Originálne zážitkové darčeky pre mužov

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitkové darčeky - Darčeky pre mužov

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Prehliadka remeselného pivovaru s degustáciou piva

 
Máte už po krk nevýrazných pív od veľkoproducentov? Opáčte remeselný pivovar Karpat, pochutnajte si na krígli originálneho nápoja. Okrem degustovania, nakuknete do sládkovej kuchyne a prezriete si z čoho a ako sa pivo varí. Ráčte vstúpiť a na zdravie!
 
od 14 €
Zážitky SK

Výlet na Sliezsky dom

 
Doprajte si kávičku v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme priamo na Sliezsky dom, ležiaci na brehu priezračného Velického plesa priamo pod úpätím Gerlachu. Strávte príjemný deň v spoločnosti našich veľhôr.
 
od 15 €
Zážitky SK

Zorbing - Šialená guľa

 
Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.
 
od 18 €
Zážitky SK

Splav z Hainburgu do Bratislavy

 
Doprajte si zaslúžený oddych po náročnom dni. Vychutnajte si jemný vetrík, pohodovú vodnú hladinu, ktorá občas rozvlní loď a okolitý kľud. Nechajte sa unášať kľudnými vodami Dunaja z Hainburgu až do lodenice v Bratislave a odhaľte nový rozmer zábavy.
 
od 18 €
Zážitky SK

Laser Game

 
Zoberte rýchlosť, šikovnosť, presnosť, dôvtip a laserovú zbraň budúcnosti do vašich rúk. Pridajte k tomu prítmie bludiska a nepriateľa číhajúceho za každým rohom a zábava môže začať. Laser Game - akčná simulácia boja v štýle Star Wars vás určite pohltí.
 
od 20 €
Zážitky SK

Jazda na štvorkolkách

 
Šialená jazda plná adrenalínu a zábavy vám nedá spávať tesne pred, ani dlho po tomto zážitku. Nelížte med cez sklo a vychutnajte si priamy kontakt s terénom. Jazda na štvorkolke vám poskytne úplne inú voľnosť ako kokpit a adrenalín v priamom prenose.
 
od 23 €
Zážitky SK

Hydrospeed

 
Hydrospeed je aktivita ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti s divokou vodou, podmienkou je len dobrá znalosť plávania. Po inštruktáži sa začne Vaše dobrodružstvo. Ľahnete si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinujete smer jazdy.
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda obrneným transportérom

 
Chcete si vyskúšať, aké to je previesť sa v obrnenom transportéri BVP drsným terénom bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte odvahu sami tento kolos riadiť? Teraz sa môžete prihlásiť aj ako spolujazdec a nechať sa tak „len zviesť".
 
od 25 €
Zážitky SK

Jazda na vodnom skútri

 
Nechajte sa unášať na vlnách zábavy 110 koňmi. Vodný skúter je perfektné osvieženie na horúce letné dni. Hukot motora a prúd vody za Vami, Vám maximálne zdvihnú adrenalín. Vodný skúter si určite zamilujete!
 
od 25 €
Zážitky SK

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

 
Takúto hojdačku v bežnom lunaparku nenájdete. Kyvadlo nabité adrenalínom vám najskôr ponúkne voľný pád a následne vás privedie do stavu beztiaže. Pozbierajte odvahu, odhoďte bariéry a vznášajte sa nad hladinou Dunaja. Kyvadlový zoskok vám dá krídla.
 
od 28 €
Zážitky SK

Rafting

 
Spenená voda, pereje a prúd vody, ktorý vás nezadržateľne ženie vpred. Rafting patrí medzi najzábavnejšie a najvyhľadávanejšie vodné športy vo svete aj u nás. Okúste adrenalín na umelom kanály, alebo splavte nádherné prírodné vody.
 
od 29 €
Zážitky SK

Bratislava na Segway

 
Spoznajte Bratislavu na jedinečnej jazde. Ponúkame nezabudnuteľnú prehliadku mesta na ekologickom mestskom vozidle Segway. Vznášajte sa Bratislavou, prejdite jej zákutia a vychutnajte si neopakovateľnú jazdu.
 
od 30 €
Zážitky SK

Kurz minimotocrossu

 
Chceli by ste si vyskúšať pocit, aký zažívajú vaši obľúbení motocrossoví pretekári, ale nemáte motorku ani potrebné skúsenosti? Jazda na terénnej minimotorke je skvelou príležitosťou ako začať. Kurz minimotocrossu vás naučí zvládať jazdu v teréne.
 
od 36 €
Zážitky SK

Jazda na off-road Segway

 
Zdolajte mesačný terén na Zemi na novodobej dvojkolke segway. Zahrajte sa na kozmonautov a vydajte sa na výskum netradičných zážitkov na tradičných miestach. Spoločníčka do mesta aj na off road jazdu – segway má zmysel pre skvelú zábavu, aj adrenalín.
 
od 39 €
Zážitky SK

Streľba z kuše

 
Streľba z kuše si vyžaduje presnosť, výborné zaostrenie a koncentráciu, ale predovšetkým Vám prinesie pocit ovládnutia streleckej techniky pochádzajúcej z Číny už zo 4.storočia.
 
od 39 €
Zážitky SK

Golf na skúšku

 
Green, chip, putt či tee Vám nič nehovorí? Spoznajte golfovú terminológiu a staňte sa na chvíľu golfistom. Pod dohľadom golfového trénera sa naučíte základy tohto vznešeného športu, ktorý nie je len pre bohatých! Úvodná lekcia golfu Vás vtiahne do deja!
 
od 39 €

Ferraty pre začiatočníkov

 
Baví Vás lezenie? Chceli by ste si vyskúšať niečo nové? Poďte s nami absolvovať ferratu pod vedením skúseného inštruktora. Adrenalín, zábava, čistý vzduch a nádherný výhľad. Jedným slovom - zážitok. Vydajte sa na dobrodružstvo!
 
od 39 €

Pilotom na skúšku - lietadlo

 
Reálne lietadlo, reálne podmienky, reálne situácie. A riadenie vo vašich rukách. Byť pilotom na skúšku je viac ako pasívne sedieť na sedadle spoluletca. Zúčastnite sa letu aktívne, celou svojou mysľou. Zoberte opraty do vlastných rúk a vzlietnite!
 
od 40 €

Vyhliadkový let lietadlom

 
Známe miesta vyzerajú inak, vzduch vonia adrenalínom a fotoaparát od vzrušenia nestíha. Vyhliadkový let lietadlom vám dá pocítiť malosť človeka a veľkosť vzdušných živlov. S hlavou v oblakoch a myšlienkami ešte vyššie budete len na krok od neba.
 
od 40 €
Zážitky SK

Adrenalín na offroad polygóne

 
Myslíte si, že ste už s autom skúsili všetko? 26 náročných prekážok preverí vaše zručnosti za volantom, ale hlavne pevné nervy pri strmhlavom klesaní, priam horolezeckom stúpaní, či jazde "bokom", ktoré odporujú všetkým zákonom gravitácie.
 
od 40 €
Zážitky SK

Ochutnajte kiting

 
Zažite pocit úplnej slobody! Vyskúšajte, ako chutí adrenalín v podaní kitingu. Rozdajte si to s vetrom a ovládnite kite ako profík! Zažijete krátky, ale za to intenzívny kurz kiteboardingu, ktorý Vám predstaví novú dimenziu športu a zábavy!
 
od 40 €
Zážitky SK

Simulátor voľného pádu – Hurricane Factory Tatralandia

 
Zasimulujte si a nechajte sa unášať vetrom, ktorý vás nielen lizne, ale odignoruje celú vašu váhu a pohrá sa s vami ako s pierkom. Staňte sa simulantom v padaní a precíťte voľný pád plný adrenalínu a eufórie až do špiku kosti a do končekov vlasov.
 
od 45 €

Let motorovým rogalom

 
Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania. Trochu netradičný a dobrodružný. Let rogalom je jedinečný svojou voľnosťou. Nie ste zatvorený v žiadnej kabíne. Okolie nesledujete spoza okienka, ale si ho užívate naplno v celej svojej kráse a voľnosti.
 
od 45 €
Zážitky SK

Flyboard

 
Jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board, s ktorým si môžete voľne lietať nad vodnou hladinou. Nechajte prúdiť vodu, ktorá zaručene rozprúdi adrenalín vo Vašom tele na maximum.
 
od 45 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let vírnikom

 
Vírnik je úžasný a spoľahlivý lietajúci stroj, ktorý v sebe spája vlastnosti vrtuľníka a lietadla. Vďaka tomu má vynikajúce letové vlastnosti a je ideálny na vyhliadkové lety. Zalietajte si v oblakoch a spoznajte krásy stredného Slovenska.
 
od 45 €
Zážitky SK

Pochod na snežniciach

 
Zasnežené pláne, stromy pokryté snehom, obraz ako z rozprávky Mrázik. Neborte sa snehom ako Ivan hľadajúci Nasťu. Príroda pod bielou perinou je teraz dostupná aj pre Vás. Nasaďte na nohy snežnice a vkročte so skúseným sprievodcom do rozprávkového sveta.
 
od 45 €
Zážitky SK

Jazda na Tesle Model S

 
Usadnite za volant ekologického štvorkolesového tátoša - Tesly a zažite tichú jazdu budúcnosti. Zabudnite na Porsche, Ferrari či Lamborghini. Narobia síce viacej hluku, ale Tesla - to je budúcnosť.
 
od 47 €
Zážitky SK

Jazda na Ferrari California

 
Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín, aj sebavedomie.
 
od 49 €

Jazda na KTM X-Bow

 
Naštartujte adrenalín a vyskúšajte rakúsku predstavu o superšporte nového milénia. KTM X-bow v sebe skrýva rýchlosť, ovládateľnosť, množstvo technických inovácii a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3.9 s. Na čo čakať?
 
od 49 €
Zážitky SK

Jazda na Bentley

 
Luxus, dynamika, elegancia to všetko v sebe takmer 100 rokov spájajú automobily značky Bentley. Okúste na vlastnej koži ako 560 koní pod kapotou robustného britského gentlemana, s označením Continental GT, za pár sekúnd rozvibruje Vaše zmysly.
 
od 49 €
Zážitky SK

Lukostreľba

 
Lukostreľba je najstaršia strelecká aktivita, je to šport vhodný pre každého a v každom veku. Táto stáročná strelecká aktivita aj Vám prinesie zábavu a pocit, že ste na chvíľku aj Vy Robinom Hoodom.
 
od 50 €
Zážitky SK

Lukostrelecký skeet - streľba na letiace terče

 
Lukostreľba na kruhové terče za letu simuluje skutočný lov vtákov a operenej zvery, je veľmi zábavná a približuje svojim napätím a dynamikou ozajstný lovecký zážitok v prírode.
 
od 50 €
Zážitky SK

Speleoferrata Dobrodružstvo

 
Vydajte sa do jaskyne, kam sa bežný turista nepozrie. Prežijete dobrodružstvo, vzrušenie, adrenalín i zábavu. Speleoferrata je spojenie turistiky v náročnom skalnom teréne s horolezectvom. Užijete si to na maximum!
 
od 50 €
Zážitky SK

Motokros - Jazda na pretekovej motorke

 
Je určená pre ľudí, ktorí už vedia jazdiť na motorke. Skúsenosť s jazdou na motorke je nevyhnutná pre vyskúšanie pretekového motokrosového stroja Suzuki RMZ 250. Pri týchto tréningoch sa naučíte ako ovládať terénny motocykel.
 
od 54 €
Zážitky SK

Zážitková jazda na luxusnom elektromobile Fisker Karma

 
Fisker Karma, luxusný športový elektromobil dánskeho dizajnéra Henrika Fiskera, tvorcu lahôdok BMW Z8 a Aston Martin V-8 Vantage. Z montážnej linky vyšlo len 2500 kusov tejto technikou nabitej rarity. Nasadnite do jedného z nich.
 
od 54 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
od 57 €
Zážitky SK

Off-road jazda

 
Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.
 
od 58 €
Zážitky SK

Kurz fotografovania

 
Kurzy fotografovania sú určené všetkým, ktorí majú radi fotografiu – či už ste amatér, ktorý má fotku ako hobby alebo ste profesionál, ktorý chce upevniť svoje znalosti, či už fotíte desaťročia alebo zatiaľ iba dni.
 
od 59 €
Zážitky SK

Ariel Atom - Jazda na jednom z najrýchlejších áut na svete

 
Zabudnite na Porsche, Ferrari, či dokonca Lamborghini. Ariel Atom sa na tieto autá pozerá cez spätné zrkadlá. Teraz máte možnosť zažiť jedinečný pocit za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete a vyskúšať si brutálne zrýchlenie 0-100 km/h za 2.7s.
 
od 59 €
Akcia

Jazda na Tesle Model X

 
Tesla Model X je jedno z najrýchlejších a najbezpečnejších SUV na trhu. Navrhovaná bez kompromisov, prešpikovaná najnovšími technológiami predstavuje Model X budúcnosť rodinných automobilov.
 
od 59 €
Zážitky SK

Mushing - Jazda psím záprahom

 
Zasnežená krajina, božské ticho a svorka oddaných psov. Romantická idylka, ktorou sa môžete preháňať na saniach ťahaných psím záprahom. Buďte súčasťou tohto obrázku a zažite rozprávkový príbeh plný krásnych scenérií a vzrušenia, na aké sa nezabúda.
 
od 60 €
Zážitky SK

Zážitková streľba

 
Namierte si to do strelnice. Preverte akúkoľvek pušku a vycibrite svoju mušku. Vystreľte si zo zbraní od výmyslu sveta. Čaká na vás strelecký program podľa vášho gusta plný nadupaných hračiek, ktoré rozhodne nepatria do detských rúk.
 
od 60 €
Zážitky SK

Kurz lezenia

 
Na škole skalolezenia sa naučíte všetko potrebné na to, aby ste liezli v skalkárskych oblastiach. Naučíte sa istiť partnera, pracovať s lanom a horolezeckou technikou. Spoznáte klasifikáciu skalolezeckých ciest. Vyleziete a zlaníte primeranú cestu.
 
od 60 €
Zážitky SK

Skialpinizmus - zoznamovací kurz

 
Uniknite z preplnených zjazdoviek do tichej prírody. Nasaďte si lyže, zatnite zuby a vykročte na cestu za nádhernými výhľadmi. Lyžovanie na čerstvom prašane Vás nechá zabudnúť na únavu v nohách. Skialpinizmus je Vaša brána do nepoznaného sveta.
 
od 60 €
Zážitky SK

Lavíny - zoznamovací kurz

 
...ste skialpinista, freeraider alebo zimný turista? Pohybujete sa po zasnežených snehových pláňach? Ak áno, tak príďte prežiť príjemný deň sám alebo s kamarátom, či s partiou a naučíte sa základné postupy bezpečného pohybu v lavinóznom teréne.
 
od 60 €
Zážitky SK

 
 
Darčeky pre mužov

Nájsť vhodný darček pre muža je o čosi jednoduchšie ako obdarovať ženu, no aj tu je potrebná určitá dávka fantázie. V každom mužovi sa skrýva malý chlapec, ktorý má svoje sny. Keď mu ich pomôžete splniť, máte vyhraté. Netradičné a originálne darčeky pre mužov v podobe zážitkov dokážu nielen preniesť do detských čias, ale aj preladiť z bežného stereotypu, zresetovať a načerpať nové sily. Vyskúšajte, čo zážitkový darček pre muža spraví s tým vaším. Z našich skúseností máte úspech zaručený.

 

Naj darčeky pre mužov

  • športové darčeky pre mužov – ak máte doma športovca, aktívny darček bude preňho atraktívny. Darček pre priateľa, manžela alebo darček pre otca v podobe športového zážitku určite poteší každého fanúšika pohybu. 
  • adrenalínové darčeky pre mužov – pokiaľ tradičný šport nestačí, siahnite po adrenalíne. V správnych dávkach dokáže divy a na adrenalínový darček pre manžela  sa len tak ľahko nezabúda.
  • netradičné darčeky pre mužov – vyveďte ho z omylu, že môže dostať len ponožky alebo kozmetiku a odhaľte mu svoju kreativitu. Netradičný darček pre muža vám pomôže získať jeho priazeň. 
  • kurzy ako darčeky pre mužov – prejavuje sa u vás doma praktickosť nadovšetko? Rád sa vzdeláva, napreduje a nepohrdne dobrodružstvom? Vhodný kurz ako darček pre muža poteší v každom veku.
  • relaxačné darčeky pre mužov – aj muži potrebujú občas vypnúť. Ak si ten váš nevie oddýchnuť inak, darujte mu relax. Darček pre manžela či otca v podobe oddychu im určite prospeje.
  • darčeky pre dvoch – pokiaľ sú pre vášho obdarovaného najväčším darčekom chvíle strávené s vami, siahnite po darčeku pre dvoch.  Či už s dávkou romantiky, relaxu, vzdelávania alebo zvýšeného tlkotu srdca, zážitkový darček pre muža s vašou prítomnosťou je vhodným výberom pre posilnenie spoločného vzťahu.

Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne chcete dať obdarovanému na výber, vyskúšajte darčekové poukážky. Možnosti výberu zážitku podľa svojich predstáv sa určite poteší každý muž.