Kurz prežitia

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 

Adrenalín

Kurz prežitia

Ste ochotní vzdať sa vymožeností 21.storočia a prežiť bez nich? Šťastie praje pripraveným a my vás naučíme získať si ho. Niekedy neuveriteľné, inokedy adrenalínové, no v konečnom dôsledku vysoko praktické zručnosti Robinsona vás dokážu zachrániť.
Lokalita: Zvolen, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 dni, Popis: Letný kurz, Kraj: Banskobystrický kraj: už od 150 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Zvolen, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 dni, Popis: Letný kurz, Kraj: Banskobystrický kraj
54_1
Skladom 150 €
Lokalita: Zvolen, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 dni, Popis: Zimný kurz, Kraj: Banskobystrický kraj
54_2
Skladom 180 €

Čo ponúka kurz prežitia?

Dnešná doba je nevyspytateľná, preto byť pripravený na čokoľvek sa vždy oplatí. Naučiť sa, ako prežiť za akýchkoľvek podmienok, nie je jednoduché. No vedieť, čo v danej situácii robiť, je vysokým predpokladom úspechu. Buďte úspešní, pripravte sa a keď to bude nevyhnutné, vytiahnite z talóna návod na prežitie.

Kurz prežitia je skutočným adrenalínom v drsných podmienkach bez akéhokoľvek komfortu dnešnej doby. A presne o to v kríze ide.

Ako prebieha kurz prežitia?

Kurz prežitia vám priblíži ako prežiť v prírode, ako sa správať, urobiť si plán postupu alebo vyriešiť krízovú situáciu. Naučíte sa ako prežiť v prírode 30 dní bez akýchkoľvek bežných pomôcok alebo výstroja, za akéhokoľvek počasia či ročného obdobia, cez deň aj v noci, priamo v stredoeurópskych podmienkach. Kurz prežitia vám ukáže, ako získať a upraviť stravu, vodu, zabezpečiť si spanie, založiť oheň a iné na prežitie nevyhnutné postupy.

Ako prežiť si vyskúšate priamo v praxi, kde strávite 90% času kurzu. A práve praktická stránka kurzu prežitia vám najviac pomôže osvojiť si potrebné znalosti a zručnosti. Zabudnite na pohodlie a naučte sa ako prežiť aj bez neho.

Minimálny počet osôb pre uskutočnenie kurzu je 5 osôb. Je preto nutné termín kurzu zladiť s ostatnými účastníkmi. Kurz sa koná v okolí Zvolena.

Dôležité informácie o kurze prežitia:

Sezóna/počasie: Aktivitu môžete absolvovať celoročne. Kurz prežitia prebieha v akomkoľvek počasí.

Oblečenie: Potrebné oblečenie a výstroj Vám budú upresnené v dostatočnom predstihu pred začatím kurzu.

Podmienky: Kurz prežitia je vhodný pre všetkých. Zmena termínu je maximálne 5 dní pred jeho začatím. V opačnom prípade (nenastúpenie na kurz) bude účtovaný storno poplatok vo výške 100%. Rezerváciu je vhodné zrealizovať mesiac vopred. Kurz sa koná vo vopred stanovených termínoch.

Tomáš

test

tomas tomas

ano

tomas tomas

test

tomas tomas

test

Patrik

Dobri den nemoze to byt viac dni lebo to za tu cenu je malo a moj sin ma rad prežitie a ako to asi priebiema môžete poslat dake fotki ja bi som ho tam dala ale cena za tie 3 dni je velka a nauci sa tam aku vybavu potrebujeme a bude sa spat v lese

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Patrik,
na kurze vám, ako sa v lese pohodlne vyspíte, bezpečne najete, zahrejete sa a s prehľadom dokážete prežiť 30 dní, bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomostí a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie.
Budete si variť stravu z rôznych typov surovín a byliniek, ktoré sami vyhľadáte a upravíte k vareniu.
Dozviete sa o improvizovanej prvej pomoci a množstve ďalších zaujímavých vecí, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím.
Na kurz je potrebná rôzna výstroj ako je teplé oblečenie, spacák, batoh, karimatka a množstvo ďalších.
V prípade záujmu o viac fotografii a podrobnejšie informácie nám pošlite prosím e-mail na obchod@najzazitky.sk

Jano

Dobry den,
Mal by som zaujem o zimny kurz a predtym ako by som si to kupil tak by ma zaujimalo hlavne veci okolo organizacie kedze som z kosic. Hlavne terminy, potrebna vystroj z mojej strany, ci sa to daj aj pocas tyzdna a pod. Nemam stan.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Jano,
najbližší termín bude 9-11.2. V prípade, že nemáte niektoré pomôcky, je možnosť si ich zapožičať od nás za malý poplatok. Zapožičanie komplet výbavy (od oblečenia až po spacák) na kurz stojí 40 € s DPH. V prípade, že si prajte zaslať kompletný zoznam vecí, pošlite nám požiadavku na e-mail.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.