Pilotom na skúšku - vetroň

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Vzduch > Pilotom na skúšku - vetroň
 

Vzduch

Pilotom na skúšku - vetroň

let vetroňom
pilotovanie vetroňa
pilotom vetroňa na skúšku
 
Nádherný pohľad na okolitú prírodu z výšky, upokojujúce ticho pri kĺzaní vzduchom a kormidlo vetroňa vo Vašich rukách, ktoré tomu všetkému dodáva tú správnu dávku adrenalínu. Na takúto nádheru sa už nemusíte pozerať len zo zeme, môžete si ju vyskúšať.
Lokalita: Senica, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 20–30 minút, Kraj: Trnavský kraj: 84 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Senica, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 20–30 minút, Kraj: Trnavský kraj
505_3
Skladom 84 €

Pilotom na skúšku - vetroň - čo zažijete?

Nádherný pohľad na okolitú prírodu z výšky, upokojujúce ticho pri kĺzaní vzduchom a kormidlo vetroňa vo Vašich rukách, ktoré tomu všetkému dodáva tú správnu dávku adrenalínu. Na takúto nádheru sa už nemusíte pozerať len zo zeme, môžete si ju vyskúšať na vlastnej koži.

Ako prebieha pilotovanie vetroňa?

Pred samotným letom absolvujete s pilotom inštruktáž. Do vzduchu sa klzák dostane vyvlečením za motorovým lietadlom a následne dôjde k jeho odpojeniu. Túto časť letu má pod kontrolou pilot - inštruktor. Vetrone sú skonštruované tak, aby kĺzali vzduchom. Napomáha tomu sila nazývaná vztlak. V tejto fáze si už sami vyskúšate pocit, kedy sa stávate pilotom číslo 1. Vyskúšate si účinky kormidla a Váš cit pre vetroň.

Dôležité informácie o lete vetroňom:

Sezóna/počasie: Pilotovať bezmotorové lietadlo možno od apríla do októbra. Pri nepriaznivom počasí sa nelieta. Predpokladom je pekné počasie, nemalo by pršať alebo snežiť.

Podmienky: Vhodné pre mužov i ženy, osoby mladšie 18 rokov len so súhlasom zákonného zástupcu. Dobrá zdravotná spôsobilosť nutná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas sezóny.

Laura Vančová

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať do akej najvyššej výšky je možné počas letu na vetroni letieť ? Za odpoveď vopred ďakujem.

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Laura,
všetko záleží od podmienok. Bežne sa lieta do 3000 m. Za dobrých podmienok sa dá vyletieť oveľa vyššie.

Natália

dobry den chcem sa spytat aku maximalnu vysku moze mat clovek aby si to mohol vyskusat?chcela by som to pre priatela ktory ma 200 cm - pilotom na skusku bud let vetronom alebo lietadlom, dakujem

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Natália,
lietanie lietadlom (motorovým aj bezmotorovým) nie je výškovo obmedzené. 2 m človek sa do lietadla zmestí, aj keď to bude preňho možno tesnejší priestor. Niečo ako keď cestujete menším autom. Pri dĺžke letu do 60 min. a intenzite zážitku si to ani nevšimne.

Slavomíra

Dobrý večer,chcela by som sa opýtať či sa ešte stále dá vetroňom lietať. Chcela by som takéto čosi ako darček k narodeninám, len sa chcem opýtať či su nejaké špecialne požiadavky na človeka ktorý to má absolvovať. Ešte by som sa chcela opýtať či keby to kupim ako darčekový poukaz je to viazane na jeden datum,alebo je tam nejaké časove ohraničenie od kedy do kedy treba využiť zakupený let ..dakujem krásne za odpoved. S pozdravom . Slavka.

Zdenko/NajZazitky.sk

Dobrý deň Slavomíra,
lieta sa do októbra. Za dobrých podmienok možno do polky novembra. Záujemca by mal mať viac ako 18 rokov a dobrý zdravotný stav. Poukaz je platný 12 mesiacov. Neviaže sa na konkrétny termín. Ak let nebude možné realizovať v tomto roku môež si ho obdarovaný užiť na jar.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Darujete zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíte originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerobte si starosti a užívajte si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov