľ neposkytuje.

Peter Vincze

Dobrý deň,
Mám záujem o lokalitu Senica pre kamarátku, ktorá neovláda slovenčinu. Bol by problém s Madarcinou, alebo Nemcinou?

S pozdravom,
Peter

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Peter,
v tomto prípade nie je dôležité aby ovládala slovenčinu. Stačí ak s ňou na letisko príde niekto, kto jej pretlmočí úvodnú inštruktáž, ktorá prebieha na zemi. Počas letu už stačí len jednoduchí jazyk na komunikáciu či je všetko OK. Pilot ovláda angličtinu a základy nemčiny. S týmto si ale úplne vystačia.

Roman

Dobrý deň, koľko by stalo doplatenie aj pilotovania lietadla k darčeku letu v Moravskej Trebovej?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Roman,
odporúčame pilotovanie lietadla zakúpiť radšej osobitne. Absolvovať ho môžete na letiskách po celom Slovensku. Akrobatický let v Moravskej Třebovej sa lieta na špeciálne upravenom lietadle.

Viera

Dobrý večer, prosim aký je rozdiel medzi letom Senica,Ostrava a Mor. Trebova okrem ceny? Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Viera,
v Moravskej Třebovej a Ostrave sa lieta akrobatická zostava ako ju možné poznáte zo súťaží v akrobatickom lietaní. Je to najväčší adrenalín aký môžete pri lietaní zažiť. Preťaženia dosahujú silu až 7G. Let v Senici je o niečo pokojnejší, ale stále je to veľký adrenalín a zažijete pri ňom všetky bežné akrobatické prvky.

JURAJ

Dobrý deň . Chcem sa spýtať či sa dá nejako skombinovať akrobaticky let lietadlom a následne pilotovanie lietadla . Teda dať na jeden deň tieto dva zážitky . Jednalo by sa mi o spisku ves. Je niečo také možne poprípade viete mi dať kontakt na niekoho komu sa možem telefonicky ozvať ? Dakujem Zofcin .

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Juraj,
nie je to problém. Zakúpite oba zážitky, vyplníte rezervačný formulár a spätne dostanete kontakty na pilotov. Bude to chcieť len trochu plánovania, pretože každý let robí iný pilot. Nemal by to však byť taký problém.

Lenka

Dobrý, chcela by som termín na tento piatok alebo nedeľu..v Senici...chcela som aj objednat ale nešlo mi to

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň,
v prípade, že vám objednávku nejde zadať vyskúšajte iný webový prehliadač, alebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailom. Zadáme ju za vás. Čo sa týka termínu - záleží to od počasia. Ak vyjde nemal by s tým byť problém.

Lenka

Dobrý deň, chcem sa spýtať či by sa dalo lietať už tento vikend...keď to objednam dnes?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Lenka,
o akú lokalitu máte záujem? V prípade, že bude počasie dobré a bude k dispozícii pilot, tak by to malo ísť.

Michal

Kde sa nachádza to letisko? Je tam napísané Moravská Trebova/Ostrava a Moravská Trebová je úplne inde ako Ostrava. Môžeťe mi dať teda vedieť kde presne to je?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Michal, lietadlo hangáruje počas roka striedavo v Ostrave a Moravskej Třebovej (podľa toho ako si pilot zorganizuje zákazníkov). Keď budete chcieť letieť pilot vám povie kde momentálne je, prípadne kedy bude možné let realizovať vo vami vybranej lokalite.

Lucia Žilíková

Dobrý deň! Chcela by som vedieť, či na tom darčekovom poukaze bude ak konkrétne meno obdarovaného? Ďakujem... Lucia

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Lucia,
štandardne tam nie je uvedené žiadne meno. V Košíku máte možnosť uviesť vlastné venovanie. Môžete tam napísať aj meno obdarovaného.
Pekný deň.

Juraj

S čím sa lieta v SNV ?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Juraj,
lieta sa na lietadle typu Aerostar Yak -52.

Kevin

Aký typ lietadla sa využíva na akrobaciu ?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Kevin,
v Senici je to lietadlo Zlín Z-142. V ČR sa lieta na lietadle EXTRA 330 LC.

Silvia Michalíková

- dobrý deň, mám záujem o kúpu poukazu na akrobatický let v Senici pre môjho manžela, ale s konkrétnym dátumom 30.05.2018 ? Je termín dostupný? Môžem si poukaz kúpiť? Ďakujem. SM

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Silvia,
v prípade dobrého počasia bude 30.5. možné realizovať let. Pilot aj lietadlo sú pripravení.
Pekný deň.

Lejla

Dobry den. Chcem sa len spytat ci video zo zazitku je v cene alebo si budeme musiet zato doplatit

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Lejla,
video je súčasťou zážitku v ČR a je započítané v cene. V Senici nie je možné objednať si video záznam. Nie je však problém priniesť si vlastnú kameru.

Adriana Kruzlikova

Dobrt den,chcem sa spytat ,mam zaujem o akrobaticky let ,darcek pre muza na vianoce .V pripade strachu da sa vymenit za tamdemovy zoskok?to uz skakal dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Adriana,
áno, pokojne sa to dá vymeniť za čokoľvek.

Ján Maňo

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či bude let zakúpený teraz využiť aj budúci rok?

Zdenko Majer/Zákaznicka podpora NajZazitky.sk

Dobrý deň Ján,

áno, všetky poukazy na našej stránke majú platnosť 12 mesiacov. Let teda môžete absolvovať do septembra 2018.

Pekný deň.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

Akrobatický let lietadlom 30.09.2019 08:35
Senica1 osoba15 minútUkážka akrobatického letu

Pre syna to bol úžasný zážitok

Akrobatický let lietadlom 23.09.2019 11:16
Senica1 osoba15 minútUkážka akrobatického letu

Perfektné!!!. Jeden z najbrutálnejších a zároveň najlepších zážitkov ever. Odporúčam - treba aspoň raz za život vyskúšať!!

Akrobatický let lietadlom 20.09.2019 10:36
Senica1 osoba15 minútUkážka akrobatického letu

Akrobatický let lietadlom 18.08.2019 22:30
Spišská Nová Ves1 osoba15 minútUkážka akrobatického letu

Akrobatický let bol určený pre manžela k jeho okrúhlym narodeninám.Bol to úžasný let, ktorý naplno splnil jeho očakávania, manžel si ho patrične užil a myslím si, že doteraz to preňho bol a ešte dlho bude absolvovaný "naj zážitok".

Akrobatický let lietadlom 10.07.2018 14:24
Senica1 osoba15 minútUkážka akrobatického letu

Dobrý deň, v uplynulom týždni som absolvoval akrobatický let v senici, s pilotom p. Humeňanským. Bol to zatiaľ môj najlepsí zážitok, a určite si ho v budúcnosti budem chcieť zopakovať :-) Ďakujem za možnosť zažiť preťaženie 5,5 G. :-) ????????????

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov