iPad Honba za pokladom

 
 
 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Adrenalín > iPad Honba za pokladom
 
Trhák týždňa
11.11.2019
Trhák týždňa
PILOTOM NA SKÚŠKU - LIETADLO Dokonca zostáva ešte
5 dni
16 hodín
12 minút
32 sekúnd
 
 

Adrenalín

iPad Honba za pokladom

honba za pokladom
zážitková honba
víťazstvo
ipad hra
 
iPad Treasure Hunt je inovatívna aktivita, ktorá zaručuje spoločné riešenie úloh, smiech a aktívny oddych. Strávte deň s kolegami či kamarátmi. Po skončení Vám zostanú nielen fotografie a videá, ale hlavne nezabudnuteľný zážitok.
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Mission Possible/Spoznaj Bratislavu, Kraj: Bratislavský kraj: už od 198 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Mission Possible/Spoznaj Bratislavu, Kraj: Bratislavský kraj
536_1
Skladom 198 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Catch the monkey, Kraj: Bratislavský kraj
536_2
Skladom 210 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Čo ponúka iPad Honba za pokladom?

Nepremeškajte šancu dokázať, že práve Váš tím je ten najlepší v najzábavnejšej zážitkovej hre. Po úvodnej inštruktáži dostane každý tím iPad so softvérom, ktorý riadi hru a na jeden deň sa stanete tajnými agentmi. Tímy majú 2 – 3 hodiny na to, aby navštívili čo najviac miest k vyriešeniu tajnej misie. Celá hra je riadená iPadom pomocou GPS, tímy sledujú výsledky, špehujú, posielajú a prijímajú správy, vtipy a triky ostatným tímom, to všetko v reálnom čase. Cieľom je stať sa tímom s najvyšším počtom bodov získaných nájdením a správnym vyriešením úloh. Úlohy a otázky sa zobrazia na iPade iba vtedy, keď tímy dorazia na miesto určené GPS, takže času nie je nazvyš a podvádzanie je nemožné.

Ako prebieha zážitok iPad Honba za pokladom?

Vybrať si môžete z troch hier:

Mission Possible

Staňte sa tajným agentom s našou variantou “Mission Possible”! Zažite lúštenie kódov, fyzické a logické úlohy spojené s prenasledovaním vašich konkurentov a pomôžte svet zachrániť splnením dôležitej misie!

Spoznaj Bratislavu

Chcete spoznať Bratislavu? Nudia Vás klasické sight seeing tours?

Misia odohrávajúca sa v centre mesta Vám ukáže históriu a fakty o Bratislave inak. Navštívite preslávené ulice, populárne námestia, atrakcie a zákutia. Pri spoločnom plnení úloh lepšie spoznáte nielen históriu mesta, ale aj svojich kolegov. V skvelej atmosfére si vychutnáte spoločné zážitky z riešenia úloh a hľadania pokladu.

Tím, ktorý za 2 hodiny vyrieši a správne odpovie na najviac otázok vyhráva. Vybehnite spolu do ulíc a čakajte nečakané!

Catch the Monkey

Kvalitne a zábavne strávený večer, interaktívne úlohy, súťaženie, návšteva klubov a podnikov, tanec a smiech … Večerná aktivita “Catch the Monkey” v sebe spája všetko.

Počas celej „Tour de Bar“ iPad Honby za Pokladom Vás bude sprevádzať naša sprievodkyňa. Budete rozdelení do tímov a máte 2,5 hodiny na to, aby ste vyhrali túto inovatívnu a netradičnú súťaž. Každý tím musí efektívne narábať s časom a nájsť si svoju vlastnú trasu pomocou interaktívnej mapy na iPade. Úlohy sa odhalia a aktivujú iba vtedy, keď dorazíte na miesto určené GPS.

Čakajte nečakané! Táto hra je kombináciou otázok, bláznivých fotografických a video úloh, indícií, QR kódov… a omnoho viac. Fotky a videá, ktoré Vám po hre zostanú, určite vyčaria úsmev na Vašej tvári a budú Vám tento skvelý zážitok ešte dlho pripomínať.

Aktivita je vhodná aj ako teambuilding pre vašu firmu.

Dôležité informácie o zážitku Honba za pokladom:

Sezóna/počasie: Honba za pokladom sa koná celoročne. Zážitok sa nekoná pri extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Honba za pokladom je vhodná pre všetkých. Storno podmienky: Bezplatne  zrušiť rezerváciu a znížiť počet účastníkov je možné 14 pracovných dní pred konaním akcie. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne 2 týždne vopred. IPad honbu za pokladom je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Otázky k zážitku a recenzie

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov