Romantické zážitkové darčeky pre dvoch

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitkové darčeky - Darčeky pre dvoch

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Prehliadka remeselného pivovaru s degustáciou piva

 
Máte už po krk nevýrazných pív od veľkoproducentov? Opáčte remeselný pivovar Karpat, pochutnajte si na krígli originálneho nápoja. Okrem degustovania, nakuknete do sládkovej kuchyne a prezriete si z čoho a ako sa pivo varí. Ráčte vstúpiť a na zdravie!
 
od 14 €
Zážitky SK

Výlet na Sliezsky dom

 
Doprajte si kávičku v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme priamo na Sliezsky dom, ležiaci na brehu priezračného Velického plesa priamo pod úpätím Gerlachu. Strávte príjemný deň v spoločnosti našich veľhôr.
 
od 15 €
Zážitky SK

Nadpozemský zážitok vo vyhliadkovej veži UFO

 
Presvedčte sa, že byť unesený neznámym lietajúcim objektom nemusí byť vôbec nepríjemné. Nechajte sa pokojne unášať výhľadom na Bratislavu z 95 m vysokej veže UFO nad Bratislavským Mostom SNP a ako bonus k tomu ešte dostanete nadpozemské prekvapenie.
 
od 20 €

Klasická masáž

 
Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia ...
 
od 25 €
Zážitky SK

Večera v oblakoch

 
Jedzte, pite a hodujte ako antickí bohovia - v oblakoch. Jedinečný projekt Večera v oblakoch, tento rok zavíta aj na Slovensko aby vyzdvihla tých najlepších kuchárov do výšky 50 metrov. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok.
 
od 29 €
Zážitky SK

Masáž lávovými kameňmi

 
Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie, najviac vyhľadávané masáže. Nieje tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí.
 
od 35 €
Zážitky SK

Degustácia vína v historickej pivnici

 
Na Modre je krásne, že v nej nenájdete dve rovnaké starodávne pivnice, pričom každá z nich je zaujímavá a dýcha históriou. Pivnica s pôvodnou dochovanou vstupnou chodbou, v ktorej sa pri čistení našla stará kamenná ľadovňa, je jedna z najstarších v Modre.
 
od 35 €
Zážitky SK

Tradičná thajská masáž

 
Rozprúďte energie tela, zbavte sa negatív mysle a spoznajte svet v krajšom svetle. Tradičná thajská masáž stimuluje orgány k činnosti, zregeneruje Vaše sily a ukáže Vám nový smer. Zabudnite pritom na pasivitu - thajská masáž je vysoko interaktívna.
 
od 37 €
Zážitky SK

Romantická večera v tradičnom šate

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.
 
od 38 €
Zážitky SK

Kreatívny kurz keramikára pre 2 osoby

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov v srdci slovenského keramikárstva , v Modre, v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike. Nevytáčajte sa, radšej zrelaxujte a naučte sa točiť na hrnčiarskom kruhu.
 
od 39 €
Zážitky SK

Golf na skúšku

 
Green, chip, putt či tee Vám nič nehovorí? Spoznajte golfovú terminológiu a staňte sa na chvíľu golfistom. Pod dohľadom golfového trénera sa naučíte základy tohto vznešeného športu, ktorý nie je len pre bohatých! Úvodná lekcia golfu Vás vtiahne do deja!
 
od 39 €

Relax v absolútnom súkromí

 
Zabudnite na Váš každodenný stres. Nikým a ničím nerušení zrelaxujte telo aj ducha. Doprajte si blahodárne účinky jacuzzi, fínskej sauny a ďalších možností relax centra. Všetko servírované spolu s občerstvením a osviežujúcimi nápojmi. Ráčte vstúpiť.
 
od 49 €
Zážitky SK

Wellness a občerstvenie na Sliezskom dome

 
Vypnite, zrelaxujte, načerpajte energiu v úžasnom prostredí horského hotela Sliezsky dom. Čaká na Vás wellness s jedinečným výhľadom na Velické pleso a Vodopád večný dážď. Plný novej sily a energie budete opäť pripravený čeliť každodenným problémom.
 
od 50 €
Zážitky SK

Romantická večera v historickom hoteli

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Prekvapte svoju polovičku a zažite romantiku v najstaršom slovenskom hoteli v neopakovateľnom prostredí so štýlom a noblesou…
 
od 52 €
Zážitky SK

Romantická večera s privátnou vírivkou

 
Ak je Vaša predstava o ideálnom zážitku romantická večera s Vašou láskou a relax v privátnej vírivke, ste na správnom mieste. Vychutnajte si spoločnosť jeden druhého a sústreďte sa len na pôžitok z jedla a dokonalé uvoľnenie.
 
od 56 €
Zážitky SK

Ponor na skúšku pre dvoch

 
Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch jazera, kde je zaručená Vaša bezpečnosť.
 
od 57 €
Zážitky SK

Súkromný vstup do wellness pre dvoch

 
Majte sa na chvíľu ako páni. Žiadne preplnené sauny kde si podávate kľučku s húfom ďalších ľudí. Privátny wellness, ktorý zahŕňa vírivku, fínsku saunu a infrasaunu bude k dispozícii len a len Vám. Neváhajte a vstúpte do sveta kde, je oddych garantovaný.
 
od 59 €
Zážitky SK

Romantická večera s wellness na Sliezskom dome

 
Poďakujte svojej milovanej osobe netradičnou formou. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme na najvyššie položený slovenský horský hotel, kde je pre Vás pripravené wellness s panoramatickým výhľadom. Večer zakončíte trojchodovou romantickou večerou. Hor sa!
 
od 60 €
Zážitky SK

Romantická večera vo veži

 
„Zakliata princezná nebola vo veži pretože ju zakliala ľudská zloba, ale pre ticho, ktoré toto miesto sprevádza, pre jej opojné prítmie a pre dokonalú vôňu... „ Overte si pravdivosť týchto slov z Vyhliadkovej Veže hotela Majolika. Panstvo, ráčte vstúpiť.
 
od 60 €
Zážitky SK

Thajská masáž - Luxusné balíčky

 
Užite si poriadnu dávku relaxu a blahobytu. Thajská masáž pre náročných bude rozmaznávať každú bunku Vášho tela. Thajská masáž Vám pomôže odbúrať stres, natiahnuť Vaše stuhnuté svalstvo a dodá Vám dnes tak potrebnú energiu.
 
od 78 €
Zážitky SK

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

 
Dobrodružná expedícia na vodách lužných lesov na hranici Slovenska a južnej Moravy je plná neobjavených zákutí, dômyselných meandrov a super atmosféry. Vyvetrajte hlavu, spoznajte nepoznané a nafoťte jedinečné zábery na plavbe po Baťovom kanáli.
 
od 84 €
Zážitky SK

Romantická plavba na benátskej gondole

 
Za pravými gondolami nemusíte viac cestovať až do ďalekých Benátok. Poplavte sa so svojou polovičkou na vlnách Vltavy a užívajte si taliansku romantiku priamo v hlavnom meste Českej republiky. Prežite kúzelné chvíle v znamení lásky.
 
od 85 €
Zážitky SK

Plavba loďou po Liptovskej Mare

 
Radi by ste objavovali krásy prírody, ale nechce sa Vám chodiť na túry? Zoberte svoju rodinu, nasadnite do loďky a objavte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej pekný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami.
 
od 90 €
Zážitky SK

Gurmánsky zážitok v Chateau Herálec

 
Potešte svoju polovičku a vychutnajte si spolu nevídaný gurmánsky zážitok v podobe 6-chodového degustačného menu v historickom sídle Chateau Herálec. Gastronomický koncept reštaurácie vychádza z tradícií českej kuchyne v sviežom prevedení 21. storočia.
 
od 95 €
Zážitky SK

Luxusné pivné kúpele pre dvoch

 
Zabudnite na starosti všedných dní a zrelaxujte v obľúbenom zlatom moku. Spolu s polovičkou si oddýchnete v luxusných pivných kúpeľoch, ktoré Vám doprajú pocit jedinečnosti. O účinkoch piva vedeli už starí Egypťania. Nechajte sa nimi inšpirovať!
 
od 115 €
Zážitky SK

Fotozážitok pre rodinky

 
Darujte sebe a svojmu malému dieťatku fotografie, ktoré Vás potešia aj o 20 rokov. Profesionálne spracované fotografie Vám pomôžu uchovať neopakovateľné momenty v živote Vášho dieťaťa a opakovane sa na chvíľu vrátiť v čase do tohto čarovného obdobia.
 
od 119 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najstaršom slovenskom hoteli

 
Vychutnajte si pobyt v štvorhviezdičkovom hoteli s podmanivou atmosférou, štýlom a noblesou v lone prírody, iba 4 km od centra Košíc. Príjemná, priateľská ba až rodinná atmosféra je v hoteli so 143-ročnou tradíciou zaručená.
 
od 122 €
Zážitky SK

Kreatívny pobyt v Modre

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov. Pobyt obohatený o kurz keramiky si užijete v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike, v srdci slovenského keramikárstva v Modre, kde sa dnes nachádza hotel s múzeom modranskej keramiky.
 
od 127 €
Zážitky SK

Víkend s rímskymi kúpeľmi v metropole východu

 
Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Nechajte sa aj vy rozmaznávať v duchu tejto tradície.
 
od 129 €
Zážitky SK

Vyhliadkový let balónom

 
Pocíťte dotyk oblakov, vôňu kyslíka o pár stôp vyššie a vánok vo vlasoch. Rozdúchajte oheň nielen v horáku, odviažte sa a vzlietnite. Let balónom plný vzrušenia a romantiky vám priblíži pocit anjelov. Vychutnajte si jedinečnosť tohto okamihu.
 
od 129 €
Zážitky SK

Noc v sídle grófa Huňadyho v Mojmírovciach

 
Ocitnite sa na chvíľu v koži grófa Huňadyho. Noc v sídle starého uhorského rodu v sebe spája všetko, čo si predstavujete pod pojmom romantika. Štýlové ubytovanie v kaštieli, trojchodová večera, či wellness - to všetko obklopené nádherným anglickým parkom.
 
od 129 €
Zážitky SK

Víkend u Jánošíka v Terchovej

 
Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!
 
od 133 €
Zážitky SK

Pobyt na ranči neďaleko Levíc

 
Oddýchnite si, naberte sily a užite si jedinečný pobyt na ranči, obklopený koňmi a svojimi najbližšími. Spríjemnite si pobyt na ranči výletmi do okolia. Navštívte termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania vo vonkajšom bazéne ...
 
od 134 €
Zážitky SK

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

 
Máte chuť na agroturistiku? Tak dovolenka na farme je pre Vás priam ako stvorená. Dojenie oviec, výroba ovčieho syra, príroda, ubytovanie v drevenici a dokonalý relax od rušného života - to je aktívna dovolenka plná zážitkov. Neváhaj a zrelaxuj!
 
od 138 €
Zážitky SK

Dokonalá romantika

 
Doprajte radosť svojej „polovičke“ pôžitkom z romantiky... Oslávte Vašu spoločnú lásku a vychutnajte si príjemnú atmosféru vo dvojici. Nájdite si čas na tak vzácne prežité chvíle jeden pre druhého. Vy a Vaša polovička si to zaslúžite!
 
od 139 €
Zážitky SK

Rande v jaskyni

 
Pozvite polovičku na netradičné rande, na ktoré nikdy nezabudne. Zažite spoločne dobrodružstvo s nádychom adrenalínu, ale aj romantiky. Vo dvojici zdolajte speleoferratu, ktorá miestami preverí "pevnosť" vášho vzťahu. Oslávte vašu lásku originálne!
 
od 142 €
Zážitky SK

Pobyt Jánošíkov elixír - Terchová

 
Príďte načerpať nové sily a získať potrebnú energiu do ďalších dní. Pobyt Jánošíkov elixír Vám k tomu určite pomôže. Útulné ubytovanie v originálnom prostredí, pochúťky z reštaurácie, teplo krbu, ticho prostredia a krása Oravy sú pripravené pre Vás.
 
od 144 €
Zážitky SK

Private chef - kuchár do domu

 
Žiadny stres z nakupovania a varenia, čerstvé a kvalitné suroviny, úspora času a originálny kulinársky zážitok. To je Private chef, ktorý navarí zdravé a chutné jedlo v pohodlí Vášho domova. Kuchár do domu už nie je len pre bohatých a slávnych!
 
od 153 €
Zážitky SK

Off-road víkend na východnom Slovensku

 
Navštívte rozprávkovo krásnu divočinu v područí národného parku Poloniny a spoznajte ďaleký východ našej krajiny. Víkend plný zážitkov okorení celodenný off-roadový výlet do okolia Stakčína, ktorý si užijú priaznivci štyroch kolies, aj milovníci prírody.
 
od 156 €
Zážitky SK

Plavba starootcovskou plťou na Orave

 
Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.
 
od 162 €
Zážitky SK

Pobyt pre dvoch v maľovaných Čičmanoch

 
Zhliadnite obec Čičmany, známu svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola obec vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Obec je zaujímavá aj svojim ľudovým krojom, dýcha tu atmosféra dávnej minulosti.
 
od 169 €
Zážitky SK

Relax pobyt v Modre

 
Máte už dosť každodenného kolotoča? Potrebuje oddych Vaše telo aj duša? Načerpajte energiu a užite si relax v krásnom prostredí s príjemnou atmosférou a naspäť do bežného života sa vrátite ako nový človek!
 
od 169 €
Zážitky SK

Romantický pobyt u Bielej Dámy a Čierneho Rytiera

 
Objavte čaro menej známej časti Spiša a nechajte sa pohostiť v kaštieli zo 17. storočia. Čaká na Vás romantika v pravom slova zmysle. O Vaše pohodlie sa postará Biela Dáma a Čierny Rytier.
 
od 199 €
Zážitky SK

Romantický wellness víkend v Banskej Štiavnici

 
Hľadáte spôsob ako s Vašou láskou stráviť nezabudnuteľný víkend plný romantiky? Predstavte si úzke uličky Banskej Štiavnice, svetlo sviečok, fľašu vína a len vás dvoch. Zabudnite na čas, náš personál sa o Váš komfort postará.
 
od 200 €
Zážitky SK

Relax vo Vysokých Tatrách

 
Ponúkame Vám pobyt na tri dni, počas ktorých môžete objavovať krásnu prírodu Tatier. Zrelaxujte svoje sily a užite si príjemný oddych v srdci slovenských veľhôr.
 
od 209 €
Zážitky SK

 
 
Darčeky pre dvoch

Chystáte sa na svadbu vašich priateľov alebo sa blíži vaše vlastné výročie? Každopádne by to chcelo nejaký originálny darček pre oboch hlavných aktérov? Urobiť radosť dvom oslávencom naraz zvýši dobrý pocit rovnako obdarovaným ako darujúcim. Darčeky pre dvoch sú na to ako stvorené. Či už s nádychom romantiky, originality, nevšednosti alebo dokonca adrenalínu, spoločný zážitok s najbližším človekom dokáže spojiť ešte viac. Upevnite putá vašej lásky alebo vzťahu vašich blízkych a darujte darčeky pre dvoch. Dvojitá radosť zaručená.

 

Tipy na darčeky pre dvoch

  • romantické darčeky pre dvoch – pre mladých, skúsenejších, čerstvo zamilovaných aj pevne oddaných, romantikou vo dvojici oslavu určite nepokazíte.
  • darčeky pre zamilovaných – romantický relax, objavovanie nepoznaného, ochutnávanie netradičného a čokoľvek, čo je v danom stave zamilovanosti blízke obom, vám umožnia darčeky pre dvoch zažiť a precítiť ešte intenzívnejšie. 
  • Valentínske darčeky pre dvoch – sviatok svätého Valentína je ďalšou príležitosťou na oslavu vášho vzťahu. Nepremeškajte preto príležitosť vyjadriť, čo cítite a podporiť to vhodným valentínskym darčekom pre vás oboch.
  • svadobné dary - darček pre novomanželov nemusí mať len podobu kryštálu či porcelánu alebo iných praktických bytových doplnkov. Zážitkový darček pre dvoch po mesiacoch plánovania svadby určite padne vhod obom mladomanželom. 
  • darčeky k výročiu pre dvoch – je pekné byť spolu šťastný celý život. Šťastie však treba udržiavať a vhodné darčeky vám v tom pomôžu. Oslavu výročia si preto občas spestrite aj netradične a darujte si darček len pre vás dvoch.  
  • adrenalínové darčeky pre dvoch – oslavovať so zvýšeným adrenalínom je čoraz populárnejšie. Pokiaľ nechcete byť pri tom sami, zaangažujte aj ostatných. Adrenalínové darčeky pre dvoch alebo aj skupiny vás dokážu poriadne odviazať.
  • gurmánske darčeky pre dvoch – láska ide cez žalúdok a darček pre dvoch v podobe ochutnávky lahodného vína či božskej čokolády sú ideálnymi na jej vychutnanie vo dvojici.

Akúkoľvek príležitosť na oslavu máte, využite ju a darujte si darček pre dvoch. Život je príliš krátky na to, aby sme neoslavovali všetko, čo sa dá. A vzťahy sú príliš krehké na to, aby sme sa o ne nestarali napríklad aj prostredníctvom obdarovávania.