Kurz streľby

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 

Adrenalín

Kurz streľby

kurz streľby
kurz streľby z pištole
kurz obrannej streľby
 
Kurz streľby je ideálnym začiatkom pre tých, ktorí by chceli nahliadnuť do sveta zbraní. Naučte sa tasiť ako Clint Eastwood, mieriť presnejšie ako Vasilij Zajcev a prebíjať ako Rambo 4. Pod dohľadom skúseného inštruktora v sebe objavíte inštinkt lovca. Namierte si to na strelnicu.
Lokalita: Čachtice, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 6 hodín, Popis: Kurz pre ženy, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 75 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Čachtice, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 6 hodín, Popis: Kurz pre ženy, Kraj: Trenčiansky kraj
1297_5
Skladom 100 €
Lokalita: Čachtice, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 6 hodín, Popis: Brokovnica – Level 1, Kraj: Trenčiansky kraj
1297_6
120 €
Lokalita: Čachtice, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 6 hodín, Popis: Pištoľ – Level 1, Kraj: Trenčiansky kraj
1297_1
Skladom 130 €
Lokalita: Čachtice, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 6 hodín, Popis: Útočná puška – Level 1, Kraj: Trenčiansky kraj
1297_3
Skladom 145 €
Lokalita: Žilina, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 4 hodiny, Popis: Pištoľ – základný kurz so zbrojným preukazom, Kraj: Žilinský kraj
1297_9
Skladom 85 €
Lokalita: Žilina, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Pištoľ – základný kurz bez zbrojného preukazu, Kraj: Žilinský kraj
1297_8
Skladom 110 €
Lokalita: Žilina, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Pištoľ – prvý výstrel, Kraj: Žilinský kraj
1297_10
Skladom 95 €
Lokalita: Žilina, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 4–5 hodín, Popis: Pištol a Puška – prvý výstrel, Kraj: Žilinský kraj
1297_11
Skladom 150 €
Lokalita: Žilina, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 4–5 hodín, Popis: Puška – základný kurz, Kraj: Žilinský kraj
1297_12
Skladom 75 €

Čo zažijete na kurzoch streľby?

Vystreliť si a strieľať, nie je jedno a to isté. Kurz streľby vám dá tie najlepšie základy ako so zbraňou zachádzať, ako sa postaviť k terču či efektívne prebíjať. Pod dohľadom ostrieľaného profesionála získate tie najlepšie strelecké návyky, na ktorých môžete ďalej stavať. Či už chcete strieľať športovo, nostiť zbraň profesne alebo len vedieť strieľať len tak.... Kurzy streľby sú pre vás jednoznačnou voľbou. 

Čo ponúkajú kurzy streľby?

Čachtice

Vybrať si môžete z kurzov zameraných na rôzne zbrane a techniky streľby. V prípade, že ste niektorý z uvedených základných kurzov absolvovali, neváhajte využiť naše kontakty a informovať sa o ďalších kurzoch. 

Kurzy začínajú briefingom v školiacom stredisku v Novom Meste nad Váhom odkiaľ je zabezpečný odvoz na strelnicu v Čachticiach. 


Kurz pre ženy - Bezpečnosť a manipulácia so zbraňou

Kurz je otvorený vyslovene pre ženy, aj bez potreby vlastniť zbrojný preukaz. Ženy sú pri absolvovaní kurzu oboznámené s bezpečnou manipuláciou s krátkou guľovou zbraňou v obranných situáciách.

V cene kurzu je zapožičanie zbrane a 150 ks streliva.  


Brokovnica Level 1 - Bezpečnosť a taktika

Kurz je zameraný na ovládanie opakovacej a samo-nabíjacej (semi - automatic) brokovnice.

V cene kurzu je zapožičanie zbrane a 70 ks streliva.  


Pištoľ Level 1 - Bezpečnosť a taktika pri obrannej streľbe 

Začína sa od základov a rýchlo sa postupuje k dynamickej streľbe, až po streľbu na mnohopočetný cieľ. Cieľom kurzu je dosiahnutie odbornej manipulácie, bojovej rovnováhy a pomeru medzi rýchlosťou a presnosťou streľby pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti.

V cene kurzu je zapožičanie zbrane a 200 ks streliva.   


Útočná puška Level 1 - Bezpečnosť a taktika pri obrannej streľbe

Počas kurzu sa naučíte bezpečne a efektívne využivať útočnú poušku vz. 58 v obranných situáciách. Dosiahnuté taktické zručnosti, bezpečnosť, ako aj presnosť a rýchlosť v obranných situáciách sú počas kurzu dosiahnuté širokou škálou cvikov a drilov pri streľbe z útočnej pušky.

V cene kurzu je zapožičanie zbrane a 200 ks streliva.  

Žilina


Pištoľ - Prvý výstrel Indi­vi­du­álny kurz pre záu­jem­cov bez zbroj­ného pre­ukazu


Pre koho je prvý výstrel určený?:

Pre kaž­dého kto nevlastní zbrojný pre­ukaz a zbraň. Baví Vás streľba ale nemáte si kde zastrieľať . Roz­ho­du­jete či má význam si robiť zbrojný pre­ukaz ale nemáte si kde vyskú­šať bez­pečnú streľbu pod dohľa­dom skú­se­ného inštruktora

V cene kurzu je zahr­nuté: zbraň , 50 ks stre­liva, strel­nica, inštruk­tor, certifikát.


Pištoľ a puška - Prvý výstrel Indi­vi­du­álny kurz pre záu­jem­cov bez zbroj­ného pre­ukazu

Pre koho je prvý výstrel určený?:

Pre kaž­dého kto nevlastní zbrojný pre­ukaz a zbraň. Baví Vás streľba ale nemáte si kde zastrieľať . Roz­ho­du­jete či má význam si robiť zbrojný pre­ukaz ale nemáte si kde vyskú­šať bez­pečnú streľbu pod dohľa­dom skú­se­ného inštruktora

V cene kurzu je zahr­nuté: zbraň , 100 ks streliva ( pištoľ - puška ), strel­nica, inštruk­tor, certifikát.


Individuálny základný kurz obran­nej streľby, pištoľ

Cie­ľom kurzu je odbor­ným a meto­dic­kým sys­té­mom uviesť absol­ven­tov do prob­le­ma­tiky obran­nej streľby. Dôle­ži­tým fak­to­rom kurzu je vybu­do­vať základy bez­peč­nej mani­pu­lá­cie so zbra­ňou a základy obran­nej streľby. Infor­má­cie a zruč­nosti zís­kané kur­zom sa stanú zákla­dom  pre ďalší roz­voj absol­venta. Kurz dáva návod ako pra­co­vať a roz­ví­jať svoje schop­nosti v oblasti obran­nej streľby. Tieto schop­nosti Vám pomôžu zís­kať skú­sení inštruk­tori vďaka indi­vi­du­ál­nemu prí­stupu ku kaž­dému absolventovi zvlášť

V cene kurzu je zahr­nuté: povinná ochrana zraku ( s balis­tic­kou ochra­nou ) a sluchu ,  zbraň, zásob­níky mini­málne 2ks, 100 ks streliva, strel­nica, inštruk­tor, certifikát.


Individuálny základný kurz obran­nej streľby, puška

Cie­ľom kurzu je odbor­ným a meto­dic­kým sys­té­mom uviesť absol­ven­tov do prob­le­ma­tiky obran­nej streľby. Dôle­ži­tým fak­to­rom kurzu je vybu­do­vať základy bez­peč­nej mani­pu­lá­cie s dlhou zbra­ňou a základy obran­nej streľby s týmto dru­hom zbrane. Infor­má­cie a zruč­nosti zís­kané kur­zom sa stanú zákla­dom pre ďalší roz­voj absol­venta. Kurz dáva návod ako pra­co­vať a roz­ví­jať svoje schop­nosti v oblasti obran­nej streľby s dlhou zbra­ňou. Tieto schop­nosti Vám pomôžu zís­kať skú­sení inštruk­tori vďaka indi­vi­du­ál­nemu prí­stupu ku kaž­dému absol­ven­tovi zvlášť.

V cene kurzu je zahr­nuté: povinná ochrana zraku ( s balis­tic­kou ochra­nou ) a sluchu ,  zbraň, zásob­níky mini­málne 2ks, 150 ks streliva, strel­nica, inštruk­tor, certifikát.

Dôležité informácie o zážitkovej streľbe:

Sezóna/počasie: Kurz streľby je možné absolvovať celoročne na vonkajšej strelnici. Zážitok sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek 18 rokov. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch. 

vanda

Dobrý deň objednala som si Pištoľ – základný kurz so zbrojným preukazom, ale manžel nemá zbrojný preukaz, je to prroblém? alebo je treba vymeniť a doplatiť za iný typ kurzu

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Vanda,
zbrojný preukaz je podmienka k účasti na tomto kurze. Poukaz vám radi vymeníme.

Michal

Dobry den,
chcem sa opytat, ci na absolvovanie kurzu Pištoľ Level 1 - Bezpečnosť a taktika pri obrannej streľbe je potrebne vlastnit zbrojny preukaz.
Dakujem
Michal

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Michal,
k tomuto kurzu nie je potrebný zbrojný preukaz.

Dušan Papánek

Dobry den, Chcel by som sa opytat na tie kurzy, že ktorý by ste mi odporučili pre zenu ale najlepsie v okoli ziliny. Ďakujem za skorú odpoved.
S pozdravom Papánek

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Dušan,
ak nemá žiadne skúsenosti odporučili by sme jeden z kurzov Prvý výstrel.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov