Romantické a wellness pobyty pre dvoch

 
 
 

Objednávky a informácie (v prac. dni od 8:30 do 16:00): +421 948 392 388  E-mail: obchod@najzazitky.sk

 
 
 
 

Zážitky a darčeky - Romantika a pobyty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Výlet na Sliezsky dom

 
Doprajte si kávičku v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Z Tatranskej Polianky Vás vyvezieme priamo na Sliezsky dom, ležiaci na brehu priezračného Velického plesa priamo pod úpätím Gerlachu. Strávte príjemný deň v spoločnosti našich veľhôr.
 
od 15 €
Zážitky SK

Nadpozemský zážitok vo vyhliadkovej veži UFO

 
Presvedčte sa, že byť unesený neznámym lietajúcim objektom nemusí byť vôbec nepríjemné. Nechajte sa pokojne unášať výhľadom na Bratislavu z 95 m vysokej veže UFO nad Bratislavským Mostom SNP a ako bonus k tomu ešte dostanete nadpozemské prekvapenie.
 
od 20 €

Večera v oblakoch

 
Jedzte, pite a hodujte ako antickí bohovia - v oblakoch. Jedinečný projekt Večera v oblakoch, tento rok zavíta aj na Slovensko aby vyzdvihla tých najlepších kuchárov do výšky 50 metrov. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok.
 
od 29 €
Zážitky SK

Romantická večera v tradičnom šate

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.
 
od 38 €
Zážitky SK

Pochod na snežniciach

 
Zasnežené pláne, stromy pokryté snehom, obraz ako z rozprávky Mrázik. Neborte sa snehom ako Ivan hľadajúci Nasťu. Príroda pod bielou perinou je teraz dostupná aj pre Vás. Nasaďte na nohy snežnice a vkročte so skúseným sprievodcom do rozprávkového sveta.
 
od 45 €
Zážitky SK

Romantická večera v historickom hoteli

 
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Prekvapte svoju polovičku a zažite romantiku v najstaršom slovenskom hoteli v neopakovateľnom prostredí so štýlom a noblesou…
 
od 52 €
Zážitky SK

Romantická večera s privátnou vírivkou

 
Ak je Vaša predstava o ideálnom zážitku romantická večera s Vašou láskou a relax v privátnej vírivke, ste na správnom mieste. Vychutnajte si spoločnosť jeden druhého a sústreďte sa len na pôžitok z jedla a dokonalé uvoľnenie.
 
od 56 €
Zážitky SK

Mushing - Jazda psím záprahom

 
Zasnežená krajina, božské ticho a svorka oddaných psov. Romantická idylka, ktorou sa môžete preháňať na saniach ťahaných psím záprahom. Buďte súčasťou tohto obrázku a zažite rozprávkový príbeh plný krásnych scenérií a vzrušenia, na aké sa nezabúda.
 
od 60 €
Zážitky SK

Romantická večera vo veži

 
„Zakliata princezná nebola vo veži pretože ju zakliala ľudská zloba, ale pre ticho, ktoré toto miesto sprevádza, pre jej opojné prítmie a pre dokonalú vôňu... „ Overte si pravdivosť týchto slov z Vyhliadkovej Veže hotela Majolika. Panstvo, ráčte vstúpiť.
 
od 60 €
Zážitky SK

Romantická plavba na benátskej gondole

 
Za pravými gondolami nemusíte viac cestovať až do ďalekých Benátok. Poplavte sa so svojou polovičkou na vlnách Vltavy a užívajte si taliansku romantiku priamo v hlavnom meste Českej republiky. Prežite kúzelné chvíle v znamení lásky.
 
od 85 €
Zážitky SK

Gurmánsky zážitok v Chateau Herálec

 
Potešte svoju polovičku a vychutnajte si spolu nevídaný gurmánsky zážitok v podobe 6-chodového degustačného menu v historickom sídle Chateau Herálec. Gastronomický koncept reštaurácie vychádza z tradícií českej kuchyne v sviežom prevedení 21. storočia.
 
od 95 €
Zážitky SK

Luxusné pivné kúpele pre dvoch

 
Zabudnite na starosti všedných dní a zrelaxujte v obľúbenom zlatom moku. Spolu s polovičkou si oddýchnete v luxusných pivných kúpeľoch, ktoré Vám doprajú pocit jedinečnosti. O účinkoch piva vedeli už starí Egypťania. Nechajte sa nimi inšpirovať!
 
od 115 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najstaršom slovenskom hoteli

 
Vychutnajte si pobyt v štvorhviezdičkovom hoteli s podmanivou atmosférou, štýlom a noblesou v lone prírody, iba 4 km od centra Košíc. Príjemná, priateľská ba až rodinná atmosféra je v hoteli so 143-ročnou tradíciou zaručená.
 
od 122 €
Zážitky SK

Kreatívny pobyt v Modre

 
Priučte sa remeslu starých majstrov keramikárov. Pobyt obohatený o kurz keramiky si užijete v zrekonštruovanej budove po Slovenskej ľudovej majolike, v srdci slovenského keramikárstva v Modre, kde sa dnes nachádza hotel s múzeom modranskej keramiky.
 
od 127 €
Zážitky SK

Víkend s rímskymi kúpeľmi v metropole východu

 
Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Nechajte sa aj vy rozmaznávať v duchu tejto tradície.
 
od 129 €
Zážitky SK

Noc v sídle grófa Huňadyho v Mojmírovciach

 
Ocitnite sa na chvíľu v koži grófa Huňadyho. Noc v sídle starého uhorského rodu v sebe spája všetko, čo si predstavujete pod pojmom romantika. Štýlové ubytovanie v kaštieli, trojchodová večera, či wellness - to všetko obklopené nádherným anglickým parkom.
 
od 129 €
Zážitky SK

Víkend u Jánošíka v Terchovej

 
Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!
 
od 133 €
Zážitky SK

Pobyt na ranči neďaleko Levíc

 
Oddýchnite si, naberte sily a užite si jedinečný pobyt na ranči, obklopený koňmi a svojimi najbližšími. Spríjemnite si pobyt na ranči výletmi do okolia. Navštívte termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania vo vonkajšom bazéne ...
 
od 134 €
Zážitky SK

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

 
Máte chuť na agroturistiku? Tak dovolenka na farme je pre Vás priam ako stvorená. Dojenie oviec, výroba ovčieho syra, príroda, ubytovanie v drevenici a dokonalý relax od rušného života - to je aktívna dovolenka plná zážitkov. Neváhaj a zrelaxuj!
 
od 138 €
Zážitky SK

Dokonalá romantika

 
Doprajte radosť svojej „polovičke“ pôžitkom z romantiky... Oslávte Vašu spoločnú lásku a vychutnajte si príjemnú atmosféru vo dvojici. Nájdite si čas na tak vzácne prežité chvíle jeden pre druhého. Vy a Vaša polovička si to zaslúžite!
 
od 139 €
Zážitky SK

Pobyt Jánošíkov elixír - Terchová

 
Príďte načerpať nové sily a získať potrebnú energiu do ďalších dní. Pobyt Jánošíkov elixír Vám k tomu určite pomôže. Útulné ubytovanie v originálnom prostredí, pochúťky z reštaurácie, teplo krbu, ticho prostredia a krása Oravy sú pripravené pre Vás.
 
od 144 €
Zážitky SK

Off-road víkend na východnom Slovensku

 
Navštívte rozprávkovo krásnu divočinu v područí národného parku Poloniny a spoznajte ďaleký východ našej krajiny. Víkend plný zážitkov okorení celodenný off-roadový výlet do okolia Stakčína, ktorý si užijú priaznivci štyroch kolies, aj milovníci prírody.
 
od 156 €
Zážitky SK

Pobyt pre dvoch v maľovaných Čičmanoch

 
Zhliadnite obec Čičmany, známu svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola obec vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Obec je zaujímavá aj svojim ľudovým krojom, dýcha tu atmosféra dávnej minulosti.
 
od 169 €
Zážitky SK

Relax pobyt v Modre

 
Máte už dosť každodenného kolotoča? Potrebuje oddych Vaše telo aj duša? Načerpajte energiu a užite si relax v krásnom prostredí s príjemnou atmosférou a naspäť do bežného života sa vrátite ako nový človek!
 
od 169 €
Zážitky SK

Romantický pobyt u Bielej Dámy a Čierneho Rytiera

 
Objavte čaro menej známej časti Spiša a nechajte sa pohostiť v kaštieli zo 17. storočia. Čaká na Vás romantika v pravom slova zmysle. O Vaše pohodlie sa postará Biela Dáma a Čierny Rytier.
 
od 199 €
Zážitky SK

Romantický wellness víkend v Banskej Štiavnici

 
Hľadáte spôsob ako s Vašou láskou stráviť nezabudnuteľný víkend plný romantiky? Predstavte si úzke uličky Banskej Štiavnice, svetlo sviečok, fľašu vína a len vás dvoch. Zabudnite na čas, náš personál sa o Váš komfort postará.
 
od 200 €
Zážitky SK

Relax vo Vysokých Tatrách

 
Ponúkame Vám pobyt na tri dni, počas ktorých môžete objavovať krásnu prírodu Tatier. Zrelaxujte svoje sily a užite si príjemný oddych v srdci slovenských veľhôr.
 
od 209 €
Zážitky SK

Pobyt v konskom sedle Štiavnickými vrchmi

 
Chcete sa naučiť jazdiť na koni alebo si len tak zacválať po Štiavnických vrchoch? Pokochajte sa prírodou z konského sedla. Po jazde si navyše užijete wellness so všetkým čo k nemu patrí. Víkend v Banskej Štiavnici Vás nabije energiou.
 
od 218 €
Zážitky SK

Pobyt v Chateau Herálec

 
Láka Vás predstava romantickej noci v zámockých izbách, kde by na Vás zo všetkých strán dýchal luxus a nevšednosť? Potešte Vašu polovičku a užite si exkluzívny relax v priestoroch luxusného boutique hotela Chateau Herálec.
 
od 219 €
Zážitky SK

Dva dni v sedle východnou Moravou

 
Túžite zažiť atmosféru dobývania divokého západu, putovať ľudoprázdnou krajinou v sedle koňa a zažiť 2 dobrodružné dni? Doprajte si zážitok, kde budete obklopení iba krásnou prírodou a na svet sa budete pozerať z chrbta koňa American Quarter Horse.
 
od 225 €
Zážitky SK

7 divov Banskej Štiavnice (3-dňový pobyt)

 
Spoznajte čaro mesta Banská Štiavnica. Krátka dovolenka plná zážitkov ako fáranie v bani, návšteva banského múzea, prehliadka čarokrásneho mesta so sprievodcom, návšteva galérie a nakoniec oddych pri wellness.
 
od 226 €
Zážitky SK

Rodinný gazdovský víkend v Čičmanoch

 
Krása slovenskej obce Čičmany je známa široko ďaleko. Tradičné maľované drevenice jej dodávajú nezabudnuteľný ráz. Príďte zrelaxovať svoje sily na toto malebné miesto a vráťte sa pri tom o niekoľko rokov späť.
 
od 229 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v historickom kaštieli Mojmírovce

 
Kaštieľ grófa Huňadyho - miesto, ktoré na každom kroku dýcha históriou vás očarí svojimi príbehmi a ponúkne chvíle oddychu v krásnom parku i v relax centre. Navštívte Mojmírovce, obdivujte citlivo zrekonštruovaný kaštieľ a nádherné okolie. Ráčte vstúpiť!
 
od 236 €
Zážitky SK

Relax v Malej Fatre

 
Načerpajte sily v kraji legendárneho zbojníka a Terchovskej muziky. V srdci národného parku Malá Fatra nájdete vytúžený oddych, božský pokoj, krásnu prírodu v jednom balíku s prvotriednymi službami a wellness v hoteli Rozsutec. Neváhajte a poďte.
 
od 260 €
Zážitky SK

Romantický pobyt pod Bojnickým zámkom

 
Prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom a využite ponuku luxusného ubytovania. Hotel svojim krásnym interiérom a starožitným nábytkom je na príjemne strávený víkend v pokojných Bojniciach tou správnou voľbou.
 
od 270 €
Zážitky SK

Wellness pobyt na zámku Vígľaš

 
Vychutnajte si wellness pobyt vo dvojici a prežite víkend pod baldachýnom. Presuniete sa späť v čase a ocitnete sa v koži kráľovského páru, ktorý sa nechá hýčkať. Luxusný pobyt na zámku v štýle renesancie čaká práve na Vás!
 
od 278 €
Zážitky SK

Wellness pobyt v najjužnejšej obci Slovenska

 
Navštívte štvorhviezdičkové wellnes centrum v najjužnejšie položenej obci Slovenska. Bazénový a saunový svet budú balzamom nie len pre Vaše telo, ale aj pre Vašu dušu. Čaká na Vás 10 bazénov, 4 tobogány a blahodárne účinky termálnej vody.
 
od 279 €
Zážitky SK

Pobyt Aktiv na Sliezskom dome

 
Vypadnite na chvíľu z kruhu všedných dní. Hotel Sliezsky dom je ideálnym miestom na aktívny oddych. Zasadený v nádhernom prostredí Vám poskytne nespočetné možnosti na prechádzky tatranskou prírodou, aj širokú ponuku aktivít, ktoré Vám spestria pobyt.
 
od 306 €
Zážitky SK

Exkluzívny romantický pobyt na zámku Vígľaš

 
Vychutnajte si s polovičkou chvíle lásky a zažite čarovnú atmosféru sídla uhorských kráľov. Romantická večera pri sviečkach a nezabudnuteľné noci pod baldachýnom budú čarovné! Pobyt v znamení renesancie Vás prenesie o niekoľko storočí späť.
 
od 318 €
Zážitky SK

Romantický pobyt v boutique hoteli v Žiline

 
Dajte zbohom rutine a osviežte svoj vzťah romantickým pobytom so svojou polovičkou. Či už ste čerstvo zadaný alebo bok po boku kráčate životom už niekoľko rokov, spoločne strávené chvíle v exkluzívnom prostredí boutique hotela je to pravé pre Vašu lásku.
 
od 332 €
Zážitky SK

Romantický pobyt na zámku - Liptovský Hrádok

 
Vstúpte do čias kráľovstva nezabudnuteľnej romantiky, staňte sa rytierom a princeznou. Vychutnajte si výnimočnú noc napríklad v Ónyxovej komnate s romantickým nádychom a dívajte sa na ohník v ónyxovom krbe. Navštívte romantický zámok na Liptove.
 
od 349 €
Zážitky SK

Romantický wellness pobyt vo Vysokých Tatrách

 
Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily do komfortného hotela. Ponúkame vám "wellness pobyt" plný romantiky, oddychu, relaxu a zábavy ...
 
od 349 €
Zážitky SK

Zámocký pobyt s dobovou večerou

 
Vychutnajte si exkluzívny pobyt na zámku Vígľaš, kde vás čaká príjemný oddych s historickým nádychom. V spoločnosti vašej lásky si užijete luxus, príjemný wellness a originálnu dobovú večeru, ktorá ešte zintenzívni váš dokonalý zážitok.
 
od 358 €
Zážitky SK

Noc v iglu pod Alpskými štítmi

 
Chcete prežiť nezabudnuteľnú romantickú noc v ľadovom iglu a k tomu zažiť poriadne snehové dobrodružstvo? Vystúpte do ľadovej dedinky, nechajte sa privítať a na chvíľu sa staňte pravým eskimákom. Viete si predstaviť dobrodružnejšie miesto?
 
od 449 €
Zážitky SK

Dokonalá relaxácia v Luhačoviciach

 
Máte náročný životný štýl a Vaša myseľ a telo si potrebuje oddýchnuť? Načerpajte novú silu a energiu - zrelaxujte v nádhernom prostredí ****superior wellness hotela s rodinou atmosférou. Znovunájdite harmóniu a vráťte sa do bežného života ako nový človek!
 
od 560 €
Zážitky SK

 
 
Romantika a pobyty

Zažili ste už trepotanie motýlích krídel v žalúdku či zvieravý pocit v krku v prítomnosti milovanej osoby? Ak ho máte, užívajte si ho, ak nie, objavte znovu čaro počiatočnej eufórie aj za pomoci víkendového pobytu vo dvojici na romantickom mieste. A nemusí to byť len zaužívaná klasika. Víkendový pobyt plný romantiky zažijete aj na netradičných miestach, v neočakávaných situáciách či za prekvapivých podmienok. Stačí sa len odhodlať, zbaliť kufor a svoju polovičku a vydať sa na cestu za dobrodružstvom, ktorú vám víkendové pobyty ponúkajú.

 

Tipy na romantické pobyty

  • víkendové pobyty na netradičných miestach – na sedliackom dvore, na salaši, ranči, na motorovom člne, jachte či dokonca v stredoveku alebo iglu – hľadajte romantiku tam, kde by vás to nenapadlo a spoznajte seba aj svojho partnera z inej perspektívy.
  • romantické víkendové pobyty – vo Vysokých Tatrách, pod Bojnickým zámkom alebo na Tokaji, je len na vás, ktoré miesto vám zaimponuje a akú dávku romantiky si počas víkendového pobytu naservírujete.
  • relaxačné víkendové pobyty – chvíle pohody sú dnes dosť zriedkavé, o to však vzácnejšie. Doprajte si uvoľnenie spolu s vaším najdrahším a objavte chuť ranného leňošenia, príjemnej masáže, nedotknutej prírody či večernej romantiky počas víkendového pobytu len pre vás dvoch.
  • wellness pobyty – uvoľnite telo aj myseľ a načerpajte nové sily počas wellness víkendu. Nechajte sa rozmaznávať rukami maséra, prúdmi vírivky alebo kvapkami bylinkovej sauny. Tento víkendový pobyt vám privodí pocit znovuzrodenia.
  • aktívne víkendové pobyty – jazda psím záprahom, v konskom sedle, na motokárach alebo divokej vode tiež skrývajú určitú dávku romantiky. Objavte čaro prírody, spoľahlivosť partnera a príchuť lásky pri netradičných aktivitách.
  • adrenalínové víkendové pobyty – ak vám nie je cudzia romantika v objatí pri adrenalínovom zajatí, doprajte si pocit zblíženia prostredníctvom adrenalínového zážitku.

 

Kdekoľvek sa rozhodnete hľadať romantiku, zážitkové darčeky vám poskytnú nové možnosti. Víkendové pobyty plné zážitkov utužia váš vzťah v akomkoľvek štádiu.