Škola šmyku | Jedinečné zážitky od NajZážitky.sk

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Škola šmyku

Otestujte riadiace zručnosti vás a vášho štvorkolesáka v extrémnych situáciách a naučte sa ich zvládať s chladnou hlavou a v predstihu. Škola šmyku poskytuje správne riešenia krízových stavov, ktoré vás ochránia pred nečakanými kolíziami na cestách.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 90 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj
98_1
Skladom 90 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Trenčiansky kraj
98_2
Skladom 105 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Gangster
98_6
Skladom 109 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj
98_3
Skladom 149 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Rakúsko
98_4
Skladom 127 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Gangster
98_7
Skladom 129 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Rakúsko
98_5
Skladom 186 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 15 mesiacov

Čo ponúka škola šmyku?

Škola šmyku je praktický darček pre každého vodiča. Či máte v správe vlastné auto alebo služobné referentské vozidlo, s každým sa môžete dostať do neočakávaných situácií. Škola šmyku je zameraná práve na ne. Pomôže vám zvládnuť každodenné stavy na cestách, zlepšiť vaše reakcie a viac využívať predvídavosť a intuíciu. Škola šmyku vám odhalí silné a slabé stránky vozidla a pomôže uvedomiť si aj tie vaše, aby ste sa vedeli vzájomne podporiť a vykĺznuť z cestných aj scestných nepríjemností.

Ako prebieha škola šmyku?

Kurz Compact pre začínajúcich vodičov

Cenovo veľmi dostupný tréning vytvorený pre začínajúcich vodičov a absolventov autoškôl, ktorí vlastnia vodičské oprávnenie kratšie ako 1 rok (zvýhodnená cena). Alebo vodičom, ktorí by radi vyskúšali o čom škola bezpečnej jazdy - škola šmyku - je, predtým ako by absolvovali celodenný tréning.

Kurz Compact

Tréning Compact vám pomôže lepšie spoznať vaše vozidlo, jeho správanie sa v rôznych situáciách, zdokonaliť sa v jeho riadení a nadobudnúť tak dôležitú istotu za volantom. U nás si vyskúšate rôzne povrchy - suchý, mokrý povrch, ľad a aj zmiešané povrchy. Precvičíte si aj schopnosť rýchlej reakcie a následného správne vykonaného vyhýbacieho manévru prekážke na vozovke. Inštruktor vám detailne vysvetlí schopnosti a funkcie systému ABS, vďaka ktorému nás samotné auto vie „podržať“ v slabších krízových situáciách a pomôže nám ich zvládnuť. 

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

Kurz Gangster

Tréning zameraný na neštandardné "gangsterské" manévre je určený pre  vodičov, ktorí absolvovali tréning Compact a/alebo Intensiv, skúsenejších vodičov s viac než 50 000 km, alebo pre vodičov, ktorých šoférovanie baví a chcú vedieť viac. 

Trénované cviky:

  • gangsterská otočka (na klznom povrchu – malé tempo),
  • gangsterská otočka (na mokrom asfalte – väčšie tempo),
  • otočka o 360° (pre autá s mechanickou ručnou brzdou),
  • prejazd zákruty šmykom pomocou ručnej brzdy (autá s predným pohonom)
  • prejazd zákruty šmykom plynom – drift (autá so zadným pohonom a 4x4)

Potrebné auto:

Škola šmyku Gangster je vhodná pre väčšinu druhov osobných áut s výnimkou vysokých offroad áut s vyšším ťažiskom a veľkým zdvihom náprav. Väčšina SUV je pre tréning vhodná. Kurz je menej vhodný pre autá s elektronickou ručnou brzdou v kombinácii s predným pohonom. Tým je nutné zabezpečiť prefúkanie zadných kolies.

Kurz Škola šmyku Gangster pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.


Kurz Intensiv

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 2 hodiny, prax 4-5 hodín (začiatok o 09:00 – koniec o 17:00).

Škola šmyku vás naučí poznať svoje vozidlo tak, aby ste ho mohli správne ovládať. Od nastavenia sedadla, držania volantu, predvídania krízových situácií, až po rôzne rady a tipy uľahčujúce jeho riadenie.

Praktická časť je zameraná na zdokonalenie jazdnej techniky na klzkých povrchoch simulujúcich zľadovatelý povrch vozovky. Brzdenie, akcelerácia, správny prejazd zákrutou, vyhýbanie sa prekážke, predchádzanie šmyku a jeho zvládanie. Škola šmyku vám dá overený návod do reálnych situácií. Praktický výcvik môžete absolvovať aj vo vozidle, ktoré Vám v prípade záujmu môžeme prenajať. Školu šmyku však odporúčamu absolvovať na vlastných vozidlách. 

Zážitok zahŕňa: prenájom areálu, prenájom konferenčnej sály, technické a organizačné zabezpečenie kurzu, hlavný inštruktor, pomocný inštruktor, teoretická príprava, praktické cvičenia na polygóne na vlastnom aute.

Dôležité informácie o škole šmyku: 

Sezóna/počasie: Kurz bezpečnej jazdy je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pre extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek vodiča- 17 rokov, platný vodičský preukaz, vlastné vozidlo. Po záväznej rezervácií termínu je možné zmeniť termín najneskôr 7 dní vopred. V opačnom prípade nie je zmena termínu možná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.

Otázky k zážitku a recenzie

Janka

Dobry den, rada by som kupila poukaz pre priatela, nehovori vsak po slovensky, je mozne mat skolu smyku aj v anglictine? Dakujem

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Janka,
žiaľ nie. Kurz je kolektívny. Robiť ho simultánne v inom jazyku pre jedinného účastníka je prakticky nemožné.

Vierka

Dobrý deň, manžel má darčekový poukaz platný do 13.12 2019 chcela by som sa spýtať na volné termíny v novembri a decembri

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Vierka,
prosím, postupujte podľa návodu na vašom poukaze a vyplňte rezervačný formulár na našej stránke:
https://www.najzazitky.sk/rezervacia-terminu/
obratom sa vám zobrazí kontakt priamo na prevádzkovateľa.

Alzbeta Poparova

Dobry den,
rada by som darovala kurz Skola smyku - Intensiv synovi ako darcek.
Je mozne dostat v darcekovom baleni? Ako mam postupovat? Dokedy sa da dorucit takyto v darcekovom baleni?
Termin skolenia je mozny aj cez sobotu-nedelu?
Ak by som ho kupila, dokedy je potrebne zrealizovat kurz? Resp., je zaruka, ze dostane v priebehu roka termin na sobotu-nedelu?
Vopred dakujem
Poparova.

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Alžbeta,
doručenie v darčekovom poukaze si vyberiete v košíku. Stačí tam vložiť želanú jazdu a postupovať podľa pokynov. Doručenie trvá 1-2 pracovné dni v závislosti od platby. Termíny sú výhradne počas víkendov, takže s tým by nemal byť problém.

Matus Trabalik

Dobrí deň potreboval by som aby ste mi napísali zoznam vašich všetkých kurzov na školu smilu od dnes do konca roka rad by som sa na niektorí z nich prihlásil sme pár a mame obmedzene množstvo času ,ďakujem za pochopenie a pekný denprajem .

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Matúš zatiaľ sú vypísané nasledovné:
11.8.19 13:30 Ned Compact Pachfurth
8.9.19 10:00 Ned Intensiv Trenčín7
8.9.19 16:00 Ned Compact Trenčín
15.9.19 16:00Ned Compact Trenčín
28.9.19 09:30 Sob Intensiv Pachfurth

Ďalšie budú vypísané neskôr.

Stanislav Vartovník

Dobrý deň, viete mi prosím poslať termíny na školu šmyku v Trenčíne do konca leta? Mám zaplatený kurz compact. Ďakujem

Michaela/NajZážitky.sk

Dobrý deň Stanislav,
vyplnením rezervačného formuláru na našej stránke si viete dohodnúť termín priamo s prevádzkovateľom. Najbližší termín pre Compact je 28.7.. Ďalšie momentálne nie sú ešte vypísané.

Janka

Dobry den,zaujima ma ,ci sa za zapozicanie auta doplaca

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Janka,
v cene kurzu nie je zapožičanie auta. Každé auto má iné jazdné vlastnosti. Je preto dôležité poznať práve to, na ktorom jazdíte najčastejšie - či už je to vaše vlastné, alebo firemné auto. Samozrejme v prípade záujmu vám auto vieme zabezpečiť. Pre viac informácií nám napíšte e-mail na obchod@najzazitky.sk. Pošleme vám cenovú ponuku.

Tomas Pavlovic

Dobry den,
rad by som kupil kurz INTENSIVE sestre a jej manzelovi. Ake su moznosti, aby cely/cast kurzu absolvovali spolocne v jeden/dva dni? Treba dve auta? Je to vobec mozne?
Dakujem velmi pekne za odpoved

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Tomas,
absolvovať kurz v jednom termíne môžu. Odporúčame však absolvovať ho na dvoch autách. Ide to aj na jednom, ale museli by po každom kolečku, ktoré sa jazdia, presadať, posúvať sedačku atď. Urobiť sa to dá aj tak, že by sa prihlásili na dva termíny a jeden termín by jeden z nich figuroval len ako spolujazdec a na ďalší by sa vymenili. Druhú teóriu by mohli vynechať.

Zuzana

Chcela by som sa opytat, ako to je s poistenim vozidla. Dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Zuzana,

Tréningy organizujeme vo výcvikovom stredisku, ktoré bolo upravené za účelom výuky školy bezpečnej jazdy. Každá dráha má bezpečnostné zóny, ktoré sú projektované a postavené tak, aby počas tréningu nemohlo dôjsť k poškodeniu vozidla, resp. k nehode.

V prípade, že máte záujem o pripoistenie Vášho vozidla počas tréningu školy šmyku, môžete tak urobiť pri objednávke termínu tréningu. Vaše vozidlo bude poistené na celý priebeh tréningu.
Cena je 10 € - poistná suma do 10.000 € alebo 20 € - poistná suma do 20.000 €.

Andreas

Dobrý deň chcel by som sa spýtať že v tej Rakúskej škole či vedia po Slovensky. A či v aute môžu sedeť aj s vodičom traja v tom compact balíčku?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Andreas,
kurz v Rakúsku je vedený po Slovensky. Prevádzkuje ho slovenská spoločnosť. Spolujazdci nie sú pri škole šmyku povolení.

Marek

Dobrý deň.

Dostal som poukaz na Školu šmyku Compact s platnosťou do 3.11.2018, no doteraz som nemal možnosť využiť ho. Je nejaký termín voľný termín do platnosti tohoto poukazu?

Určite chcem naplno využiť túto príležitosť.

Ďakujem za odpoveď.

Marek

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Marek,

rezerváciu je potrebné urobiť cez našu stránku:
https://www.najzazitky.sk/rezervacia-terminu/
dostanete kontakt na prevádzkovateľa a dohodnete si termín.

Katarína Hriňová

Dobrý deň prajem, dostala som ako darček kurzový poukaz " Compact" , a chcem sa opýtať , či je možné ho vymeniť za " Intensiv" samozrejme rozdiel doplatím...
A zároveň Vás chcem poprosiť o najbližsie voľné termíny .

Vopred ďakujem

Hrinova Katarína

Zdenko/Najzazitky.sk

Dobrý deň Katarína,
výmenu je možné urobiť priamo cez e-shop. Do košíka vložíte kurz Intensiv. Následne v košíku vyplníte pole výmena poukazu a hodnotu vášho poukazu vám odráta z objednávky. Objednávku dokončíte. Po zaevidovaní platby vám zašleme nový poukaz a vy môžete urobiť rezerváciu cez našu stránku podľa inštrukcíí na poukaze.

Vladimír

Pekný deň prajem . Dá sa u vás absolvovať aj na Tatra 815 ?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Vladimír,
školu šmyku pre nákladné vozidlá nemáme v štandardnej ponuke pre jednotlivcov. Kurz bezpečnej jazdy na vozidlách nad 3,5tony vieme ponúknuť pre firemných zákazníkov. V prípade záujmu nám neváhajte napísať e-mail. Vypracujeme vám cenovú ponuku.

Miloš Gallo

Termíny kurzov Intenzív Škola šmyku neviem nájsť, ďakujem vopred za odpoveď

Michaela/NajZazitky.sk

Dobrý deň Miloš,
najbližšie termíny pre Školu šmyku Intensiv sú:
13.10.18 09:30 Intensiv Pachfurth
14.10.18 09:00 Intensiv Trenčín
14.10.18 10:00 Intensiv Pachfurth.

Ivana Cibulková

Dobrý deň,

chcela by som vymeniť zážitok jazdu na Ariel atom za školu šmyku z dôvodu nedostatku voľných termínov tak by som sa chcela spýtať či sú na školu šmyku ešte voľné termíny či sa to vôbec oplatí.
Ďakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Ivana,
včera bol vypísaný nový termín na Ariel Atom na 30.9. Čo sa týka školy šmyku. Termíny sú 1-2 krát do mesiaca podľa záujmu. Školu šmyku je možné absolvovať celoročne, takže nejaké to voľné miesto nie je problém nájsť.

Nikoleta

Dobrý deň, zamýšľam sa nad kúpou zážitkového darčeka pre priateľa a Škola šmyku Intense sa mi zdá zaujímavá. Chcela by som sa informavať na dnešný limit - 26.6.2018, ktorý máte uvedený na stránke: znamená, že do dnešného dňa si je možné zakúpiť kupón alebo ho uplatniť?

Ďakujem.

S pozdravom

Nikoleta

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Nikoleta,
zrejme ste si nevšimli rok, ktorý je tam uvedený :-) Poukaz je platný 12 mesiacov.

Andrea

Dobrý deň mala by som záujem o kurt Compact v Pachfurth. Mal by to byť darček pre tatina(verím, že je to pre takýchto ľudí a nie len pre ľudí s čerstvým vodičákom)
Chcem sa opýtať aké sú voľné termíny?
A iba pre istotu, kurz je v slovenskom jazyku ano?

Ďakujem za odpoveď

Sabína Šimoňáková

Dobrý deň. Chcela by som objednať Kurz Compact pre mojho otca ako darček, žiaľ pod kurzami píše, že sú platné len do dnešného dňa. Myslela som, že kupón bude platiť na dlhšie obdobie a po overení dostupnosti sa bude mocť otec kurzu zúčastniť. Poprosím Vás aby ste mi napísali ako dlho mi bude platiť kupón po zakúpení a či je dostatok voľných termínov na jún. Ďakujem. S pozdravom Šimoňáková

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Sabína,
zrejme ste si dátum len zle všimli. Poukaz je platný 12 mesiacov. Je tam teda uvedený rovnaký dátum, ale v roku 2019. Na píšte nám, o ktorú lokalitu máte záujem a my vám preverime voľné miesta na kurz.
Pekný deň.

Lívia

Dobrý deň!
Rada by som sa informovala, aký je rozdiel medzi kurzom Compact v Trenčíne a v Pachfurthe.
Ďakujem!

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Lívia,
obsahovo žiadny. Rozdiel je len v lokalite. V Rakúsku sa kurz koná v špecializovanom areáli, cena za prenájom je vyššia a odráža sa to v cene kurzu.

Jozef

Dobrý deň, je v ponuke aj motoskola ? Termín a ceny ?

Michaela/NajZazitky.sk

Dobrý deň Jozef,
zasielam odkaz na zážitok - https://www.najzazitky.sk/kurzy/motoskola-kurz-bezpecnej-jazdy-na-motorke/. Nájdete tam všetky potrebné informácie. Najbližší termín pre motokurz BASIC, je víkend po Veľkej noci, pre INTENSIV posledný víkend v máji.

Pankuchova E.

dobry den. nebudete organizovat skolu smyku v prešove alebo košiciach? dakujem

Michaela/NajZazitky.sk

Dobrý deň p. Pankuchova,
momentálne tieto lokality nie sú v pláne.

Nataša Struková

Dobrý deň, môže sa kurz Compact (3 hod) v Pachfurthe zakúpiť aj pre skúsenejšieho vodiča, ktorý už skúsenosti so šoférovaním má? Vďaka

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň p. Struková,
kurz nie je určený len pre začiatočníkov, ale aj pre všetkých, ktorý školu šmyku ešte neabsolvovali.

Andy

Dobrý deň, v Rakúsku je inštruktor na kurze a takisto aj dohodnutie termínu riešiť v slovenskom jazyku?

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Andy,
kurzy v Pachfurthe robí rovnaký prevádzkovateľ ako v Trečíne. Všetko prebieha v slovenčine.

Monika

Dobrý deň, aké sú podrobnejšie špecifikácie pre Compact a Intensiv? Vďaka

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Monika,
kurzy sú podrobne opísané v texte ponuky. Oba kurzy sú zamerané na zvládanie šmyku. Kurz Intensiv je dlhší a teda rozoberá problematiku podrobnejšie oveľa dlhšie tráva aj jeho praktická čast.

Mária Medveďová

Dobrý deň! Uvažujem, že venujem synovcovi poukaz na Školu šmyku. Vodičské oprávnenie získal na jar tohto roku, takže by pre neho bol najvhodnejší kurz Compact. Chcem sa opýtať, či aj v tomto prípade platí platnosť poukazu 1 rok, alebo je nutné ho využiť do roka od získania vodičáku, aby bola splnená podmienka kurzu (čerstvý vodič). Ďakujem za odpoveď!

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Mária,
pre splnenie podmienok by mal kurz absolvovať do roka od vydania vodičského preukazu.

Miroslava

Dobrý deň chcela by som sa poinformovať ohľadom školy šmyku. Pre svojho snúbenca by som chcela zarezervovať jazdu kde si vyskúša šmyky počas rozneho terénu. Mohla by som za opýtať ako to je a na kolko hodin sa dá zarezervovať taketo niečo. Ďakujem za info.

Zdenko/Najzazitky.sk

Dobrý deň,
v našej ponuke máme dva kurzy kratší Compact a dlhší Intensiv. Termíny sú niekoľko krát do mesiaca. Všetky podrobnosti nájdete priamo v ponuke.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

Škola šmyku 13.03.2020 07:14
Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA)1 osoba3 hodinyGangster

perfektné si vyskúšať možnosti auta aj bezpečnostné prvky inštalované

Škola šmyku 08.11.2019 06:31
Trenčín1 osoba3 hodinyKurz Compact

Pridať reakciu na otázku:

 
 
Navštívili ste
Škola šmyku Škola šmyku už od 90 €
 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 15 mesiacov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?