Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Kurzy > Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke
 

Kurzy

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke

kurz jazdy na motorke
bezpečná jazda na motorke
 
Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: cca 8 hodín, Popis: Kurz Basic, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 129 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: cca 8 hodín, Popis: Kurz Basic, Kraj: Trenčiansky kraj
67_1
Skladom 129 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: cca 8 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj
67_2
Skladom 149 €

Motoškola - Kurz bezpečnej jazdy na motorke - čo zažijete?

Základný kurz motoškoly - Basic

Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca. Zároveň sa naučia ako udržať správnu stopu pri jazde vo vysokých rýchlostiach, kedy bezpečne predbiehať, alebo ako zodvihnúť po páde motocykel. Po absolvovaní kurzu bude každý jeho účastník schopný prejsť pripravené prekážky, ale hlavne bude na motocykli správne sedieť a bude ho úplne inak cítiť. Navyše sa každý naučí predchádzať jazdeckým chybám, ktoré ste získali pri samotréningu.

Jazdí sa v menších skupinách čím je zabezpečený individuálny prístup. 
 
Praktická časť začína rozcvičkou - gymnastikou na motorke. Pokračujeme slalomom a tréningom pomalej jazdy, kde si začnete zvykať na správny pohľad a posed na motorke. Zatancujeme si tango s motorkou, zaučíme sa do tajou krízového brzdenia, od pomalej rýchlosti s postupným stupňovaním rýchlosti a brzdnej sily, stabilizáciu pohľadom pri pomalej jazde. Ukážeme si vyhýbací manéver a na záver venujeme dosatok času náklonom na kruhovej ploche. Tu si Vás inštruktor upraví do požadovaného správneho posedu a vy sa priblížite k svojmu vysnívanému náklonu bez strachu s uvoľnenosťou a ľahkosťou. 
Po 4-5 hodinovej praktickej časti nasleduje vyhodnotenie a odovzdanie certifikátov. 
 

Pokročilý kurz motoškoly - Intensiv

Kurz je určený pre skúsenejších motorkárov, ktorí už majú za sebou prvé leto a možno aj prvý pád. Jeho účastníci už majú základné znalosti o motocykloch a množstvo ľudí okolo nich im odovzdáva rady, ale ako si z nich vybrať. Na ceste sa stretli s množstvom aj kolíznych situácii a pri ich riešení sa prejavila ich neistota nielen v rozhodovaní, ale aj v ovládaní motorky. Stále sa boja „sklopiť to dole“, nevedia kde je ich hranica ani hranica motocykla, hoci čas od času sa tou stupačkou šuchne. Po absolvovaní kurzu už však budete pripravení k odvážnejším, ale hlavne istejším náklonom. Dokonca využijete celý potenciál motorky pri predbiehaní a zvládnete aj pred chodcom či autom uhýbací manéver. Stanete sa jazdcom, ktorý dynamicky, ale zároveň bezpečne jazdí po našich cestách a hlavne budete stále skenovať okolie a spomínať na to, ako ste s inštruktorom na okruhu odvážne klopili.

Jazdí sa v menších skupinách čím je zabezpečený individuálny prístup.  
 
V praktickej časti kurzu vás zoznámime so zásadami bezpečnej jazdy. Poradíme so správnym pohľadom pri zatáčaní, koordinácií pohybou pri prejazdoch zátačkou, správnym a efektívnym dávkovaním bŕzd pri razantnom a intenzívnom brzdení a ďalšími vecami, ktoré markantne prispievajú k Vašej bezpečnej a plynulej jazde nielen v zákrutách bežnej cestnej premávky.
Počas celého kurzu vám inštruktor pomôže identifikovať chyby, ktorých sa dopúšťate a bude Vás učiť jazdiť plynule, bezpečne a s prehľadom.
 
Harmonogram kurzov:
  • 08:45 – 09:00 registrácia
  • 09:00 – 11:00 teoretická časť
  • 11:00 – 12:00 prestávka na obed (obed je v cene tréningu)
  • 12:00 – 16:00 praktická časť
  • po 16:00 vyhodnotenie

Dôležité informácie o motoškole:

Sezóna/počasie: Kurzy bezpečnej jazdy na motorke sa robia od marca do novembra. Výcvik prebieha za každého počasia.

Oblečenie: Prilba, oblečenie vhodné na motocykel, rukavice, vhodná obuv.

Podmienky: Vlastný motocykel v dobrom technickom stave, karta zdravotného poistenia. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.

Ivana Kolníková

Dobrý deň,pred chvíľou som si u vás objednala kurz motoškoly-Basic .na stránke najzazitky sa po objednaní ukázalo bankové spojenie ,ktoré teraz nemôžem nájsť.očakavala som,že mi číslo účtu pošlete aj na mailovú adresu,aby som čo najskôr mohla zaplatiť .dakujem,Kolníková .

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Ivana,
po tvrdenie o prijatí objednávky s č. účtu by vám malo byť automaticky zaslané na e-mail. Ak vám neprišlo je možné, že ste zadali zlú adresu alebo sa vyskytla iná technická chyba. V takom prípade nás kontaktujte prostredníctvom kontaktov na našich stránkach.

Ivana

Dobry den,poprosim Vas informaciu,planujem kurz zaplatit pre priatela ako Vianocny darcek.Viete mi prosim vypisat mozne terminy kurzov?Dakujem Ivana

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Ivana,
kurz sa koná 1-2 krát mesačne a termíny sa vypisujú na cca mesiac vopred. V tejto chvíli vám nevieme poskytnúť informáciu o termínoch, ktoré budú po Vianociach.
Pekný deň.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov